Wynalazki , Które Ułatwiły Wam Zycie ?

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
telefon kom.... bez tego to jak bez reki, nogi hehe ... :p ;D :)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Oooo tak :) Trudno mi się obyć bez komputera nawet jeden dzień a co dopiero całe życie...:p
Bez komy tym bardziej...;)
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Komputer, papier:p No i lakier do paznokci, toniki przeciwtrądikowe i w ogóle!:):) To wszysto, czego nie było, a teraz jest:):)
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Cholera, popełniłem świętokradztwo... zapomniałem o MP3 :p Biję sięw pierś i przyznaję palmę pierwszeństwa, w kategorii Muzyczna Wynalazczość, formatowi MP3 !!! :D
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
włosów nie suszę, zmywarki nie mam, robota kuchennego też nie... telewizjii nie oglądam...
Zdecydowanie umarłabym bez środków komunikacji miejskiej i komórki (mam chłopaka daleko xD) No i komputerka i internetu, bo mam dzięk itemu jako taki wgląd do informacji i ciekawych miejsc :p
No i jakbym miała spac na czymś twardym to też dostałabym szału... błogosławieni, któzy zaczęli obdzierać ptactwo i robić z tego kołdry xD
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
mi bardoz ulatwil zycie telefon komorkowy , samochod( tylko musi miec klime , poduszki i Abs itp.)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
telefon, komp+internet - i nic wiecej do szczescia mi nie potrzeba (z wynalazków) a tak to luudzie :> fajowa zgraja chodzących przypałow - z takimi ludzmi zero nudy
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Cóż za mądry człowiek wymyślił:neta, gg, forumowisko i mojego psa(to dopiero wynalazek :D )
 
Do góry