Wygląd....a może charakter?? co jest naprawde ważne ??

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
tak jest !!!aniele wygla odgrywa tylko role w pierwszej kolejnosci, a charakter d drugiej.To nie wyglad sie kochac powinno tylko charakter czlowieka, jego zachowanie jego dusze.Wyglad przemija a osobowosc zostaje.Kto jest wierny, wiernym bedzie, kto szanuje, szanowac bedzie etc. etc.
 

morgor

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
jest tak że wyglad ma małe znaczenie , a charakter jest najważniejszy
 

rutr

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wyglad jak najbardziej , ale tylko na początku,a potem liczy sie charakter.
Facet bez charakteru (liczy sie np. inteligencja, poczucie humoru), nawet o najpiekniejszej buzi nie ma szans.
:p
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
FAcet to musi wyglądać i mieć coś w głowie, bo nikt nie lubi "pustych, zakochanych w sobie narcyzów" :D
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
nio niestety tak jest :( bo chyba u kazdego się z czasem zmienia-najpierw ważny wygląd a potem charatkter.Ktoś musi nas zaintersować swoim wyglądem bysmy na niego zwrócili uwagę, ale przecieżnie da się być z kimś, z kim nie da się dogadać...niestety z ludzi już są takie zmienne bestyje...
 

bedni

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorlice
moim skromnym zdaniem w tych sprawach liczy sie charakter a nie uroda.ja nie mowie po swoich doswiadczeniach bo mam cudowna mardzo madra, mila,sliczna, niezastapiona, i naprawde bardzo kochana dziewczyne, ale za to moj kumpel to poznaje sie tylko z takimi dziewczynami ktore maja wymiary jak modelka do tego nie naganna twarz, proste nogi i wogole takie lalunie 10 cntymetrowymi paznokciami, po dwoch dniach takie jego przygody sie koncza i przez jakis czas chodzi i nazeka ze on nie ma szczescia w milosci ale on poprostu jest zbyt powierzchowny... i jak to powiedzial ktos madry
miej serce, i patrzaj w serce
czy cos w tym stylu.ale to jest naprawde wazne zeby umiec dostrzegac to co nie widoczne
 

Justyna...

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...
Ci którzy mówią ze na wygląd nie zwracają uwagi nie mówia prawdy. Przeciez pierwsze na co zwraca sie uwage to wygląd. Charakter poznaje sie później. Ja zgadzam sie z wieloma ze nie wazny jest wygląd ale jednak odgrywa on dużą rolę. I jak dla mnie to:
-gdy charakter nie pasuje to nawet najpiekniejsza istota nie ma szans
-natomiast gdy osobnik jest nieurodziwy a charakter jest idealny to mam ogromny problem.
Więc jednak wygląd ma dla mnie znaczenie. Chociaz chyba wstyd przyznawac sie do tego.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
wszyscy, no może większość móiw, ze wygląd nie jest najważniejszy, ale przecież wszyscy wiemy, ze to nie do końca prawda, bo większość ludzi patrzy najpierw na wygląd, bo tego co jest w środku nie da sie dostrzec...
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
mnie sie wydaje, ze wyglad to tylko na poczatku musi sprawic wrazenie, wazne jest to co ma sie w seduchu i zeby kogos pokochac, trzeba docenic to jaką osobą się jest :p
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
można się zakochać w czyjeś psychic a wtedy to już jest dramat ;]uh
Dlaczego dramat?Można pokochać za charakter,sposób bycia,za dobroć
dla innych,za wygląd i wiele różnych rzeczy, :)
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
bo rozstanie później rujnuje po części twoją psychike .;]
 
Do góry