Wszystko o Prawictwie

Zuzia18

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Szukałam, gdzie dodać ten temat i postanowiłam tutaj. W końcu to temat dotyczący mężczyzn.
Chciałam się dowiedzieć jak to jest z facetami...
mówi się wiele o rozdziewiczaniu kobiet,ale ani słowa o rozprawiczaniu mężczyzn,
całkiem jakby to był temat tabu ... Moje pytanie brzmi następująco- po czym poznać,
że chłopak jest rozprawiczony,czy jest w tym cos podobnego jak u kobiet? jakie sa objawy?
i czy tak naprawdę chłopcy tez się czegos powinni obawiac?
bo wiadomo u dziewczyn czesto wystepuje krwawienie,lęk przed bólem...
a mnie zastanawia jak jest u płci przeciwnej :) Czekam na odpowiedz....
z Góry dziekuje i Pozdrawiam :)
 

Attachments

  • 368451.jpg
    368451.jpg
    94,8 KB · Wyświetleń: 49

Piochuman

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Szukałam, gdzie dodać ten temat i postanowiłam tutaj. W końcu to temat dotyczący mężczyzn.
Chciałam się dowiedzieć jak to jest z facetami...
mówi się wiele o rozdziewiczaniu kobiet,ale ani słowa o rozprawiczaniu mężczyzn,
całkiem jakby to był temat tabu ... Moje pytanie brzmi następująco- po czym poznać,
że chłopak jest rozprawiczony,czy jest w tym cos podobnego jak u kobiet? jakie sa objawy?
i czy tak naprawdę chłopcy tez się czegos powinni obawiac?
bo wiadomo u dziewczyn czesto wystepuje krwawienie,lęk przed bólem...
a mnie zastanawia jak jest u płci przeciwnej :) Czekam na odpowiedz....
z Góry dziekuje i Pozdrawiam :)
Zuziu kochanie,
oczywiście że mężczyzna traci prawictwo przez stosunek płciowy z kobieta ,jednak nie ma żadnych objaw (krwawienie, bóle )Takie objawy mają kobiety którym nie zazdroszczę i współczuje.
Ściskam mocno Piotruś ;*
 
W

wroneczki4

Guest
Po niczym nie poznasz. Jedynie po tym czy facet się cyka, ale niektórzy się normalnie boją dziewic( nie rozumiem tego, ale ok) i to taka średnia kwestia.

oczywiście że mężczyzna traci prawictwo przez stosunek płciowy z kobieta
A jeśli dany mężczyzna jest gejem i będzie uprawiał seks analny z innym mężczyzną, to nadal będzie prawiczkiem?...
 

Zuzia18

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
A jeśli dany mężczyzna jest gejem i będzie uprawiał seks analny z innym mężczyzną, to nadal będzie prawiczkiem?...

Na to wychodzi, że nie byłby prawiczkiem.... Bo czy seks z kobietą, czy analny to ruchy wykonuje takie same....
Zresztą dajmy pole do popisu tym co wiedzą coś więcej na ten temat.
Macie możliwość podzielić się tą wiedzą.

Nie piszcie bzdur, tylko po to żeby coś napisać. Z myślą będę miał o 1 post więcej.
To nie na tym polega. Ludzie tu piszą,żeby się czegoś dowiedzieć. A nie po to żeby
się denerwować, że ktoś sobie jaja robi.

Kto pyta, ten nie błądzi ;]
 

Piochuman

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Na to wychodzi, że nie byłby prawiczkiem.... Bo czy seks z kobietą, czy analny to ruchy wykonuje takie same....
Zresztą dajmy pole do popisu tym co wiedzą coś więcej na ten temat.
Macie możliwość podzielić się tą wiedzą.

Nie piszcie bzdur, tylko po to żeby coś napisać. Z myślą będę miał o 1 post więcej.
To nie na tym polega. Ludzie tu piszą,żeby się czegoś dowiedzieć. A nie po to żeby
się denerwować, że ktoś sobie jaja robi.

