www.nasza-klasa.pl

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Witam

Chciałbym, żeby rozwinęła się jakakolwiek długa czy krótka dyskusja aby lepiej zrozumieć ludzką psychikę :bag:
bf7964f3.jpg


Dlaczego większość z Was traktuje ten portal jak "część swojego życia"...
Czy nie jest to dla Was za bardzo wirtualne??? Przesadzam?

Dzień bez nowej fotki, dniem straconym??
Męczy Was, że Małgosia ma kilku znajomych więcej???

Ogólnie leczycie kompleksy i udajecie szczęśliwych wstawiając tylko zdjęcia na których się z czegoś cieszycie??? (...)

czy wstawianie codziennie zdjęcia swojej twarzy na tle ściany tego samego pokoju jest normalne???
 

Sensei Tamtai

Need For Speed LoVer, MięsoLoVer
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Kujawsko-Pomorskie.
Oni są nienormalni...
Zarejestrowałem sie na naszaklasa.pl, i już sępy się zleciały!
Nowe 10 zaproszeń ludzi z Kielc i Śląsku! A jestem z Włocławka!
Do tego, dostałem dwa komcie:
Heeeej fajny jestes odpisz mi tez
I:
Lul, wez nawet zdjecia nie wstawiles!

Od obcych osób!
Naprawdę, nie warto się tam rejestrować, jeden wielki SZAJS!
PS. Sonka, Ukradłeś mi Bannera :D!
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
nie będę wypowiadać się za innych a tylko za siebie...no więc...po kolei co do myślników...
- mam w nosie ile kto ma znajomych, a wszystkich znajomych co ja mam to osoby, z którymi kiedykolwiek rozmawiałam, inna sprawa co do kont fikcyjnych, które też się u mnie pojawiają i mi nie przeszkadzają więc jeśli komuś przeszkadzają to jego problem
- i co z tego, że ktoś ma ochotę pokazać całemu światu swoją pociechę? przeszkadza Ci - nie oglądaj!
- tu się zgodzę - nadmiar przedziwnych symboli mnie drażni, ale nie robie nikomu z tego tytułu wywodów
- dodaje komentarze, jeśli mam taką potrzebę ale nie czekam na rewanż; jeśli ktoś doda komentarz - fajnie, jeśli nie - świat się nie zawali
- nie tworzę klanów (nie jestem spamerem :p ) i nie zapisuję się do każdego, od którego dostanę zaproszenie ;) ale nie widzę nic złego w zapisaniu się do klanu "Kowalskich"
- a przepraszam coś nie tak jest ze mną, że oglądam fotki innych? że miło po latach zobaczyć czy ludzie się zmienili itp. ?
- łańcuszki :grymasi: nie tylko zmora NK ale też GG, nie tworzę i nie wysyłam, a jak dostanę ignoruję

Dzień bez nowej fotki, dniem straconym??
aż tyle ładnych fotek nie mam, by co dzień nową wstawiać :p

Męczy Was, że Małgosia ma kilku znajomych więcej???
spać po nocach mi to nie daje ;)

Ogólnie leczycie kompleksy i udajecie szczęśliwych wstawiając tylko zdjęcia na których się z czegoś cieszycie??? (...)
w inny sposób leczę swoje kompleksy i nie mam potrzeby udawania czegoś czego nie ma

czy wstawianie codziennie zdjęcia swojej twarzy na tle ściany tego samego pokoju jest normalne???
chyba nie, nie wiem, nie praktykuję tego

podsumowując - nie mam nic do NK, a wręcz przeciwnie. Jeśli komuś przeszkadza, nie musi tam zaglądać. Faktem jest, że pewne rzeczy "zaśmiecają" NK ale nic na to się nie poradzi. Lubie NK, lubie wstawiać fotki, lubie oglądać innych fotki, cieszę się że dzięki NK odnowiły się kontakty z ludźmi, umieszczam komentarze i uważam się za normalną :D

dziękuję za uwagę
pozdrawiam
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Ja profil na NK mam.Ponad 200 znajomych, ale to sa osoby z ktorymi naprawde kiedys kontakt mialam badz mam nadal.Zaproszenia od kilku kont fikcyjnych przyjelam ale cala mase innych odrzucilam.
Nie dodaje nikogo do znajomych tylko dlatego, ze ma tak samo na nazwisko jak ja albo cos w tym stylu.


