[www] Bractwo Pendragona - forum dla miłośników fantastyki

maxim4

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wyszków
Forum to założyłem żeby promować nasz miejski klub miłośników fantastyki. Jednakże jest on otwarty dla wszystkich którzy interesują się tą tematyką. Jeszcze nigdy nie prosiłem o taką ocenę forum ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.​
Aktualnie prowadzę prace nad zmianą motywu więc może niedługo się coś zmieni.​


 

fireforge

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2011
Posty
92
Punkty reakcji
2
Wiek
44
Nie wiem co o tym myśleć, hmm jako forum dla waszej lokalnej grupy to ok. Dawno temu skończył się sens takich for. chyba że macie naprawdę coś do zaoferowania ekstra. Są portale o fantastyce które mają trochę lat i ciężko im dorównać, gdyż materiał tam zawarty jest liczony w tysiącach, do tego setki użytkowników. Żadem nowy użytkownik nie wybierze nowego portaliku który się dopiero rozwija i ma naprawdę mało do zaoferowania. Od strony graficznej może, czyli to co lubię... żółty kolor - okropne i nie modne, może i to fantastyczny portal, ale niech będzie poważny, takie kolorki były modne gdy TE tematy zaczynały kiełkować. Dobra niech Ci będzie pomarańczowy nie żółty. Brak płynnego przejścia obrazów w kolor tła. Jeszcze wrócę do tematyki...za bardzo rozstrzelona, skoncentrujcie to bardziej, a nie podchodzicie prawie pod forum wielotematyczne. No i CBA - please 4/10
 
Do góry