Wyskok:)

Status
Zamknięty.

huragan08

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich miłośników siatkówki, chciał bym was prosić o rade a mianowicie mówiąc to znacie moze jakieś czwiczenia na wyskok?jeśli tak to prosze pisac.
z góry dziękuje. :papa:
 

Kyuzo

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
Ja ćwiczyłem po prostu grając dzień w dzień w siatkę w lecie graliśmy codziennie teraz jeździmy na hale i też szybko zauważyłem poprawę w moim zasięgu.
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
tyle juz tych tematow na temat wyskoku bylo, ze szkoda gadac...
wez sobie wpisz w google "trening na wyskok" i znajdziesz
 

takezzo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zamość
widzę, że stary temat ale co tam ^^'. Ja polecam air alert III u mnie są efekty: 3.20m skacze
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
Jeżeli nie masz naturalnych predyspozycji, to raczej niewiele pomogą Ci różne ćwiczenia, może parę centymetrów. Jak wyskok, to trzeba skakać. I to dużo, a nie sporadycznie, raz na ruski miesiąc. Na skakance, przez płotki itd.
 

takezzo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zamość
Jeżeli chodzi o wyskok i o jak najlepszy zasięg to nie tylko nogi się liczą, ale także zgranie całego ciała przy wyskoku, przede wszystkim rąk, spróbuj normalnie wyskoczyć z samych nóg, a później wyskocz robiąc zamach rękami, może to nie wiele ale zawsze 2,3cm w górę jak nie lepiej. Ja na treningi zakładam obciążniki 1kg tak gdzieś na 30min i poźniej normalnie gram i dzięki temu coraz wyżej skacze, możesz też spróbować treningu a la air alert III ćwiczyłem to ale nie całe serie, dostosowywałem to do siebie żeby nic nie nadwerężyć. Jest tylko jedno ale tego typu treningi zaczynaj gdy bedziesz >16lat edit: aha nie ten topic :p
 

matimati122

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Ćwiczenie może dam ci jedno : Stań przy ścianie bokiem obojetnie ktrym wyskakuj i klepnik reka w sciane...i tak wkułko
 

osd113

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z brzucha mamy :)
Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym to graj sobie w plażówkę :) Najlepszy sposób na ćwiczenie wyskoku, oczywiście poza programami na wyskok, które nadwyrężają kolana i stawy. pOSDro
 
Status
Zamknięty.
Do góry