Jak komus sie portal nie podoba,jak mu przeszkadza 1500 znajomych Joli to niech tam nie zaklada profilu i juz :p
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Profil mam, zdjęć nie, znajomych ok. 50- tylko i wyłącznie ze szkoły, a dokładniej z klasy. Śmieszą mnie ludzie, którzy dodają tam osoby, tylko dlatego, że je znają... A jeszcze bardziej mnie śmieszy fakt, że niektóre osoby dodają nawet takich ludzi, których z jakiegoś powodu nie znosża, nie cierpią itd (co najlepsze - komentują się jakby byli najlepszymi przyjacielami...)... Śmieszą mnie ludzi, którzy dodają dziesiątki fotek, śmieszą mnie osoby, które każdą fotkę komentują tylko po to, aby w "nagrodę" dostać komentarz od osoby skomentowanej... Śmieszy mnie przynależność do klubów, czy tam kont fikcyjnych...

W dobie fotek pe el, gronów i innych tego typu shitów, nasza klasa idealnie się sprawdziła. Niestety 90% użytkowników jest ograniczona umysłowo i w :cenzura:e ma cel i przesłanie tej strony, a traktuje ją jako kolejną fotke.pl gdzie może się lansować i pokazywać koleżankom/kolegom, którzy widzą się na codzień swoje zdjęcia...

Kolejna strona dla kilkunastoletnich pustaków.
Ja ją traktuję jako świetną bazę danych z wszystkimi możliwymi danymi dotycząmi moich nauczycieli, znajomych, rodziny etc... Bardzo fajnie szuka się kompromitujących materiałów na różne "ciekawe" osobistości...
Najzabawniejszy jest fakt, że niektórzy nauczyciele, którzy nie zgodzili się na pokazanie swojego zdjęcia na stronie szkoły, do której uczęszczam - coś jak wizytówka... na NK mają po kilkanaście zdjęć, numery telefonów, adresy itd... :)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Mam konto, znajomych coś koło setki. A jak dostaje coś typu: jesteś fajna, sexi....- usuwam. Nie każdego przyjmuje do znajomych, a kiedyś jak dostałam od takiej dziewczyny, która jest z całkiem innej klasy, a mało tego się nie lubimy- to sie nieźle uśmiałam :lol: Szkoda, że portalu nie było wcześniej, bo nyłam na kolonii 2 lata temu i poznałam fajne osoby. Niestety kontakt się zerwał :(
Thug ja na zdjęciu głównym akurat się nie usmiecham :p
Nie takie wstawianie codziennie fotek nie jest normalne i robią to zazwyczaj osobniki z tej jakże znanej subkultury- pokemony ;)
A łańcuszków nie cierpię!! :grymasi: Aczkolwiek 10 przykazań nastolatka jest pomysłowym tasiemcem :D

PS.: Thug czy to normalne, że piszesz temat o 1:21?? :p (żarcik ;) )
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Witam

Chciałbym, żeby rozwinęła się jakakolwiek długa czy krótka dyskusja aby lepiej zrozumieć ludzką psychikę :bag:
bf7964f3.jpg


Dlaczego większość z Was traktuje ten portal jak "część swojego życia"...
Czy nie jest to dla Was za bardzo wirtualne??? Przesadzam?

Dzień bez nowej fotki, dniem straconym??
Męczy Was, że Małgosia ma kilku znajomych więcej???

