Wzrost a dieta

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
363
Punkty reakcji
48
Stare chłopy 🤣 Kobieto, ja mógłbym Ci przy dobrych wiatrach "mamo" mówić.

Poza tym, napisałem mu tu samo co Ty -jest za późno. Tylko 18 latek powinien mieć na tyle oleju w głowie, że po jednym razie zrozumie co się do niego pisze.

Za nasz wzrost odpowiadają przede wszystkim geny, nie można przez rozciąganie z pisanych nam 170 cm zrobić 198, tylko kretyn w to uwierzy.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Skoro na nasz wzrost wpływają prawie wyłącznie geny, to dlaczego kolejne pokolenia rosną coraz wyższe? Dlaczego wyżsi są obywatele krajów o większym dobrobycie?
Powyższego wpisu akurat nie adresowałam do Ciebie. (Przyznam, że ciekawa jestem ile masz lat) I dla mnie nie wiek, a postawa jest tutaj problemem.
Napatoczyłam się np. na dawne posty niejakiego Herbatniczka. Facet pisał bardzo fajnie, a jeśli wierzyć forumowym źródłom- półka mojej babci.
Mnie po prostu odpycha sytuacja, że ktoś tu zadał zwyczajne pytanie i zamiast odpowiedzi dostał pyskówki i to tak na ,,dzień dobry''. Potem się dziwić, że mało użytkowników.
Przecież nie ma obowiązku odpowiedzi. Ja np. nie planuję udzielać się w temacie Stalowego, bo element społeczny i światek przestępczy, nie tylko wydaje mi się nieciekawy, ale wręcz ultra nieciekawy. No ale może kogoś innego ten temat zainteresuje i będzie chciał się w nim wypowiedzieć. Nie wnikam w to.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Nie czemu stare chłopy z tego forum tak nie lubią młodych ludzi^?? (Kompleksy co do wieku? Żal za przeminioną młodością?)
Sienna ale to oczywiscie nie o mnie? Bo ja lubię młode, bardzo lubię .xD
W pracy wolę zmieniać się na lokomotywie z młodymi maszynistami bo starzy to wredne typy i chytre lisy.
I piszę to poważnie, ludzie na starość robią się wredni, nie wszyscy ale dużo.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Tutaj obrażasz młodego chłopaka, bez dania racji. Tak, jak kiedyś niejaki Kibic wsiadł na młodą dziewczynę, bo wypowiedziała się politycznie w trochę niedorzeczny sposób. Bo oczywiście młody człowiek musi się znać na polityce, a jak się nie zna, to trzeba się popisać jego kosztem tak by odechciało mu się dalszego zgłębiania tematu i zabierania głosu w dyskusji... Zamiast w życzliwy sposób go do tego zachęcić, rozwijając kwestię, których nie rozumie i ma prawo nie rozumieć.
Zresztą, on tak wiele dyskusji gasi, które mogłyby się ciekawie rozwinąć, mając ciekawego rozmówcę.

Mi się wydaje, że na starość wady charakteru stają się bardziej jaskrawe. Jak ktoś ma pogodne usposobienie za młodu, to i prawdopodobnie na starość je miał będzie.

Jesteś maszynistą?
Szacunek. Bardzo lubię podróżować koleją.
Jak sobie radzisz z desperatami rzucającymi Ci się pod pociąg?
Obciąża Cię to psychicznie, czy masz dystans?
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Tutaj obrażasz młodego chłopaka, bez dania racji.
Kiedy go obraziłem? Ten jego temat, to co napisał wyrażnie wskazuje że nie jest gigantem intelektu. Pokaż mi jakies naukowe dowody że można powiększyć swój wzrost poprzez rozciąganie itd. Tak jak napisał tinderowiec to geny w większo.ść odpowiadają za wzrost.
No i poziom życia, bogate społeczeństwa gdzie ludzie mają pod dostakiem białka zwierzęcego itd są wyższe od tych biedniejszych.
Jesteś maszynistą?
Szacunek. Bardzo lubię podróżować koleją.
Jak sobie radzisz z desperatami rzucającymi Ci się pod pociąg?
Obciąża Cię to psychicznie, czy masz dystans?
Nie wiem, nigdy nikt mi się nie rzucil przez kilkadziesiąt lat.... to znaczy raz być może ktoś probował ale ja wczesniej bez przyczyny zmniejszylem szybkośc i zdążyłem zahamować. Zatrzymałem się z 10 metrów przed nim, gość wzruszył ramionami, machnąl zrezygnowany ręką i odszedł, byl pijany. Ale w chwili hamowania nie było pewne że go nie przejadę, wdrożylem hamowanie nagłe, tyle ile tylko można i mogłem zatrzymac sie 10 metrów przed nim ale moglem i 50 za nim. Udało się przed.....
Nie wiem dlaczego wczesniej przyhamowałem do 50 km na godz.............
Ja jeżdzę pociągami towarowymi być może samobójcy wolą czyste pociągi osobowe. Chociaż to zalezy też od pecha. Mam znajomych też w pociągach towarowych ktorzy pracują 8 lat i mają kilku samobójców na koncie.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Kiedy go obraziłem? Ten jego temat, to co napisał wyrażnie wskazuje że nie jest gigantem intelektu. Pokaż mi jakies naukowe dowody że można powiększyć swój wzrost poprzez rozciąganie itd. Tak jak napisał tinderowiec to geny w większo.ść odpowiadają za wzrost.
No i poziom życia, bogate społeczeństwa gdzie ludzie mają pod dostakiem białka zwierzęcego itd są wyższe od tych biedniejszych.