Kto pyta, ten nie błądzi ;]
Jeżeli mężczyzna jest gejem to sex z innym mężczyzną jest jak sex dla normalnego mężczyzny z kobietą, więc sex z kobietą czy mężczyzna dają to samo i mężczyzna będący gejem traci prawicowo z innym mężczyzna tylko ,że przez sex analny. (Ja nie jestem gejem więc nie mam takich problemów ;])
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
No to ja jako niedawno "rozprawiczony" powiem Ci koleżanko, że nie ma żadnych oznak po 1 razie i po kazdym nastepnym.
Ale np. jeżeli widzisz, że chłopak, z którym będziesz to robiła nie boi sie niczego nie wstydzi itd. to możesz stwierdzić, że już to robił.
A najłatwiej jest zapytać, no chyba, że chłopak ściemni bo np. myśli, że będziesz robić to z nim jakoś inaczej ;] [różni są ludzie]
 
W

wroneczki4

Guest
A przy seksie oralnym mężczyzna traci dziewictwo?

Ale np. jeżeli widzisz, że chłopak, z którym będziesz to robiła nie boi sie niczego nie wstydzi itd. to możesz stwierdzić, że już to robił.
A jakbym udawał, że się boje?
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Po niczym nie poznasz. Jedynie po tym czy facet się cyka, ale niektórzy się normalnie boją dziewic( nie rozumiem tego, ale ok)...
Może boją się przebić przez błonę dziewiczą?, żołądź mężczyzn jest bardzo delikatny więc może to boleć xD Nie wiem nie robiłem tego nigdy takie tylko moje domysły pisze ;)
 

Krolik_1993

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nibylandia
Jezli meszczyzna bedzie "zapychal" oraz bedzie "zapychany" to tu i tu raczej nie bedziemy mieli doczynienia z prawictwem.
 
K

kinga_sc

Guest
Co to jest "meszczyzna"?

Ok.
W przypadku Panów homo to moim zdaniem sex analny to też strata dziewictwa.

Co do tematu to wydaje mi się, że mężczyzna wedle potrzeb może udawać, że jest prawiczkiem, co to za problem poudawac niezdarę?
Nie sprawdzisz tego.
Może też udawać na odwrót doświadczonego kochanka, no tu może mieć problemy:D
Ale z lolitą poćwiczyć zawsze może.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wg mnie to nie jest ważne, czy dana osoba ma już pierwszy seks za sobą, czy nie. Przecież facet, który otwarcie mówi o seksie, nie musi być od razu doświadczonym samcem w łóżku i tak samo jest z kobietami. Na oko nie stwierdzisz kto się już kochał, a kto nie. Dla mnie to jest trochę śmieszna sprawa. To jest czyjś osobisty interes. Może o tym mówić, ale jak nie chce, to niech nie mówi. Rzeczywiście, faceci nie krwawią podczas pierwszego razu, tak jak kobiety, dlatego nie ma tak naprawdę archetypu do prawictwa. Możesz jedynie z czystej obserwacji i analizy wydarzeń dojść do wniosku, czy dany facet ma za sobą seks. Jeśli będzie mieć, przykładowo problemy z włożeniem członka {stukanie penisem wokół pochwy} lub będzie wykonywać dość nieporadne, ostrożne ruchy, to wiadomo, że nie ma doświadczenia i prawdopodobnie jest to jego pierwszy raz. Myślę, że w związku nie powinno być tajemnic i takie sprawy muszą być powiedziane wprost.
 
W

wroneczki4

Guest
Może boją się przebić przez błonę dziewiczą?, żołądź mężczyzn jest bardzo delikatny więc może to boleć xD Nie wiem nie robiłem tego nigdy takie tylko moje domysły pisze ;)
Wiele bym dał żeby wyszukać dziewczynę, która mi odpowiada, a do tego byłaby dziewicą... bardzo wiele, a niektórzy się boją dziewic...
To jest parodia.
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
wroneczki4.
cytat z galerianek szedł jakoś tak "faceci wręcz tchórzliwi są, wolą kogoś wysłać, co by im pole przeorał"
 
Do góry