YOU CAN DANCE - KONKURS

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
bioderkami :D a Ty rablea cos sie znasz na tym? tanczysz cos i czy sie wybierasz tam do białegostoku ? ja osobiscie mam za daleko i nieoplacoałoby mi sie a i w tancu mam dwie lewe nogi :D

Ja waśnie też mam strasznie daleko i jeszcze w dodatku mam zaliczenia na uczelni i raczej nie mogę sobie pozwolić na takie podróże ;/ a czy się znam... raczej nie ... mówię tylko to co widzę i oceniam pod swój gust :)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Ale w sumie będzie się z czego pośmiać :D jak tum zacznie tańczyć taniec synchroniczny :D będzie lepiej gorzej ale będzie śmiesznie :)
"Na raz, na dwa, na trzy iiii JUZ!" i wszyscy nagle tak :D Prawie jak w chinskiej armii na defiladzie :D
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
:D uwaga uwaga slyszałam ze bedą zachęcac do tancowania :D wiec jako widownia uwazac bo moze sie dzien czy impreza zakonczyc nieoczekiwanym odkryciem talentu tanecznego :] a podobaja wam sie artysci na koncert??
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Ale mamy pociągi, PKS, samochody :D kurcze trzeba czasem ruszyć tyłek z domu! Maja być ciekawe koncerty! Białystok się rozwija musimy mu pomóc ;)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
:D uwaga uwaga slyszałam ze bedą zachęcac do tancowania :D wiec jako widownia uwazac bo moze sie dzien czy impreza zakonczyc nieoczekiwanym odkryciem talentu tanecznego :] a podobaja wam sie artysci na koncert??
wyciagać powiadasz nonic dziwnego chca miec duzo ochotników... ale postawią beczki z piwem to duzo osob nie bedzie trzeba specjalnie wyciagac sami pojda :D
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
hahahhahah bardzo dobre porównanie i niezwykle trafne ;):D tez tak uwazam ;-)a jeszcze jak by powiedzieli ze piwo gratis to juz by kazdy powszedl :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
hej dziewczyny podesłali mi znajomi fajny link, jesli sie interesujecie takimi rzeczami to moze tez zapiszecie sie do cos w stylu fanklubu :D http://nasza-klasa.pl/#profile/33651406
zapraszam ;]

aaa zapomnialam, jesli nie macie nasze klasy a buszujecie po facebooku to jest dla was ;]

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001164333612&v=wa a propos ogladaliscie finały YCD ?
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ooo super dzieki za linki bo moge w koncu wyslac znajoym a nie tlumaczyc in ma okraglo o co chodzi z ta cala bitwa :):D
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Ja tez ci dziekuje :D Juz dodalem to konto na naszej klasie ;) na facebooku nie bo akurat nie uzywam ;D Ale mimo to dzieki za oba linki
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
dzien zapowiada sie pieknie slonecznie ;) mam nadzieje ze wszystko pojdzie zgodnie z planem i jutro bedziecie tanczyc ;))) jak cos poczekam tu na was zebyscie mogli mi opowiedziec co i jak
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Ja będę dziś tam tańczyć :D Mam nadzieję, że się spotkamy :)
Wyruszam w drogę :)
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
daj czadu !!:D musisz konecznie pozniej napisac jak Ci poszlło, nie bedziemy pytac czy Białystok jest fajny bo wiele osob mi mowilo ze tam sa swietne imprezy plenerowe :D:D
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
jejku jak ja wam strasznie zazdroszcze sama bym pojechala ale niestety sila wyzsza trzyma mnei w domu .... ale w taka pogode jaka ja mam az sie chce gdzies wyjsc :D
 
Do góry