Wymarzony mecz

cameleoon77

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
jaki chcielibyscie zobaczyc swoj wymarzony mecz, moze to byc reprezentacyjny lub klubowy, ja np. chchialbym zobaczyc:
klubowy:man utd-barca
reprezentcja:polska-Brazylia
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Manchester United - Bayern Monachium :p

Argentyna - Włochy :)
 

Proctor

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam. Zapraszam do grania w managera online. Jest to manager angielskiej ligi. Do przejęcia są jeszcze dwa klubu - Wigan Athletic i reading :)

http://www.ligadivision.fora.pl/

Serdecznie zapraszam do rejestrowania się :) Kto pierwszy ten lepszy :)


Widzę, że wkleiłeś to też tutaj, ten wątek do tego nie służy. Masz ostrzeżenie, Proctor.
 

GF327

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Brazylia-Francja lub Brazylia-Argentyna a jeśli chodzi o kluby to Real-Barcelona Real-Milan
 

michalrink

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Popieram Szpaner, zdecydowanie Polska-Niemcy no i rewanżowe Grand Derby (z nadzieją, że będzie lepiej niż na Camp Nou).
 

MikeNAS

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wadowice
Polska -Niemcy ... Juz wcale nie tak odlegle :D

Barca - Chelsea - Mecze wielkich kłotni, kontrowersyjnych sytuacji :)
 

wroobel

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
2
Wiek
34
MikeNAS popieraam, pamietam te mecze z poprzednich edycji LM, mam nadzieje ze The blues trafia w tym roku na barce, bedzie na co popatrzec, szkoda ze chelsea ma teraz problemy z składem, kontujze i jeszce teraz PNA
 

Swistak9993

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Olesno
Ja już wiele takich widzialem,ale niena skale krajawą.Trybuny są poo brzegi wypełnione.Finał wojewódzki szkół średnich.To jest atmosfera.
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Chciałbym siedzieć na stadionie w Stambule i po 53 sekundach meczu płakać, żeby za dwie godziny móc śpiewać hymn ulubionej drużyny... Tak chciałbym zobaczyć mecz Liverpool'u z Milanem, ten pamiętny mecz, te "5 minut" chwały Jerzego Dudka... Siedziałem przed telewizorem prawie do północy i pełen uciechy płakałem ze szczęścia, to był najlepszy mecz w historii, bynajmniej najlepszy z finałów Ligi Mistrzów.
 
Do góry