Wzrost

gonzo123

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam 17 lat i mam 167cm. Wiem, że dużo nie mogę z tym zrobić i, że człowiek rośnie do 21 roku życia ale chciałbym się zapytać czy możliwe jest żebym jeszcze podrósł min do 175cm?? Mój tata ma 170cm moja mama ma 162cm i brat starszy ma 164cm. Co może mi pomóc aby urosnąć chociaż trochę?
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Teoretycznie można zażyć hormon wzrostu i to podobno pomaga ale to chyba trzeba się do lekarza udać czy coś. Sam nie wiem bo nie mialem nigdy problemu ze wzrostem :p
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Hormon wzrostu nic tu nie da... To zależy od twojej przysadki mózgowej... Sprawa genetyczna, pogódź się z tym...
 

Marcjan

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Słyszałem, że hormon wzrostu można stosować gdy ma się mniej niż 170cm wzrostu, ale nie zawsze to musi zadziałać. Mogą Ci się np. wydłużyć palce a nie urośniesz ani centymetra.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
ja napisałem w innym poscie o swoim wzroscie :) mam 18 lat, i mam 202cm. Mój ojciec ma cos ponad 180, moja mama nizsza, w rodzinie tez nikogo wielkiego nie ma, nie wiem, mialem farta :) chcesz, to oddam Ci kilka cm ;p hehe ;)
 

Kasienka777

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Graj w koszykowke lub siatkowke :) moze troche pomoze Cie wyciągnąć, bo generalnie wyciąga czlowieka sport o kilka cm ;)
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Ponoć wiszenie na drążku ileś tam razy dzienie i po ileś tam minut/godzin ? powoduje to że człowiek może sporo urosnąć ale to chyba sciema :p
 

aneczka15k

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Most.
Niski nie jesteś, wysoki też nie :] Znam kilka osób którzy maja prawie 2 metry i oddali by wszystko by byc niższym :]
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ja pierdzielę, ludzie, to nie jest temat ile Wy macie wzrostu. ;)

Autorze, nie da się przyspieszyć naturalnego procesu wzrostu.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Znam kilka osób którzy maja prawie 2 metry i oddali by wszystko by byc niższym

Ja mam 202cm, i za nic nie chcialbym byc nizszym. Autorze tego tematu, musisz poczekac jestes młody.. a jezeli wielkiej zmiany nie bedzie w przyszłosci, musisz sie z tym pogodzic :)
 
S

Spamerski

Guest
Witam mam 17 lat i mam 167cm. Wiem, że dużo nie mogę z tym zrobić i, że człowiek rośnie do 21 roku życia ale chciałbym się zapytać czy możliwe jest żebym jeszcze podrósł min do 175cm?? Mój tata ma 170cm moja mama ma 162cm i brat starszy ma 164cm. Co może mi pomóc aby urosnąć chociaż trochę?

Rozciąganie się, ćwiczenia na drążku - zwis, dużo ruchu, zdrowe, regularne odżywianie się oraz długi, zdrowy sen może (ale nie musi) pomóc.

Odnośnie hormonu wzrostu... Odradzałbym, zresztą jaki lekarz przepisałby ci go skoro masz 167.

Możesz już nić nie urosnąć, a może się okazać, że jeszcze podrośniesz z 10cm. Nikt tego nie przewidzi...
 

lilith6

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
a tam nie pamietam
E nie przejmuj się wielu aktorów, polityków ma niski wzrost: Al Pacino, Tom Cruise, Dustin Hoffman nie przekroczyli 170. A tak nawiasem mówiąc najbardziej na kobiety działa władza i inteligencja :D
 
Do góry