Wyglad

Sephiorth

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brodnica
Witam!
Kieruje tu swoje pytanie do polci pieknej. Czy robi dla was cos jak ktos nosi okulary ? Czy jakas wieksze szase ma u was ludzie ktorzy nie nosza okularow ?
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Hmm, okulary sa teraz czasem elementem, który dodaje atrakcyjność:)
Oczywiście w zależności czy sa odpowiednio dobrane do twarzy,
ale jeśli tak to to nie stanowi problemu chyba żadnego;)
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
a no cos ty
dla mnie jak dziewczyna ma okulary z cienitkimi oprawkami lub bez to wyglada nawet spoko/ :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
heh a ja wole jak chlopak nie ma okularow :) no przeciez od czego sa soczewki :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jeju wy to macie problemy... Przeciez okulary to nic zlego. Niktorym to nawet ladniej jest z nimi niz bez ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Rafalusss najlepiej idz do okulisty i zapytaj ile kosztuja soczewki :) a wogole trzeba sprawdzic najpierw czy mozesz je miec :)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Jejku oprawek jest teraz tyle, że możesz spokojnie coś dobrać jeśli w tych Ci nie bardzo;) coż za problem, poza tym jak dziewczyna chce Cię mieć, to czy w czy bez okularów się jej spodobasz;)
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
ja nosze, tez uważam że nie ładnie mi ale inny uważają że bez nich wyglądam inaczej , może gorzej :p a czy chłopak nosi ?? to mi osobiście nie przeszkadza :) ale jeśli soczewki maja być powodem Twojego lepszego samopoczucia to zainwestuj w nie ;)
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
[quoteno wlasnie mi chodzi o plec meska jak nosza okulary.

btw.Ile osoczewki kosztuja ?[/quote]

z tego co ja wiem to drogo :p
ale do zeczy, ktos mi mowil ze od soczewek to sie nawet oczy psuja wiec...

a jesli przez okulary jakas dziewczyna przestanie sie toba interesowac to znaczy ze jej na tobie nie zalezy i tyle :/
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Eee, ja nie lubię okularów. Aleeee toć miłość ślepą jest, czyż nie? :D
 

pyśka:*

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mi nie przeszkadza, że koleś nosi okólary. Wrecz przyciągają moją uwage :D(czasmi).
W życiu nie powinny sie liczyc tak błache sprawy jak "okólary" je zawsze mozna sciągnąć ;)
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Sama je noszę, więc jakoś nie zwracam większej uwagi, na to czy ktoś inny nosi czy nie. No bo co to za różnica?
 

sopeleq

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...::z serca pustynii::...
Dla mnie nie jest ważne czy nosi okulary czy nie.
Przecież przez to, ze nosi okulary wcale nie znaczy, ze jest gorszy i mniej fajny niż inni. Nie jego wina ze ma wadę wzroku.
A teraz jest tyle oprawek do wyboru, ze każdy znajdzie coś dla siebie i bedzie wygladać super :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Boze dla mnie okulary nie maja znaczenia.
Niekotrym to nawet lepiej w okularach,
niz bez.. :p
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
a co ma piernik do wiatraka? :p jezeli moj facet by nosil okulary to dla mnie to zaden problem kocham go za to jakim jest a nie za to czy je nosi i jak wyglada w nich :)
 

madziuszek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Dla mnie to obojetne, ale jakos tak jest ze ci co mi się podobaja maja problemy ze wzrokiem - ale nosza soczewki nie okulary :sexy:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
"bo milosc jest wtedy kiedy nie patrzysz na wszystko, kiedy kochasz za wszystko, za wszystkie wady i zalety"

Ale okulary?? a co to za roznica..jesli komus przeszkadza ze nosisz okulary to znaczy ze jej nie zalezy..rozumiesz:/ wiele osobnosi okularki i jakos to im nie przeszkadza..jest tyle roznych oprawek, ktore mozna idealnie dobrac do swojej twarzy :)
 
Do góry