Wycieczka fotograficzna

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Potrzebuję pomocy, nie mogę się zdecydować gdzie wybrać się na 1 dzień w góry porobić zdjęcia.

Rano wyjazd, wieczorem powrót. Tak, to MUSZĄ BYĆ GÓRY. Nie zaśmiecajcie topicu próbowaniem przekonania mnie do wyjazdu gdzie indziej. Mieszkam w Gliwicach, do Katowic mam kawałeczek.
Rozważałem Wisłę lub Żywiec, chodzi mi o to aby miejsce było jak najbardziej atrakcyjne, pod względem fotograficznym.
 

kłusy

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
202
Punkty reakcji
0
chętnie bym doradził ale nie byłem ani tu ani tu...

popatrz na pogodę jaka ędzie i pomyśl gdzie się może lepiej udać foto wtedy.
albo jakie inne atrakcje będziesz miał jak ew się pogoda zepsuje żeby nie zmarnować dnia i coś pofotografować.

btw. góry to super pomysł :)
 

annalis69

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
sieć
Proponuje MILÓWKĘ za Żywcem tam jest naprawdę pięknie o każdej porze roku :)

w necie popatrz naprawdę urokliwe miejsce:)
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Śnieg mi uciekł, chyba już nie wróci, A wiosną ? Jestem z Gliwic i pragnę zrobić jedno dniowy wypad gdzieś. Miejsce musi być oddalone o maxymalnie 3 godziny podróży.
Może polecicie coś prócz gór, Kraków i Częstochowa to wiadome typy, a może jakieś małe urokliwe mieściny ?
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Koniecznie mieściny? ;) Generalnie polecałabym Jurę, gdzie jest masa ciekawych rzeczy do oglądania i fotografowania :)
A co Ciebie najbardziej interesuje? :)
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Co mnie interesuje ? Ciekawe rzeczy :D No mieścinę w sensie miejsca nie miasta, może to być wiocha, melina, metropolia, opuszczona kopalnia, las czy jaskinia. To musi być coś nietuzinkowego, ale jednocześnie musi być tam tego więcej :) Czyli gdzie warto pojechać, jura jest zbyt rozległa jak na jeden dzień, wiem że Ogrodzieniec warto, al tam już kilka razy byłem.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Na Jurze mamy same ciekawe rzeczy :D Poza Ogrodzieńcem są też inne zamki, których zresztą jest tu całkiem sporo (http://zamki.res.pl/jura.htm), lasy, jaskinie też się znajdą ;)

Ze swojej strony mogę polecić to, co sama znam, czyli zamki w Mirowie, Bobolicach, Morsku, Okiennik Wielki w Skarżycach, ruiny pałacu we Włodowicach, skałki i jaskinie w Rzędkowicach, Podlesice - tutaj przede wszystkim Góra Zborów. Wszystko jest stosunkowo blisko :)

Znasz Ogrodzieniec... A Olsztyn? Mam na myśli ten koło Częstochowy, nie na Mazurach ;)

http://www.jurapolska.com/ << może Cię zachęci ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Co mnie interesuje ? Ciekawe rzeczy :D No mieścinę w sensie miejsca nie miasta, może to być wiocha, melina, metropolia, opuszczona kopalnia, las czy jaskinia. To musi być coś nietuzinkowego, ale jednocześnie musi być tam tego więcej :) Czyli gdzie warto pojechać, jura jest zbyt rozległa jak na jeden dzień, wiem że Ogrodzieniec warto, al tam już kilka razy byłem.

ja proponuje opuszczone miejsca na śląsku :p idealne miejsce do industrialnych zdjęć

te ruinki katji z tego co oglądałam to na pałacyk we Włodowicach i zamek w Mirowie bym sie skusiła, ale to jest pikuś w porównaniu z ruinami w miejscowości Krzyżtopór --> KLIK , ale to świętokrzyskie :( czyż nie piękne ?:zakochany:

moje marzenie tuż po Prypeci :przewraca:

a na śląsku to choćby:

Kozubnik... cudo
 

dawidc

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Poznań
Polecam zobaczyć Kompleks Riese w Górach Sowich, bardzo ciekawa niemiecka robota z WWII. Poza tym, dla ładnych widoczków wybrałbym Błędne Skały <-- naprawdę jest co oglądać!
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Ale ja się właśnie cieszę ze starych kopalni :D

A kompleks mega niemieckich bunkrów o niewiadomym przeznaczeniu, zwiedzałem w listopadzie. Pozwolę sobie także je polecić, ciekawe i atrakcyjne.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Ale ja się właśnie cieszę ze starych kopalni :D

A kompleks mega niemieckich bunkrów o niewiadomym przeznaczeniu, zwiedzałem w listopadzie. Pozwolę sobie także je polecić, ciekawe i atrakcyjne.

łe tam takie ogólno dostępne to wiesz :phi:

takie ukryte,na pół legalu, zapomniane to dopiero coś pięknego..
 

antek12345

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Piękne malownicze miejsca opisuję witryna http://www.cuda-natury.info.pl
 

baranek123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
HPR zdjęcia http://www.sandra-kuba.pl/portret/justyna-w-klimacie-apokalipsy-hpr-porabka-kozubnik.html Byłem tam parę razy. Jak po upadku cywilizacji
 
Do góry