YYy p0omocy

kwiatkowaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miałam formatke wczoraj i właśnie nie mam porpostu dźwięku.I tyle żadnych ustawień co do dźwięku na kompie.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Może Ty w ogóle systemu nie masz zainstalowanego? Poukładaj tą wypowiedź do kupy, zmień nazwę tematu na jakąś konkretną. yyyy WTF?
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Sterów dziewczyna nie ma zainstalowanych.
Sterowniki są na płycie dołączonej do płyty głównej,jak Sound Drivers.
Po prostu nie wie że Windows to system...
 

kwiatkowaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Super tyle że szukałam w domu tej płyki ze sterownikami bo głupia nie jestem ale niestety brak.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
W takim razie poszukaj sobie programu Everest Home Edition. Wykryje Twoje urządzenia zainstalowane w komputerze. Pokaże jaką masz kartę dźwiękową. Spisz sobie jej nazwę, wklep w Google. Znajdź sterowniki, pobierz i zainstaluj :)
 

kwiatkowaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Dobra czekaj nie mogłam se poradzić żeby znajśc coś w tym Evereście ale dobra coś mam :)

Intel 82801DB ICH4-AC'97 Audio Controller[B-0] ---- karta dźwiękowa
Epox EP-4PEAD(I) - płyta główna


No i znalazłam te całe serwoniki tylko nie wiem które mam wybrac http://www.download.net.pl/c205/Realtek/ --- i tu co mam wybrać ?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
za rączkę prowadzić nie będę. Może tak by pasowało zainstalować?
 

kwiatkowaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ale ta installka jest typu plik sys. i jak chce otworzyć ją to musze wybrać jakiś program żeby otworzyć ten plik, ale jaki ?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
I najważniejszego nie podałaś. Jaki masz system operacyjny?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
prawy przycisk myszki na ikonkę "Mój komputer" -> poszukaj menedżer urządzeń -> kliknij na karta dźwiękowa / audio. Tam właściwości i "zaktualizuj sterownik" Przejdź do katalogu z ściągniętymi plikami sterownika i pokaże się tylko ten inicjujący. Klikasz i czekasz na komunikaty instalacyjne.
 

kwiatkowaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Nie ma tego menadżera są tylko Otwórz ,eksploruj ,wyszukaj, zarządzaj ,mapuj dysk sieciowy ,odłącz dysk sieciowy, utwórz skrót ,usuń, zmień nazwe i właściwości.

dobra mam to ma być zarządzanie czekaj
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Właściwości kliknij, zapomniałem dodać. W każdym bądź razie sama mogłaś poklikać różne polecenia. Nic by się nie stało.
 

kwiatkowaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Dobra trudno nic z tego weszłam w zarządzanie tam dałam ten cały menadżer no i dałam karte dźwiekową i aktualizuj no i sie zrobiło i pisało żeby włączyć od nowa tak zrobiłam wchodz dalej dźwiek nie działa wchodze na menadżera nawet tam tej karty źwieku już nie ma :) Super :) Trudno wali mnie to już całkowicie ale dzięki za pomoc i wogóle że sie wysilałeś na darmo heh xD
 

kwiatkowaaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
yyy zaintalowałam teraz te sterowniki no i wszystko spoko no i jak testuje w sound effect głośniki to niby chodzą bo słychać takie strzały z głośników ale jak włączam muze to idzie pasek ale nie słychać w głośnikach o co kaman ?
 
Do góry