You can dance

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Ale jak już mówiłem- ludzie przychodziliby (przynajmniej niektórzy) tylko po autografy.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Damian - gdybyś się zbłaźnił to nic byś nie usłyszał. Oni rozmawiali tylko z tymi, których mieli zamiar przepuścić. Ze mną akurat rozmawiali, ale dzięki panu Jagielskiemu mi nie wyszło. Jak zwykle zresztą :(
Reszcie kazali po prostu wyjść. Jeszcze dziennikarka podbiegała do nich i pytała się dlaczego spiep.rzyły. Tragedia. Do mnie podbiegła z pytaniem: "Było tak blisko [blablabla]" ale ja nic nie odpowiedziałam i sobie wyszło. Sorry, ale jak tak ze mną pogrywali to nie miałam ochoty z nią gadać. Najpierw jakaś nadzieja, potem NIE. Wkurzona jestem trochę nadal, bo gdyby nie to, to teraz MOŻE pakowałabym się na samolot do Argentyny... :(
Ale od czego jest III edycja ;)
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Koleś wiesz w ogóle co to jest pedał, pedalski? Nie :mruga: Nie wyrywaj nas z jednego wątku, my piszemy o jednym podtemacie o YCD a ty wyjeżdżasz z jakimiś pedałami...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Damian - olewaj takich prymitywnych ludzi :]
Słyszałam, że jest podpisany kontrakt na 4. Ale to już jest przegięcie wg mnie. 2, 3 edycje - ale 4? Ci, którzy chcą tam tańczyć to się cieszą, ale widzom to się znudzi. Na pewno. Spójrzmy chociażby na TZG.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
wydaje mi się że ten temat jest po to żeby nawet te negatywne opinie wydawać więc pozwólcie innym się wyrażać..
a że takim słownictwem każdy ma inną kulturę osobistą ale to jego sprawa...
chyba przestane wchodzić do tego tematu bo ktoś mnie tu wkurza...
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Nie wchodź- nikt cie nie zmusza :] Btw. mi by się nie znudziła nawet 150 edycja, bo w każdej będą inni CIEKAWI ludzie a nie promowane na siłę gwiazdki. W dodatku tu ludzie umieją tańczyc i tańczą ciekawe style i wspaniałe występy a w TZG są nudne tańce. W YCD dodatkowo tańczą do prawdziwej muzyki a nie piosenek fałszowanych przez orkiestrę TZG.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Hmm... zależy co masz na myśli mówiąc "prawdziwa muzyka". Bo np. mnie się nie wszystkie w YCD utwory podobają. Najczęściej tańczą do tych popularnych bardziej piosenek. Powiedzmy, że wolę inny styl. Ale nie mówię, że fałsze orkiestry TZG mi się podobają - co to to nie xD
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Najgorzej było jak ktoś tam tańczył w TZG do RELAX TAKE IT EASY. Orkiestra wg nich profesjonalna jest na takim poziomie jak w Szymon Majewski Show orkiestra "parodialna".
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No dobrze, można wyrażać opinie, ale w sposób kulturalny. Też mogę wpaść na sekundę napisać:

Jesteście debilami.

Nie myślę tak! Ale to nie jest opinia. To kretynizm. I totalny brak manier.
150. edycja? Znudziłoby Ci się. Mówisz tak, bo dopiero była 1. edycja. Pogadamy po 3. ;)
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Każdy to to chce robic i nie jest leniem siedzącym 24 h na kompie :) Ale odbiegamy od tematu <_<
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hehe xD No ja też nie.
Mam ambitny plan rozciągnięcia się do poziomu gumy do III edycji. Ale teraz ciągle albo mam kontuzję albo jestem chora :( Aktualnie cierpię na zapalenie krtani ;( ;( ;( Ciekawe co mnie spotka w przyszłym tygodniu... Więc nawet na treningi nie chodzę, co mówić o trenowaniu w domu. Ehh :(
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Współczuję :( Wiem co to kontuzja bo z przetrenignowania mi się naderwało ścięgno w nodze przez szpagat ;( Teraz na nowo muszę się go uczyc ;/ Ale nie poddaje się bo już w przyszłym miesiącu będę tańczył solówkę przed całą szkoła :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja chyba nigdy nie miałam naderwanego ścięgna.
Zauważyłam niedawno, że to co mi strzyka w lewym kolanie od półtora roku to nie ścięgno. To kość. Jutro muszę iść do lekarza z tymi, bo jak wchodzę po schodach to ciągle mi się to przestawia, aż mi noga na boki odskakuje :| Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)
 
Do góry