Wy

Lord Viqux

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ateiści nie wierzą w Boga i moc siły Bożej i kościoła.

Bracia, jak wytłumaczycie to, że osoba, którą my, katolicy nazywamy: "opętana przez szatana?" nie może wejść do świątyni Bożej? To jest sprawa dogłębna, jak zareagujecie? :)
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Ja jestem wieżący ale wiem że jakiś psycholog by ci to wytłumaczył, psychologia traktuje opetanie jako chorobe, której egzorcysta może pomóc jeśli ofiara podświadomie wierzy w skuteczność takich metod, natomiast taka sytuacje wyjaśnili by pewnie tak iż sam sobie podświadomie nie pozwala wejść....nauka zawsze szuka wytłumaczeń
Ale ja tylko sie bawiłem w wyjaśnienie, jestem wierzący i dla mnie to jest jasne, ale chyba za ostro to napisałeś...
 

Spojler21

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
101
Punkty reakcji
1
Ateiści nie wierzą w Boga i moc siły Bożej i kościoła.

Bracia, jak wytłumaczycie to, że osoba, którą my, katolicy nazywamy: "opętana przez szatana?" nie może wejść do świątyni Bożej? To jest sprawa dogłębna, jak zareagujecie? :)

tak dla jasności:
chyba nie chodzi ci o to ze to siła Boża niewpuszcza tego człowieka do kościoła?

Ps: a jak wytłumaczyć możliwości ludzi pod wpływem hipnozy?
nasza podświadomość ma ogromne możliwości. gdzieś na forum są o tym tematy. dodatkowo poczytaj o NLP, to też powinno wiele wyjaśnić.
 

Spojler21

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
101
Punkty reakcji
1
Lord, dlaczego zadajesz takie pytania właśnie ateistą? Równie dobrze mozesz zapytać Zyda, Muzułmanina itp.

Dlaczego tak "wjeżdzasz" na ateistów??

Hmm??Więcej tutaj na ten temat dla zainteresowanych

badzo ciakawa strona,
do tej pory zadko spotykałem sie z tak obiektywnym podejściem do satanizmu (zastrzegam ze przeczytałem tylko dwa artykuły, niewiem jak jest w pozostałych)
 
Do góry