Wygląd Czy Dusza?

beatkass

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zastanawiam sie co jest dla Was ważne kiedy spotykacie jakąs osobe...potencjalnego partnera? na co zwracacie uwagę? na oczka, włosy, pupę, czy poo prostu sa jeszcze tacy ludzie którzy zwracaja uwage na chcarakter?? co jest dla was wazne w tej drugiej osobie...i czy zmienia sie to z biegiem czasu???
 

Attachments

  • anioł_z_różyczką.gif
    anioł_z_różyczką.gif
    11 KB · Wyświetleń: 4

sheyka

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Ja nie patrze na wygląd, dla mnie na pierwszym miejscu stoi charakterek... Wygląd nie ma znaczenia, poniewaz kiedys my wszyscy bedziemy paskudni!!! TAKA PRAWDA :papa:
POZDRO :*
 

staniu

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świebodzin
wyglad oczywiste ale też musi mieć w sobie choć troche inteligencji, milutka, z poczuciem humoru ktorego mi nie brakuje jakieś zamilowanie obojetnie do czego i bez nałogów to by bylo na tyle ELO :p
 

MŁODA;)

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Miasto
LBN
Jak dla mnie to po:
1.charakter
2.oczy (uwilbiam jak chłopak ma w spojrzeniu coś takiego ech...jak mój były)
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Takich tematów jest na pęczki. Nie potraficie korzystać z wyszukiwarki? :zamknijoczy:
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Jak zobacze kogoś pierwszy raz i jeszcze nie zdąże go poznać,
to oczywiste że patrze najpierw na wygląd :}
A potem charakter. Dla mnie i tak charakter wygrywa nad wyglądem :)
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Najpierw pewnie na wygląd, ale jak charakter jest do d., to najlepszy nawet wygląd nie pomoże.
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
Liczy sie przedewszystkim charakter...bo mozna spotkac cudownego "ksiecia" ale pustego w srodku :p i co z takim kims robic :p
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Ja patrzę na charakter osoby :) wkońcu nie liczy się to jak ktoś wygląda.Czasem ktoś może być njpiękniejsą osobą na świecie a zachowywać się jak najgorszy ham. :/ Dlatego ja patrzę na charakter. :) :)
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Dla mnie o wiele ważniejszy jest charakter bo jak już jedna dziewczyna powiedziała ... każdy bedzie brzydki ! Moge dodac ze każdy ma w swoim wyglądzie coś wspaniałego :) Na pewno wyglad zawsze zwraca na siebie jakąś uwage ale to normalne ze charakter jest najważniejszy !
 

beatkass

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
większoośc z was mówi ze wazniejszy jest charakter...a czy pokazywalibyście sie publicznie z kims szalenie brzydkim na dodatek kompletnie bez gustu...źle ubranym??? mimo ze ten ktos będzie cudowny z charakteru???wiele osób mówi ze patrzy na charakter a jak przyjdzie co do czego to pierwszy jest wyglad!!!nie wiem ale tak mi się wydaje...


to smutne ale pierwszy zawsze idzie wygląd...bo jak ktos nas odraża to nawet sie nie staramy go poznać...od razu jest skreślony!!!
 

Attachments

  • I_love_you.gif
    I_love_you.gif
    22,5 KB · Wyświetleń: 3

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
najpier moge ocenic wyglad ...dopiero pozniej charakter
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ja zwracam uwagę na charakter...bo co z tego, że będę miała ''boskiego'' faceta który w środku nie ma nic.
No ale nie oklamujmy się, wygląd też jest ważny :)

ooops sory za skopiowanie :/ myslałam że piowiedziałam coś mądrego, ale niestety ktoś już mnie wyprzedził :)
 

klisia

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
to ja sie wylame
ja patrze na to jak ktos mowi
nie wiem dlaczgo ale tak mam :D
a pozniej na rowni charaktek i wyglad :p
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
hm..wiesz u mnie to tak róznie, z wygladu wiele rzeczy mi sie podoba, najbardziej twarz, mimiki twarzy,ale najwazniejsze dla mnie to jest to, co posiada w środku :) Byłam zauroczona w kims, kto był zupełnie przeciętnym chlopakiem-choc nie zupelnie;)miał to coś:p co sprawiało,ze tylko o nim myslala, wchodziłam na gg z myśla o nim, i nie moglam sie odczekac kolejych smsow,czy spotkania.. heh ! i ja chłopaka poznaje po rozmowie, moze być super piekny..ale jak w głowie bedzie pustka, zadnych wartosci i zasad, to co to za chłopak;)
 

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
Ja nie oceniam ludzi po pozocrach... Zwracam na uwage na to jak wygląga ale później staram się porozmawiać z ta ta osobą. Przeceież jeśli się z kimś jest to nie jest najważniejsze wygląd ważne jest to jak się czujemy z daną osobą i jak się nam z nimi gada :) Więc chyba ważniejsze jest żeby miał dobry chaaktek a wygląd to tajk przy okazji :)
 
Do góry