[wykonam] Kto chce forum za darmo?

Gugsen

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
Witajcie,

Sprawa wygląda następująco, że mam sporo miejsca na wykupionych hostach, u polskich jak i również zagranicznych proviederów, i jak tak sobię liczę, to czesto zostaje mi kupa GB miejsca/transferu na strony niewykorzystania.

I nie chcę, by to się marnowało wszystko.

Także mam ofertę, za reklamy - nie popup itp., tylko jakieś bannerki/linki udostępnie Ci tyle miejsca, transfeu, MySQL i czego tam chcesz, tylko za to, że będziesz sobie prrowadził stronę

Kupię Ci nawet domenę jesli masz ciekawy pomysł.

Na oferowanym przeze mnie hostingu masz wszystko - PHP5, RoR, cURL, mod_rewrite, JSP i co tam chcesz - wszystko jest, także wszystko pójdzie.
Jesli będziesz miał naprawde ciekawy pomysł - kupię Ci domenę, wypozycjonuję stronę, dokonam poprawek skryptu/dopisze coś.

jesli masz ciekawy pomysł, a nie forum o CS lub któres tam z rzedu forum komputerowe, to nie pisz - jeśli masz jakieś hobbystyczne zainteresowanie, masz rzesze ludzi, któzy będą sie udzielać, annie forum będzie tylko wisieć, to zapraszam do kontaktu:

contact@seoservice.pl

Ew. pytania prosze zadawać w temacie lub jakies prywatnejsze na email.

Pozdrawiam,
Łukasz
 
A

arkovianin

Guest
Chciałbym troszkę miejsca na blog swój... jest on dość ciekawy i odwiedza go sporo czytelników... pomyślisz nad tym?
 

posio94

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Piła
Ja robię strone o cheatach do gry Mmo Rpg silkraod głównie o darmowym bocie (zadnych keyloggerów itp oparta na php fusion. Dopiero sie ucze znam podstawy photoshopa etc. php i html tez po trochu . Jak chcesz to pomysl
 

Gugsen

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
Czasami przechodzą na właściciela serwera itp
:p

Wiesz co, odnosze wrażenie, że zbytnio nie wiesz o czym piszesz do końca, ale nie wazne.

Czy jak rower jest Twój to jak go postawisz na stojaku przysklepowym, bo wstąpiłeś po Pepsi to staje się własnoscią sklepu? LOL
 

lewy00711

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiesz co, odnosze wrażenie, że zbytnio nie wiesz o czym piszesz do końca, ale nie wazne.

Czy jak rower jest Twój to jak go postawisz na stojaku przysklepowym, bo wstąpiłeś po Pepsi to staje się własnoscią sklepu? LOL


Nie :)

To co poparł byś mój pomysł :)
 

skay

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wejherowo (Pomorze)
ja bym chciał Forum, tylko pytanie: czy to jest zupełnie za darmo i na jakim oprogramowaniu się chce? a i czy robisz do tego Design i Dajesz domenę z Serwerem?
 

Gugsen

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
Ta i jeszcze frytki do tego?

Ode mnie dostajesz miejsce na FTP oraz jedną (ewnetualnie wiecej,a le nie miałem jeszcze takiego przypadku) bazę MySQL, podpinam Twoją domenę do konta, a o designie robionym przeze mnie możesz zapomnieć :p

Hostuję juz okoł 30 stron i nikt nie narzeka, nastepne konta będe rozdawał po 10 lutego, bo teraz mam zapieprz nie z tej ziemi także propozycje mile widziane.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Mówisz, że wykonujesz fora... hmm, ciekawe :p
mam pomysł, proszę, żebyś mi zakupił licencję na IP.B, dożywotnią, oraz zakupił kilka modyfikacji robionych na zamówienie, do tego ładną domenkę .pl poproszę :p
albo i wiesz... mam pomysł na drugie forum, zakup mi dożywotnią licencję vBulletin xD
 

Gugsen

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Stalowa Wola
Ja pier****

~Whateva - zastanów się zanim napiszesz zkolejnego posta - polecam przeczytanie ze zrozumieniem mojego posta rozpoczynającwego wątek.

Daję dane mysql + dane ftp oraz podpinam domenę, ewentualnie mogę ja kupić jesli projekt jest naprawdę OK - dla mnie możesz postawić sobie na danym Ci miejscu forum na przemie lub IPB - mnie to je*** - ważne byś naprawdę stronę prowadził, a nie pieprznął ją w kąt.

Sorka, nie mam cierpliwości..

No to postaw mi bloga na jakimś fajnym skrypcie...

Dam Ci miesjce, a postawisz se już sam :mruga:
 
Do góry