Wychodzę za Mąż :) hehe

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
gdybys umiala czytac ze zrozumieniem moje posty wiedzialabys ze kilka latek bylam ze swoim ex
(wyglada podobnie jak koles z jednego z Twoich zdjec) i mam z nim dziecko, ale sie rozeszlismy juz jakis czas temu!
(z jakiego powodu? niby nic a jednak tak wiele kwestia szacunku i zaufania
- poszukaj w moich dawniejszych wypowiedziach jak chcesz wiedziec)

A zwiazac sie z drugim facetem kazdemu wolno chyba nie?
Nikt nie chce byc sam cale zycie.
Dzielna jesteś :) Fajnie, że w końcu Ci się ułożylo! :) Wszystkiego dobrego! :*
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
no tak samemu raczej smutno i ciezko..

wazne zeby szanowal ciebie i twoje dzieciatko.


mi nie bylo samej ciezko - ja se bardzo dobrze radzilam zawsze i dlatego moje dziecko ma wszystko
w dodaktu mam bardzo wiele zyczliwych przyjaciol i kazdy rozpieszcza od zawsze moją córeczke
wiec narzekac nie moge!

I moj Ex mnie szanowal jak bylismy razem, nigdy mnie nie zdradzil i nic - zawsze mialam wszystko...
a rozeszlismy sie bo po tym jak stracilam pierwsze dziecko i bardzo to przezylam, a pozniej malo co nie stracilam drugiego o tez na poczatku ciazy wyladowalam z poronieniem w szpitalu na poczatku ciazy w ostatniej chwili.. bo mielismy konflikt krwi..
bardzo sie od siebie oddalilismy i mu nieco siadlo... bo bylo ryzyko ze nie donosze albo dziecko bedzie chore i odebralam niektore jego slowa tak ze odsunelam sie od niego... pozniej tak wyszlo ze sie rozeszlismy... gdzies sie pogubilismy...
ale wczesniej nie moglam na niego zlego slowa powiedziec...


widac tak mialo byc...

i nie bylo mi zle samej - ja jestem bardzo samodzielna i zaradna ;)

a oto moja Nikolka :D




Dzielna jesteś :) Fajnie, że w końcu Ci się ułożylo! :) Wszystkiego dobrego! :*

po prostu normalna ;)
i bardzo kocham swoją córeczkę!

Dziękuje Wszystkim :)

Każdemu szczerze życze znalezienia tej właściwej osoby - takiej jaką dla mnie jest Sars :D :zakochany:
 
Do góry