Wyższa Szkoła Nauk Humanistyczynch i Dziennikarstwa w Poznan

Tosia23

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleczko gdzieś
Zamierzam iść na studia i chciałabym abyście podzielili sięze mną opiniami o Wyższej Szkole Nauk HUmanisztyczych i Dziennikarstwa w Poznaniu.Czy warto tam iść,jak tam jest,jacy wykładowcy,ludzie itd...?
 

lewis

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Moja znajoma tam studiuje i jest zadowolona. Wiadomo, że prywatne uczelnie mają swoje wady i zalety - w WSNHiD byłem parę razy i całkiem fajnie tam było, jeśli chodzi o sam budynek - wszystko nowe, czyste i w ogóle. Co do ludzi się wypowiadać nie mogę za bardzo, zresztą to wszystko zależy od tego, na kogo trafisz :). Klimat raczej sprzyjający, mimo, że to jednak nie to samo, co uniwerek czy polibuda :).

edit: Mnie osobiście ta szkoła śmieszy z jednego powodu. Skoro sami mianowali się wyższą szkołą nauk humanistycznych i dziennikarstwa, to co tam do cholery robi informatyka?! ;).
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Tosiu ja wlasnie studiuje na tej uczelni ;) Jestem BARDZO zadowolona. Studiuje zaocznie, wykladowcy bardzo sa nam przychylni, wyrozumiali, pomocni.

Jest mozliwosc uczesnictwa w roznych kolach zainteresowań, co jakis czas zapraszany jest jakis gosc do szkoly i mozna isc za free na spotkanie.

Zgadza sie, budynek jest nowy, dobrze wyposarzony.

Czy warto isc? JASNE! Jacy są ludzie... to zalezy na jakich natrafisz ;) Studenci bywaja rozni...przynajmniej na moim roku. O wykladowcach napisalam ;) Na prawde nie mam do nich zastrzezen...

Jak chcesz wiecej wiedziec, to pytaj ;)
 

Tosia23

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleczko gdzieś
Blackowa na którym roku już jesteś?Moja znajoma tam studiuje i tak mnie ciągnie żebym też tam studiowała,bo we dwie byłoby raźniej:)A dobrze się składa,bo interesują mnie stosunki międzynarodowe,które tam właśnie mozna studiować.Poza tym bardzo lubię Poznań:)A tak przy okazji słyszałam,że jest tam parę wariatów jeśli chodzi o wykładowców:)Z malendą moja koleżanka ma przesrane:)I dziekan Zakrzewski:)To prawda?Ale wariaci to się chyba wszędzie znajdą...:/

Blackowa piszesz,ze jesteś na zaocznych.Ja teżchciałabym iść na zaoczne studia.Czy orientujesz się gdzie można sie tanio wyspać?Bo chyba powoli trzebaby było o tym też zacząc myślec.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Jestem na 1 roku ;) Molendy nie znam... Nie uczyla mnie ;) Jestem na pedagogice i sa inni wykladowcy, chyba, ze na niektorych trafie za rok :D Z dziekanem tez nie mialam stycznosci ;) No i masz racje, wariatow sie wszedzie znajdzie ;)

Ja nie śpie w P-niu więc Ci nie pomogę. Ja dojezdzam do P-nia 45km ;) Są i tacy, ktorzy mają wiecej i tez dojezdzają. Moze poszukaj po stronkach... powinnas cos dla siebie znalezc.
 

lewis

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
ano właśnie, akademik to jedna z rzeczy, których brakuje takim uczelniom. Interesują Cię noclegi tylko w weekendy, czy zamierzałabyś się przeprowadzić do Poznania? :>
 

Tosia23

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Daleczko gdzieś
Blackowa malenda to prof Malendowski:)Podobno strasznie kosi:)Jest na II roku więc wszystko przed Tobą:)Ja bym dojeżdżała 150 km więc muszę gdzieś spać...

Lewis chodzi mi o noclegi w weekend.Jak narazie nie myśle o przeprowadzce do Poznania.
 

lewis

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
zatem nie jestem w stanie Ci pomóc :/. Mogę jedynie stwierdzić dość oczywisty fakt, że w internecie najpewniej coś znajdziesz, aczkolwiek w tej kwestii (hoteli, noclegowni czy innych wynalazków, jakkolwiek by ich nie nazwać) nie jestem w ogóle zorientowany.
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Blackowa malenda to prof Malendowski:)Podobno strasznie kosi:)Jest na II roku więc wszystko przed Tobą:)Ja bym dojeżdżała 150 km więc muszę gdzieś spać...

a co on wyklada? :D

Mysle, ze pokoj na weekend nie bedzie trudno zlalezc ;) Moze wsrod znajomych ? O ile masz kogos znajomego w P-niu
 

Patyca

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.
Wiem, że temat stary, ale chciałabym ponowić pytanie, które zadano wyżej, gdyż od tamtego czasu mogło się coś zmienić :)
Zastanawiam się nad studiowaniem na tej uczelni. Moglibyście podać plusy i minusy? Studiuje może ktoś na kierunki Grafika? Czy na studiach zaocznych można zyskać taką samą wiedzę jak na dziennych?
No i przy okazji interesuje mnie życie w Poznaniu. Nigdy tam nie byłam, a idąc do tej szkoły musiałabym coś wynająć i znaleźć pracę. Wiem, że to już nieco odbiega od tematu, ale czy wynajęcie pokoju/mieszkania wychodzi drogo? Jak przedstawia się sytuacja ze znalezieniem pracy dla osoby bez doświadczenia?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Witaj. Mój młodszy brat studiuje na tej uczelni właśnie grafikę i jest bardzo z tego powodu zadowolony. Wybrał ten kierunek ponieważ ma dużą wyobraźnię jak i też ze względu na spore perspektywy na przyszłość. Z tego co opowiada atmosfera na uczelni świetna, fajni ludzie tam chodzą.
Nauki ponoć sporo ale jak mówił wyłacznie praktycznych rzeczy. No i zajęcia prowadzą uznani lokalni artyści, którzy związani są z tym zawodem na co dzień. Dobrze trafił z kierunkiem - już wykonał kilka swoich projektów reklamowych, za niektóre dostał nawet pieniądze.
 
Do góry