Wygląd....a może charakter?? co jest naprawde ważne ??

W

wojtek88

Guest
Ano właśnie... Powiedzcie mi co dla Was jest ważniejsze: wygląd drugiej osoby czy teżmożę charakter?? Niestety bardzo często spotykamy sie z osobami, które twierdzą, że wyglad nie ma dla nich znaczenia..... a gdy przyjdzie co do czego to nie chca z nami byc..... ze wzgledu na nasz wyglad .... :(
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Powiem szczeze wazne jest i wyglad i charakter nie bede ukrywal. Ale przewaznie chrakter przycmiewa urode tzn ze po blizszym poznaniu bardziej zwracamy uwage na charakter niz urode. Ale pierwsze wrazenie tez jest wazne!
 
N

Neo

Guest
Dla mnie tak szczerze wygląd jest ważny, ale sam wygląd to jest nic. Do wyglądu jeszcze musi być charakter.
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Dal mnie jest ważdy charakterek :) Nie myśląłam tak wcześnie, dopóki nie spotkałam na swojej drodze kogos naprawde wartościowego, a nie jest on niewiadomo jakim ksieciem z bajki, wazne, ze mnie sie podoba i to jest najwazniejsze! Niektórzy chyba i tak patrza tylko na wygląd :/
 

Gonzo

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
Według mnie ważny jest i charakterek i wygląd, większość ludzi poznajemy oceniając ich po wyglądzie i zachowaniu, a charakter kogoś można poznać ale to wymaga czasu. Zatem musi nas coś zauroczyć w wyglądzie drugiej osoby by móc poznać jej charakter ;)
 
N

Neo

Guest
W wyglądzie prawie zawsze ujawniają się pewne cechy charakteru ;) Już po kilku minutach znajomości można wyczuć z kim ma się do czynienia...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Człowiek najpierw patrzy sie na wyglada.... ale jezeli osoba ma "nieodpowiedni" charakter to jest na przegranej pozycji... Czasami poznajesz kogos - wogole nie przychodzi ci do głowy ze to moze być ta druga połówka a tutaj po paru spotkaniach TRACH!! okazuje sie ze intelektualnie pasujecie idealnie -jestescie zgrani no i automatycznie wyglad nie ma tu "nic do gadania" ;)) i nawiazuje sie blizszy kontakt ;)
 
A

Anonymous

Guest
Hmmm...dla mnie najwazniejszy jest charakter oraz to co druga osoba soba reprezentuje.....zreszta nie ma na to reguly...to sie poprostu czuje...
 
Ś

święty

Guest
Zgadzam się z tym że patrzymy na wygląd człowieka, ale wygląd zewnętrzny to głównie "charakteryzacja". To można zawsze jakoś upiększyć, natomiast to co człowiek ma w środku zawsze jest takie same, można tylko udawać, ale to prędzej czy później i tak wyjdzie, po za tym kiedyś wygląd i tak się zmieni wraz z wiekiem, a reszta pozostaje taka sama. Oczywiście każdy ma swoje kryteria oceny innych i nic nikomu nie można narzucać.
 
A

Anonymous

Guest
Ja uważam, że wygląd nie jest taki ważny.Mnie się nawet kiedyś spodobał taki jeden chłopak, ale nie z wyglądu ale z charakteru :D .Trzeba przyznać, że nie był piękny... :zawstydzony: no ale był fajny :hyhy:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Anonymous napisał:
Ja uważam, że wygląd nie jest taki ważny.Mnie się nawet kiedyś spodobał taki jeden chłopak, ale nie z wyglądu ale z charakteru :D .Trzeba przyznać, że nie był piękny... :zawstydzony: no ale był fajny :hyhy:
tez tak kiedys mialam ale jakos przez to ze mi sie nie podobal, chemia nie zadzialala choc probowalam, wiec i wyglad i charakter powinien w parze isc :hyhy:
 