Ogólnie leczycie kompleksy i udajecie szczęśliwych wstawiając tylko zdjęcia na których się z czegoś cieszycie??? (...)

czy wstawianie codziennie zdjęcia swojej twarzy na tle ściany tego samego pokoju jest normalne???

ja mam 300 znajomych ale to liczba ludzi ktorych poznalam, bylismy na jakiejs imprezie, ludzie z poprzednich klas itd. jednakże nie przechwalam sie nie zapisuje do dziwnych klanow ktorych nawet nie lubie ;) uwazam ze fajnie jest wstawić zdjęcie od czasu do czasu jednak nie za często, ludzie czasem po prostu chca sie pochwalic czyms nowym badz starym jednakże " pochwalic " Denerwuje mnie tylko fakt ze zaprasza mnie ktos do znajomych kogo nawet na oczy nie widziałam ... to juz jest porazka...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Cała ta zgraja serwisów typu nk, fotka i inne badziewia są o kant tylniej części ciała potłuc. Z założenia może być, ale odstrasza mnie poziom intelektualny bywalców takich miejsc. Zadziwia mnie, że ludzie, którzy poważnie, normalnie zachowują się na codzień, vide mój brat, którego mam za racjonalnego człowieka-zakładają konta prześcigając się w ilości fotek, (nie)znajomych i krótko mówiąc rżnięcia głupa.
 

lilith6

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
a tam nie pamietam
Witam

Dlaczego większość z Was traktuje ten portal jak "część swojego życia"...
Czy nie jest to dla Was za bardzo wirtualne??? Przesadzam?

Dzień bez nowej fotki, dniem straconym??
Męczy Was, że Małgosia ma kilku znajomych więcej???

Ogólnie leczycie kompleksy i udajecie szczęśliwych wstawiając tylko zdjęcia na których się z czegoś cieszycie??? (...)

czy wstawianie codziennie zdjęcia swojej twarzy na tle ściany tego samego pokoju jest normalne???

To jest przerażające jak wiele ludzi się lansuje jak jakaś Doda czy inne Rutowicz. Mnóstwo jest takich co niemalże codziennie wstawiają nowa fotkę i to niestety często jakąś niesmaczną typu wywalenie jęzora z kolczykiem z napisem fuck me czy coś w tym stylu :sciana: . I tacy co 400 znajomych z których 200 raz na oczy widziało, czy nawet wcale i nawet nie zna tych osób. :przestraszony: Ludzie leczą w ten sposób kompleksy czy jak? Najgorsze są takie puste, durnowate nastki jakich niestety jest sporo. <//***::!wRAcamZamiesiĄc!!!::pOZdrO***\\> uwielbiam to pokemonowe pismo z miejsca bym rozstrzeliła takie coś co to napisało. Swoją drogą od naszej klasy chyba jest gorsze grono, tam to są dopiero osobniki!
Ludzie po prostu za dużo TV oglądają szczególnie odmóżdżającego TVNu, przestają myśleć i uważają za zaistnienie nawet w wirtualnym świecie za jedyny cel swojego życia. Jest to żałosne i przykre
 

Martynuss

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Są ludzie którzy dodają osoby, których w ogóle nie znają. Widzielei kogoś na ulicy i już wysyłają zaproszenie. Żenujące.. Znam takie osoby, które zapraszają tylko i wyłącznie znajomych. Takich znajomych, których naprawdę znają, a nie co widzieli raz czy dwa razy w życiu.

