Wypełniacze- medycyna estetyczna. Co sądzicie?

AkashaAkasha

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja jestem za pod warunkiem, że się najpierw spróbuje wszystkiego innego. a przed wyborem kliniki dwa razy zastanowi czy szuka sie najtańszej czy najlepszej i czy warto na tym oszczędzać!
 

AkashaAkasha

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wpadka przy odsetku błędów 0,0000000001% wszystkich pacjentów to zupełnie co innego niż 50% pacjentów z zakażeniami u "lekarza" o wątpliwym wykształceniu. Dlatego własnie tak bardzo wazne jest żeby sprawdzić czy ktoś naprawde ma zawód i opinie o zabiegach które już miały miejsce.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
W częstochowie jest klinika Efecta w której pracują specjaliści tacy z powołania, to się naprawdę czuje, że ten człowiek całe życie się uczy nowszych technik bo chce się rozwijać a nie klepie młotkiem na odwal się oby zczesać pieniądze od klienta. Na zabieg chirurgiczny ze skalpelem nigdy bym się nie zdecydowała ale przeszłam tam zabieg bezoperacyjnego lifftingu Silhoutte i rzeczywiście efekt natychmiastowy. znieczulenie miejscowe więc szereg zagrożeń odpada.
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Myślę że zanim kiedykolwiek się zdecyduje na jakiś inwazyjny zabieg to wcześniej wypróbuję takie kosmetyki jak Lift Bielendy, które wygładzają istniejące zmarszczki i opóźniają powstawanie nowych.
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jeśli coś ci przeszkadza i nie czujesz się z tym dobrze to po co się męczyć, skoro można to w szybki sposób zmienić. Ja już nie raz korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej akurat zawsze w salonie kosmetycznym Coco-Time we Wrocławiu. Za każdym razem jestem zadowolona z efektów i bardziej się sobie podobam. Salon na prawdę mega profesjonalny a panie kosmetyczki znają się świetnie na swojej pracy :) Polecam wykonywać zabiegi właśnie w tym salonie :)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Osobiście bym się nie zdecydowała na wypełnianie twarzy. Zawsze patrzy się tylko na efekt po zabiegu ale po jakimś czasie efekt znika i znów trzeba dopełniać.
Wiadomo, że gabinety i lekarze medycyny estetycznej będą zachwalać zabiegi, gdyż z tego żyją. Ja bym chciała rzetelną informację czy wypełnianie w dłuższej perspektywie nie uszkadza niczego w twarzy i jak wygląda sprawa wypełniania po kilku latach uzupełniania.
 
Do góry