S

Sylwia19

Guest
Ja powiem tylko tyle,że nie bedę skromna - jestem bardzo ładną dziewczyną,szaleją za mną tłumy mężczyzn,jednak ja kocham tylko jednego, każdy mówi mi,że nie pasuje do mnie,ponieważ jest brzydki.. Hmm..gdy go poznalam widziałam tylko jego uroe duzo mniejszą od wszystkich,lecz gdy sie zaprzyjaźniliśmy jego dobre serce wzięło góre,pokochałam go i szaleję za nim, jesteśmy razem rok,daje mi tyle szczęścia ile nikt z pewnościa by nigdy nie był w stanie mi podarwoać, wiec NIE PATRZCIE NA WYGLĄD!!!! :) :serce: :zakochani:
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Sylwia19 musisz widocznie byc jednym z nielicznych wyjatkow. Wiem, ze wszyscy mowia ze liczy sie dla nich charakter, ale wiem z doswiadczenia, ze wielu z moich przyjaciol, ktorzy tak mowili, konczyla o tym mowic gdy zobaczyla jaks dobrze wygladajaca dziwczyne. Moje kumpele czesto postepuja tak samo. Dlatego uwazam, ze charakter stanowczo przegrywa w wiekszosci przypadkow (bo nie powiem, ze zawsze) z wygladem :hyhy:
 
W

wojtek88

Guest
XADK napisał:
Wiem, ze wszyscy mowia ze liczy sie dla nich charakter, ale wiem z doswiadczenia, ze wielu z moich przyjaciol, ktorzy tak mowili, konczyla o tym mowic gdy zobaczyla jaks dobrze wygladajaca dziwczyne.

Niestety to prawda :( w tym, ze moim skromnym zdaniem to czesciej dziewczyny tak postepuja niz faceci.... to tak jak w moim przypadku... moja przyjaciolka twierdzi ze dla niej liczy sie tylko wyglad a nie chce ze mna byc bo twierdzi ze jestem ladny.... ale akurat jej sie nie podobam i ze wzgledu na wyglad nie potrafi mnie pokochac :zalamany: I badz tu czlowieku w takiej sytuacji normalny.... :|
 
K

ktosiek

Guest
Nie jestem piękna:( Wydaje mi się że mam ciekawy charakter. :) Spodobał mi się chłopak, który mieszka niedaleko mnie:) widuję go na spacerku z psiurkiem, wybadałam jak się nazywa i wogole wiem że jest innej wiary. Mi wiara absolutnie nie przeszkadza, ale moje kolezanki patrza na mnie jak na wariatke:( po zatym chyba jestem zbyt za niesmiala aby podejsc do niego i powiedziec ze mi sie podoba:( Usmiecha sie do mnie i zawsze go widuje jak jestem samiutka:) Ostatnio siedziałam na klatce i podeszłam sobie do okna i on przechodził spojrzał się w okno i uśmiechnął:)

PS. Mam 13 lat on podobno 16:]
 
K

ktosiek

Guest
i sie porypalo. moj kochany kolega powiedzial tak:
- Twoj ukochany idzie
No i wlasnie ten chlopak szedl:(:(
Nie wiem jaka byla jego rekacja , bylo mi glupio, strasznie glupio:( :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany:
Ja chyba tego kuplam zamorduje :zly: :zdegustowany:
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
Wygląd jest ważny? to zależy. Niestety, jak chcemy kogoś poznać to prędzej wybieramy osobę o sympatycznym wyglądzie, a dopiero potem możemy poznać jej charakter. Przez to tracimy szansę poznania kogoś o dobrym charakterze :( Wygląd więc ważny jest tylko na start, ale na tym starcie musi być.

PS: charakter to akurat dla mnie im gorszy, tym lepiej :hyhy: ;)
 

Gosiaczek16

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
No cóż. Jest wiele takich ludzi,a szczególnie chłopaków, którzy patrza najpierw na urodę, a później na wnętrze. Myślę, że charakter jest ważniejszy niż uroda. Co z tego, że chłopak będzie piękny, ale niestety może się okazać pusty. Tak samo jest z dziewczynami.
 
B

basiulka

Guest
Wygląd absolutnie nie jest podstawą do oceny drugiego czlowieka, aczkolwiek szczególnie przy pierwszym spotkaniu zwracamy uwage na to jaki ktoś jest. Dopiero przy blizszym poznaniu okazuje sie z kim tak naprawde mamy do czynienia i chocby ta druga osoba była nie wiem jak sliczna czy przystojna a nie odpowiada nam z charakteru to nigdy nie znadziemy wspolnego tematu i zaden głebszy i powazniejszy zwiazek nie bedzie w stanie przetrwac. Wiec badzmy po prostu soba ;)
 
Do góry