I w ogóle nasza klasa robi się jak fotka.pl i to płacenie..? Hm.. :/

Pozdrawiam :)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Co do płacenia, NK powstała dla pieniędzy, twórcy mają prawo żądać opłaty, jak się nie podoba można skasować konto.
Konto na NK mam, wchodzę ok raz w tygodniu (przeważnie w szkole jak się nudzę) znajomych 90. Najbardziej oprócz pokemoniastego pisma ~~*TaKicH NiCkÓw*~~ i znajomych których nie znam denerwuje mnie konformizm co niektórych userów. Flagę Polski na euro miały osoby które nie oglądały żadnego meczu, teraz te protesty przeciwko komercji, ludzie!
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Konto na NK klasie mam, mam "50-coś" znajomych i są to znajomi tacy których naprawdę ZNAM lub osoby z którymi chodzę/chodziłem do klasy. Fakt, denerwujące są te konta fikcyjne w stylu "fanklub Jasia Fasoli" i te zabawy w stylu "koment za koment" itp., no i Ci ludzie którzy biorą do znajomych byle kogo lub osoby które znają tylko z widzenia po to by móc sie pochwalić jakim jest sie popularnym. :/ NK to fajny i ciekawy pomysł, ale powoli stacza się do poziomu fotki.pl czy nawet epulsa (!). :bag: A jeśli chodzi o płacenie... no cóż, biznes is biznes... o co wam chodzi? :D

Aha, i zastanawiam się czy niektóre osoby które wypowiedziały się w tym temacie same nie leczą czasem swoich kompleksów... Chodzi o to, że może niektórzy po prostu nie mają wielu znajomych, wstydzą się pokazywać na fotkach itp. i stad te negatywne komentarze nt. NK... Nie lubią jej, bo sami też mają kompleksy. :podejrzliwy:
Rozumiecie mnie? I co wy na to? ;)

PS. Forumowisko ROX reszta SOX! :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Hmm.. Ja na naszej-klasie jestem już długo zarejstrowana.
Często przez nią wywiązują się rozmowy klasowe. Pomijam, że często są o niczym konkretnym, ale jest temat o byle czym, temat o sprawdzianach i kartkówkach, itp. To wszystko oczywiście na forum klasowym. Co do zdjęć. Irytuje mnie to, że ludzie dodają po 90 zdjęć + 20 zdjęć piesków, kotków, misiów, co o mnie sądzisz, itd. Sama mam tylko kilka fotek i mam w zwyczaju kasować je co jakiś czas, bo wiem że będę chciała dodać nowe fotki. A co do znajomych.. Fakt, faktem że mam ich od groma, ale to są stare znajomości, które chce chociaż w minimalnym stopniu utrzymać ;) Nie przyjmuję i nie wysyłam zaproszeń do kont fikcyjnych, czy osób, z którymi nie miałam do czynienia ;)
Moje zdanie, ot co.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Aha, i zastanawiam się czy niektóre osoby które wypowiedziały się w tym temacie same nie leczą czasem swoich kompleksów... Chodzi o to, że może niektórzy po prostu nie mają wielu znajomych, wstydzą się pokazywać na fotkach itp. i stad te negatywne komentarze nt. NK... Nie lubią jej, bo sami też mają kompleksy. :podejrzliwy:
Rozumiecie mnie? I co wy na to? ;)

Tja, masz rację :(. Mam kompleksy dlatego nie zaprosiłem całej dzielnicy do mojego profilu i na połowie twarzy mam grzyba, dlatego nie dałem zdjęć.... Się wydało ;(

A tak na poważnie to to raczej odwróciłbym twoje pytanie i powiedział, że jak ktoś nie musi się dowartościowywać to mu nie potrzeba 3cyfrowych wyników znajomych, 40 fotek z każdej możliwej pozycji i komentarzy więcej niż w głupich newsach na Onecie... ;)

O wartości człowieka nie świadczy raczej ilość znajomych, a ich jakość...
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Popieram pierwszą wypowiedź Stuqa. Używam nk do wyszukiwania informacji o ludziach i do nawiązania kontaktu z ludźmi, których kiedyś znałem. Mam ok. 60 znajomych i teraz rzadko dochodzą nowi. A zdjęcie zamieściłem tam aż jedno, jako swoje główne.
 
Do góry