Wyzbycie sie uczuć

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Oryginalny off top. Mam nadzieję, że temat nie zostanie nagle przeniesiony do Erotyki.
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
dobra koniec wydurniania się ,
wyjaśnione do zamknięcia
 

kosmitusmars

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
najprostszy sposób to powiedzieć że się nie kocha i z głowy :czytaj: i wytłumacz dlaczego jej nie kochasz
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Może macie jakieś rady jak się zrobić pustym , bezlitosnym pustakiem , wyzbyć sie jakichkolwiek uczuć , mieć serce z kamienia , nie kochać , po prostu nic nie czuć . Z góry dzięki za odpowiedź i byłbym bardzo wdzięczny za jakieś skuteczne rady .
palnij se w leb
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Może i dobry sposób , ale uważam że w taki sposób się spraw nie załatwia jak również poprzez picie . Poza tym nie mam na tyle odwagi i sądzę że nikt zdrowy psychicznie nie jest w stanie targnąć się na swoje życie a do słów do czynów daleka droga .

Dlaczego nie kocham ??? za dużo było by tu pisać , jak wypowiadałem się w innych postach nie lubię zbytnio mówić o sobie i nie zamierzam tego zmieniać . A poza tym świat nie kończy się na jednej dziewczynie , widocznie źle trafiłem .
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
moim zdaniem nie da się pozbyc uczuc całkowicie. nie da się nie kochac. bo milosc zawsze przyjdzie wtedy gdy jej nie chcemy, nie opotrzebujemy...
zawsze tak bywa ;)
 
Do góry