Nie wiem, nigdy nikt mi się nie rzucil przez kilkadziesiąt lat.... to znaczy raz być może ktoś probował ale ja wczesniej bez przyczyny zmniejszylem szybkośc i zdążyłem zahamować. Zatrzymałem się z 10 metrów przed nim, gość wzruszył ramionami, machnąl zrezygnowany ręką i odszedł, byl pijany. Ale w chwili hamowania nie było pewne że go nie przejadę, wdrożylem hamowanie nagłe, tyle ile tylko można i mogłem zatrzymac sie 10 metrów przed nim ale moglem i 50 za nim. Udało się przed.....
Nie wiem dlaczego wczesniej przyhamowałem do 50 km na godz.............
Ja jeżdzę pociągami towarowymi być może samobójcy wolą czyste pociągi osobowe. Chociaż to zalezy też od pecha. Mam znajomych też w pociągach towarowych ktorzy pracują 8 lat i mają kilku samobójców na koncie.
No widzisz, nawet nie zdajesz sobie sprawy, kiedy kogoś obrażasz.
Naukowcy twierdzą, że geny to 80%. Nadal więc zostaje 20. I jak najbardziej niektóre sporty sprzyjają stymulacji wzrostu. Choć wypadałoby zabrać się za to wcześniej, ale dalej jest jakaś, co prawda- nikła szansa na lekkie podrośnięcie. Prawdopodobnie zależy to od predyspozycji genetycznych właśnie.

No to szczęściarz z Ciebie. Oby tak dalej. No i gratuluję przytomności umysłu. Z następną flaszką typek powinien się pofatygować do Ciebie, w końcu dostał drugie życie. Coś jak ten grany przez Gajosa w ''Trzy kolory. Biały''.
Chyba faktycznie pod tym względem gorzej mają prowadzący pociągi osobowe, ale przyczynę podejrzewam inną. Do tras osobowych mają łatwiej dostęp i wiedzą kiedy taki pociąg nadjedzie.
 

Bulatr22

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2023
Posty
10
Punkty reakcji
2
Brednie piszesz, a co do ojca...kto to wie? Jest wysoki , ale na pewno nie dzieki rozciąganiu. No i mam wiadomość, mózg też masz poniżej wieku metrykalnego.
Jeżeli jestem optymistycznie nastawiony do życia z nadzieją na lepsze jutro i skupieniu na zrobieniu wszystkiego co mogę dobrego dla siebie. Pytanie o rady uzupełnianie swojej wiedzy i poszerzanie jej nazywasz opóźnionym wiekiem metrykalnym mózgu? To czy w to wierzę czy nie jest sprawą indywidualną dotyczącą tylko mnie więc nie rozumiem po co takie rzeczy piszesz. Nie chcę nic o tobie mówić, ale niestety ja swoje tezy argumentuje omawiam przedstawiam i mimo hejtu ciągle piszę. Więc przeczytaj co napisałeś bo naprawdę mógłbym coś powiedzieć o twojej skromnej osobie, ale pewnie ty będąc osobą zdesperowaną bo poruszyła by Cię moja prywatna opinia na temat twojej interpretacji cudzych stwierdzeń. Zacząłbyś mnie tutaj zaczepiać i prowokować, ale zrozum twoje błędne jak widać myślenie nie zlikwiduje ludzkich kompleksów. Po to jest forum by pytać i oczekwiać odpowiedzi nigdzie w regulaminie nie ma by nie pytać o wzrost więc nie możesz mi nic zarzucić. A to co ty sobą reprezentujesz podchodzi już pod zniesławienie bo nie masz żadnych dowodów na istnienie tego co napisałeś na mój temat. Więc kłamstwem szerzysz hejt co jest wyżej wspomnianym zniesławieniem. Lecz twoja osoba mnie zbytnio nie interesuje bo patrząc po twoim toku rozmowy i tak nic sensownego bym się od ciebie nie dowiedział. A odpisałem Ci tylko dlatego by inni którzy przejmują się opinią ludzi twojego pokroju próbującymi pokazać przewagę psychiczną nad osobą która jest w kryzysie jest żenujące oraz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
 

