Z czym kojarzy ci się osoba powyżej.

mesi0

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Witam! Mam prosty sposób jak wygrać nagrody za punkty. Jestem teraz dostępny na GG ( 23.11.2009 godz. od 21 do 22 lub dłużej) wiem jak łatwo można zgarnąć konsole xbox 360 , ps3 lub wii , otóż prosty sposób: ( jeśli nie wierzycie czytajcie na różnych forach o stronie www.lockerz.com ) będzie mi potrzebna wasza pomoc oto zadanie
wyślijcie mi swoje emaile na gg lub poprostu piszcie pod adres email ( podany na końcu) Nie można normalnie się zarejerstrować więc potrzebny będe ja ! Wyślę wam na emaile rejerstracyjne przez , które bedzie trzeba sie zarejerstrować (wiadomo).Jeśli się już zarejerstrujecie to po rejerstracji wyskoczy wam gierka w której można uzbierać do 70 pkt. gra jest łatwa poprosty masz przed sobą (deseczkę) powiedzmy i łapiesz nią piłeczki im mniejsza piłeczka tym więcej pkt. później już będziecie mogli uczestniczyć w grze. oto insrukcja ponieważ stronka jest w języku angielskim:

Na stronie gdzie otrzymasz zaproszenie do elitarnego klubu, jakim jest strona Lockerz.com
Lockerz.com jest stroną oferującą wartościowe nagrody np. iPod Touch, iPod Nano, PS3, Xobx360, Nintendo Wii, PSP, Skuter Piaggio i wiele innych!
Nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz!

Jak zbierać punkty?
Jak na razie mamy 3 możliwości zbierania punktów:
- Logując się codziennie - 2 pkt
- Odpowiadając na pytania w zakładce DAILIES - 2 pkt
- Zapraszając do zabawy naszych przyjaciół - 2 pkt

Mój kolega wygrał już i-poda nano i bluzkę z logiem lockerz.com wszystkie gry są po 100 pkt. ( najwięcej wg.mnie pkt. w minigierce można zdobyć 70 z czymś hehe)

To najlepsza strona na nagrody :lol:

A teraz najważniejsze (dwukropek)

GG:13451814

(emaile)
-punisher19(małpa)vp.pl
-mesi0(małpa)vp.pl
-rockstars(małpa)vp.pl
Polecam !!!!!!!!!!!
 
Do góry