Wszystko o dekorowaniu domu, o doborze mebli, sprzętów a nawet kolorów

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Niby fajny tylko piekielnie drogi jak na mebelki, które nadadzą się raptem na kilka lat życia dziecka. No chyba że kasa nie gra roli, to można szaleć. ;) Chociaż ja bym miała wątpliwości czy dać 5 stów za mały dywanik z lwem ;)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Bardzo ładnie, ale właśnie jak to poprzedniczka zauważyła - takie zestawy są często kosmicznie drogie a przecież będą najdalej za kilka latek do wymiany, to bardzo droga zabawa niestety ;/
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Wyglądają ślicznie!!! Ale baardzo drogie. Jednak u mnie pozostaje póki co ikea :p
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Na małej powierzchni mogło by to przytłaczać, ale do dużego salonu jaskrawe kolory jak najbardziej!
 

patrycja686

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Może wypaść nie najgorzej, ja jednak jestem za spokojniejszymi kolorami, jakiś beż z jagodowym :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
A pomyśleć, że trochę lat wstecz szczytem marzeń u chłopaków była ta słynna już wykładzina z miastem i ulicami, żeby mogli się na niej bawić autkami :))
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja lubię jasne odcienie zielonego - np. delikatna mięta, taki ledwo ledwo zielony :) Pomarańcze i żółcie przetestowałam kiedyś w biurze w firmie w jednym pokoju i niestety nie ;/ trzeba do tkaich ścian dobrać dobre oświetlenie bo jak ktoś odpali jarzeniówkę albo jakąś na żółto świecącą żarówkę to strach się bać, oczy bolą po godzinie siedzenia tam. No i musi być rozmiar pomieszczenia odpowiedni pod pewne kolory. Z tego powodu nie malowałam ścian w sypialni na fiolet/śliweczkę bo jednak byłoby zbyt ciemno w małym pokoju.
 

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Słuchajcie, a wiecie gdzie dostanę ekspress do kawy z młynkiem i czasowmierzem? Prage aby rano kawa już na mnie czekała ;)
 

renatka11

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
2 miesiace temu robiliśmy małe malowanko i zdecydowaliśmy się na lekki turkus na ścianach, wnętrze też udekorowaliśmy w kolorach turkusu ;-)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ładne, no ładne, tylko powala mnie cena kompletu która jest kosmiczna wręcz, malutka szafka z trzema szufladkami prawie 1100zł, a pełny komplet jak ze zdjęcia to wyjdzie chyba z 6-7 tysi.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Turkusik ładny, a masz jakieś zdjęcie koloru albo wzór gdzieś w necie do obejrzenia? Są czasem różnych producentów takie palety kolorów całe.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Strasznie drogi, ale jeśli to nie problem... Tyle, że faktycznie kilka lat i meble do wymiany, a i tak przez jakiś czas będą w zasadzie nieużywane. Rozejrzałabym się raczej za łóżeczkiem ew. kołyską i jakąś komódką <- póki co to wystarczy ;)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No to ja podobnie, ze względu na koszty. Choć z drugiej strony jak ktoś ma to problem się rozwiązuje, a taki pokoik dla dziecka wygląda cudnie. Tylko jednak parę latek i wymianka. Ewentualnie można próbować sprzedać :)
 

magdalejana

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Rzeszów
Wg mnie jedną z najlepszych firm produkującą ekspresy jest Jura. U mnie w pracy taki jest i kilkoro moich znajomych również posiada te ekspresy. Wszyscy sobie bardzo chwalą i są zadowoleni z uzytkowania. Sama mierze się z zakupem ekspresu z Jury, narazie jednak jestem na etapie gromadzenia funduszy na ten cel :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Najfajniejsze są te co mielą kawę, mistrzostwo :))) ale niestety to już konkretny wydatek na ekspress i kawę zresztą też. Ewentualnie zwykły ciśnieniowy, też fajne są i kosztują 3/4 mniej :)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Ach właśnie, te mielące to moje marzenie. Tylko skąd wziąć tyle pieniędzy. Zastanawiałam się nad takim prezentem gwiazdkowym dla bliskiej osoby, ale odpadł z przyczyn wspomnianych wcześniej. Trafiłam jednak na taką małą kawiarkę do przygotowywania espresso. Czy może ktoś ma coś takiego? Gdzieś słyszałam, że kawa z kawiarki jest o wiele lepsza od kawy z tych wszystkich ekspresów ciśnieniowych po 300, 400 zł. Faktycznie tak jest?
 

ewi36

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam w domu cafeterkę, ale marzy mi się dobry ciśnieniowy ekspres do kawy, chciałabym kupić na raty albo ekspres Kupsa albo ekspres Zelmera.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Zwykły ciśnieniowy też daje dobrą kawę (taki 15-barowy) choć zależy co kto lubi. Jak ktoś ma możliwość odłożenia na taki porządny mielący kawę to zdecydowanie warto :)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Fakt, to też się już doczytałam, że najważniejsze, to jest żeby miały ciśnienie nie mniejsze niż 15bar, ale ze 300-400 zł, to zwykle ciężko taki dostać. Na jakiś lepszy zamierzam zbierać, póki co kupiłam kawiarkę, prezent się spodobał. Teraz czekam tylko, aż zostanę taką kawą poczęstowana :D
 
Do góry