Z jakiej przegladarki Internetowej korzystacie?

Przeglądarki internetowe

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

marengo

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
IE8, ale głównie Opera
w IE 8 jest w końcu możliwość wyciągnięcia ulubionych na widoczny pasek, ale ciągle sporo stron nie wyświetla się prawidłowo
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Mam najnowszą operę i IE8. Ten ostatni ma jakiś problem bo jak przeglądam kilka kart naraz to co jakiś czas wyskakuje bląd, że IE odzyskał stronę bo ma ona problem z wyswietlaniem (mowa o youtube). Tylko szkoda, że na operze coć takiego nigdy mi się nie stało (przy nawet 10 kartach naraz otwartych). IE jest do bani. Opera rulezzz :D
Mi się własnie takie rzeczy robiły w Operze jak miałam ją zainstalowaną ;) a na IE * nic mi się nie dzieje, tylko chodzi powoli....

IE8, ale głównie Opera
w IE 8 jest w końcu możliwość wyciągnięcia ulubionych na widoczny pasek, ale ciągle sporo stron nie wyświetla się prawidłowo
ja nie mam tego problemu :))
 

bajor

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
odkad sie pojawil inetrnet explorer 8 to korzystam tylko z niego. webslicy z onetu robia na mnie duze wrazenie, za kazdym razem kiedy z ich korzystam. akceleratory z allegro tez sa ok. a wy korzystacie z tego?
 

bajor

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
jednym slowem to bez koniecznosci odswiezania strony mozesz zobaczyc nowe rzeczy. bardzo przydatna rzecz bo nie trzeba wchodzic na docelowa strone. ale wiecej ino znajdziesz tutaj: http://ie8.onet.pl/
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Ja korzystam z FireFoxa i jestem zadowolony...
Nie zmieniłby jej na nic innego...
Osobiście jestem zrażony do IE
I każde jej nowe odsłony są po prostu dla mnie...
...dziadostwem, nic nie znaczącym. nic więcej..
Jej najnowsza odsłona też się tam zalicza...
 

Lucy Mc Bride

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
w Polsce
Mozilla Firefox wedlug mnie jest najlepsza, co sama sprawdzilam i obecnie tylko z tej korzystam.

IE nie bardzo dzialal, kanadyjska wersja Netscape w miare jako tako tylko nie byla ulepszana jakis czas, AOL Explorer byla bardzo powolna, a w MSN Explorer zgubilam haslo. Tak to z tym bywa, ale ogolnie zadowolona jestem z Mozilla Firefox.

Nie wiem jak u Was, ale Mozilla is O.K.
 

bajor

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Vozon a korzystałeś z ósemki? Nie chce pisać, że wypowiadając się o czymś czego się nawet na oczy nie widziało to tak mocno średnio. No chyba, że się myle?
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
miałam Mozilla Firefox ale coś zaczęło mi nawalać więc przeżuciłam się na Opere ;]
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Ja od zawsze korzystam z Opery, nigdy mnie niezawiodła, i żadnego problemu mi nie sprawia :D

A więc gorąco polecam ;)
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
Ja tam korzystam z IE 8. Nie mam pojęcia dlaczego na IE jest taka nagonka ;) Mi tam odpowiada
 

bajor

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja też tego nie rozumiem, ja korzystam z iE8 i nie narzekam.
 

dvntsx

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Opera górą i nic jej nie przebije. Zarzad mial problem z marketingiem dlatego to Firefox jest bardziej znany, ale niestety... nie dorasta operze do pięt.
Ewentualnie ostatnio testuję Chrome od Google - szczerze niezła alternatywa.
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
dvntsx to mamy różne wersje chyba hihihih, ja jestem najbardziej z Firefoxa zadowolona i nie zamienię tej przeglądarki na żadną inną :) zwłaszcza na operę nie zamienię...
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
664
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Ja korzystam z Mozilla Firefox. Moim zdaniem najlepsza jaką znam :). Kiedyś używałem Opery, ale wkurzał mnie trochę ten menadżer zapamiętywania danych w formularzach i haseł i odinstalowałem ten badziew.


Polecam także Google Chrome :). Szybka, prosta w obsłudze :).
 

dziamdziak

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
39
A czemu IE8? Słyszałem, że ma parę bajerków, ale nic konkretniej nie wiem...?
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie IE 8 jest do bani, czasami korzystam, albo moja siostra, ale jak dla nas to za wolno chodzi :/
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Bo IE, to.. IE. :) I wszystko jasne... ;-)
Ta przeglądarka nie ma szans się wybić. :]
 
Do góry