wypadające buty (szpilki)

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Kupiłam genialne buty :)
Problem, w tym że wypadają mi w piętach. Kobieta w slepie powiedziała że wystarczy kupić jakieś wkładki czy cos takiego i bedzie dobrze.
Moglby ktoś dać mi linka na coś takiego tudzież powiedzieć czy to ewentualnie pomoże. Rozmiar buta jest ok.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
byłam dzisiaj w rossmanie i były tam jakieś wkładki, natomiast na odwrocie przeczytałam, że powodują one dużą wygodę itd.
a mnie raczej chodziło o to, aby zmniejszyć przestrzeń pomiędzy piętą a butem. nie wiem czy zostalam zrozumiana.
w efekcie ostatecznym nie kupiłam ich...
teraz nie wiem co zrobić z tym fantem. zostało mi kilka dni... ;<
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
W sumie w większości obuwniczych można kupić skórzano-korkowe zapiętki. Ja jakoś na nie nie narzekam, a płaciłam za nie, zdaje się, że ok. 3 zł.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Kupiłam sobie wczoraj jedną parę skórzanych zapiętek w sklepie obuwniczym, dwie pary kiwi żelowych (aż 15 zł od jednej pary!!!) i dodatkowe zapiętki na wszelki wypadek też żelowe, ale takie najzwyklejsze z rossmana za 3 zł bodajże. Mam nadzieję, że pomoże :)
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Ja mam żelowe wkładki i od tej pory buty są bardzo wygodne, a pieta jest stabilna i nie wypada.
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
wójek dobra rada poradził by w tym wypadku najzwyklejszą watę wepchniętą w czubek... haha. Żartowałam, polecam zapiętki :)
 
Do góry