Wzory na głowie

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Witam!
Mam taką trudność, która związana jest z moją fryzurą :)
Miałem wzorek kiedyś na głowie wycięty, lecz był on tak tandetny i fryzjerka kazała tyle zapłacić że trzasłem drzwiami i wyszedłem. Teraz chciałbym sobie zrobić sam po swojemu w warunkach domowych. Posiadam maszynkę i zastanawiam sie czy mama by mi nie wycięła czegoś fajnego, lecz czy jest to możliwe zwykłą maszynką przez mamę? Mama nie jest żadną fryzjerką ani nic, ale nie chce płacić 20 zł za jakieś badziewie ...

Co ty o tym sądzicie? Czy będzie tego jakiś efekt i czy jest to możliwe?
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Zrób sobie szablon z papieru , kup spray do włosów w jaskrawym kolorze , przyłóż szablon do głowy , pomaluj go sprayem do włosów, szablon odbije sie na głowie , mama wytnie po liniach maszynką, gotowe :)
 

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Heh no tak, lecz nie chodzi mi o nic skomplikowanego, tylko jakiś prosty wzorek z jednej strony, bo nie lubię nie wiadomo czego na głowie ... Lecz skoro mówisz, że mama wytnie maszynką, to czyli się da :) Bo czytałem, na jakimś forum fryzjerskim, że do tego trzeba specjalne maszynki i grubości cięcia 3 mm, lecz coś takiego trudno jest znaleźć ... Ale dziękuje za rade :)
 

kate...

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
zmc
w domu tez wzorek jest mozliwy do zrobienia, tylko na początku wymyśl nie z bardzo skomplikowany wzór bo mama spanikuje i nie da rady:p ale na serio to bez problemu to zrobisz sam.
 

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Dziękuje wam bardzo serdecznie, bo po tym co przeczytałem na tym forum fryzjerskim, to mi szczena opadła :)
 

Majkel_1991

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
mam to wiedziec?
z tego co wiem wlosy szybko odrastaja dlatego mozesz po zgoleniu nasmarowac obszar preparatem ktory powoduje iz wlosy przestaja rosna na jakis czas ; ]
 
Do góry