Bulatr22

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2023
Posty
10
Punkty reakcji
2
Nie czemu stare chłopy z tego forum tak nie lubią młodych ludzi^?? (Kompleksy co do wieku? Żal za przeminioną młodością?) Ale nie Ty jeden Bultar. Była też tu młoda dziewczyna. Założyła temat o Murańskim i coś tam jeszcze, też na nią naszczekali ze swoim mądraliństwem.
Nie bierz tego do siebie. Tak mają. Chyba próbują się w ten sposób popisać? To o nich świadczy, nie o Tobie. A jak się tak z boku popatrzy świadczy dość żałośnie.;)
Wracając do tematu. Jak Ci wcześniej napisałam- trochę późno się za to wziąłeś. Człowiek jakiś tam wpływ na swój wzrost ma.
Miałam taką koleżankę, co przerosła całą swoją rodzinę, nawet ojca. Jej pasją była koszykówka. No ale ona od wczesnej podstawówki poddawała się rygorowi treningowo dietetycznemu. Do tego musiała się kłaść po 20. Więc jak my jeszcze bawiłyśmy się przed blokiem, ona wracała do domu osłabiona, że jest widno a ona musi spać... No ale dało to efekty. Rodzina niezbyt wysoka, ona bardzo. Jej starsza siostra i matka sięgają jej pod pachę, a z ojcem jest równa lub trochę wyższa. Duży wpływ na to na pewno miało też nastawienie psychiczne.
W Twoim przypadku jest jakaś szansa, ale nikła, że troszkę jeszcze podrośniesz. Zależy jak długo rozwijają się mężczyźni w Twojej rodzinie.
Dziękuje za pomoc mi w moim problemie odrazu można o tobie powiedzieć, że jesteś dobrze wychowaną osobą i naprawdę pomocną. Ja też nie rozumiem co osoba obrażająca kogoś w internecie chce udowodnić komuś albo sobie. Napewno nie odwagę, ale raczej własne kompleksy próbując zakryć ośmieszaniem kogoś co niekiedy może prowadzić do tragedii. Ja na szczęście wiem, że tacy ludzie niestey byli są i będą i nie zależnie od tego co robisz komuś zawsze się to nie podoba. Jeżeli ludzie byli by dla siebie jak ty tutaj dla innych to na tym świecie napewno byłoby lepiej i spokojniej, ale niestety niektórzy tu utknęli w jakimś dziwnym myśleniu i dowartościowywaniu się na czyjejś krzywdzie.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Pytanie o rady uzupełnianie swojej wiedzy i poszerzanie jej nazywasz opóźnionym wiekiem metrykalnym mózgu? To czy w to wierzę czy nie jest sprawą indywidualną dotyczącą tylko mnie więc nie rozumiem po co takie rzeczy piszesz
Sam napisałeś że masz układ kostny[chyba] opózniony w rozwoju, to moim zdaniem nie tylko ten kostny, ogólnie jesteś taki troche opzniony[moim subiektywnym zdaniem] oraz infantylny.
A po co takie rzeczy piszę ? Bo chcę i mogę? Sam zaczełeś ten temat. Te madejowe łoże może jednak ci pomóc. Serdecznie polecam i zdrowia życzę.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Nie napisałeś żadnej prawdy. No chyba, że masz na myśli ,,trzecią góralską''...
Chłopak założył normalny temat. Na dodatek w kulturalny sposób, nie obrażając nikogo. Mógłbyś się tego od niego nauczyć, bo taką zaczepnością pokazujesz tylko słabość. On wypada lepiej i rozsądniej od Ciebie.
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
42
Punkty reakcji
0
Osobiście polecam wyszukać odpowiedni kalkulator, który wyliczy nam ile kalorii powinniśmy spożywać.
 
Do góry