Wpływ tabletek antykoncepcyjnych na odchudzanie.

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
i chudła?

bo tu raczej chodzi o to, że ona może się odchudzać, może łykać tabletki na odchudzanie, a waga się zwiększy - przez antykoncepty. a wtedy z wymarzonego spadku wagi nici.

wg mnie powinna spróbować, a jeśli faktycznie po pigułkach przytyje - powinna się zdecydować, czy chce schudnąć, czy stosować antykoncepcję hormonalną.
ja na przykład z tego powodu ponad rok temu odstawiłam pigułki - bo źle się czułam we własnym ciele. po odstawieniu - jak ręką odjął - może nie schudłam drastycznie, ale przynajmniej nie byłam taka "napompowana". teraz znów biorę tabsy anty, bo wybrałam wygodną metodę antykoncepcji, a i po nowych pigułkach jest mi lepiej i waga jest stabilna.
to kwestia doboru tabletek...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
bardzo schudla....zreszta ja przez antykoncepty tez schudlam raczej bylam szczupla przed braniem i teraz jestem wiec negatywnie na mnie nie wplynely
 

Olga Malk

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ginekolog odpowie wam na te pytanie. Tabletki na odchudzanie, mają wspomóc odchudzanie. Odchudzanie, czyli dietę i sport.
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
A jakie tabletki stosujecie/stosowałyście i nie powodowały tycia?
 

Anulka00

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
17
Punkty reakcji
2
Niech twoja dziewczyna uważa. Po jednych i drugich tabletkach mogą byc problemy z wątrobą. Niestety.
 
D

Dobrawa

Guest
Vixpo jest bardzo polecany i do tego nie ma problemów przy nim z PMS. W innym wątku bylo pisane o aplikacji, ktora między innymi pozwala kontrolować wagę.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja bym obstawiała Vibin mini, ze względu na niższą zawartość hormonów. Jeśli chodzi o tabletki na odchudzanie i antykoncepcyjne to skonsultowałabym z lekarzem, żeby nie było tak, że odchudzające zmienią skuteczność antykoncepcyjnych i zaciąży.
 
Do góry