Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Moze chciala ocenić jak wnuczka sie spisuje, albo powspominac jej mlode lata :D
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
swoja droga to ja bym nie chciala takiej akcji zeby babcia mnie nakryla- ostatnio stwierdzila ze ja i moj chlopak niedlugo rozwalimy lozko od tego "kocurzenia" :lol:

dziadek tam sie musial ucieszyc:D pomyslal : "mnie staremu na farcioszku" :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
rodzeństwo kłucące sie na forum
piękna rodzina
jak sie zanosi na ostrą wymiane zdań to
"do kompa, loguj się, mam ci pare słów do napisania"
żeby tak było wszędzie że w domu cisza i spokój a złość zostawia sie w impulsach

fajnie by było, gdyby w domu był spokój, niestety z tym człowiekiem nie idzie wytrzymać w szczególności w in real :/

:lol:
haha albo sprawdzic jakie wnuczka ma ssanie:D:D hehe :lol: :lol: :lol: nie moge:D padam tu:D babcia pewnie zasnac nie mogla:DD albo w nocy sie jej snila arina- odkurzacz:D
A kto powiedział że coś ssałam? Wyraźnie napisałam, że się "kochaliśmy" to znaczy, że uprawialiśmy sex, nie wiem skąd Ci się to wzieło <_<
A jak długo Babcia tam stała to nie wiem, może tylko chwileczkę i prawie nic nie widziała, a może dłużej?
 

DeX

...Bond :)
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
1 118
Punkty reakcji
1
Miasto
the middle of nothingness...
Miałem podobną sytuację, tyle że zamiast księdza wpadł do pokoju nauczyciel od wf-u :p następnego dnia zapytał się dziewczyny czy mocno się wyżyłem :lol:
 

Niebieski0023

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
jak każdy facet...z Marsa
Na pewno nauczyciel od wf-u nie miał nic przeciwko,przecież to sport jak każdy inny,a ile się trzeba przy tym napocic :p Poza tym jest już niewielu ludków na tym świecie,którzy tego sportu ...nie uprawiają :lol:
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ee tam Brat bądź uprzejmy i nie czyta, bo namsię arinka zawstydza, tonia fair, rodzenstwo na jednym forum to koniec- jakby tu była moja siostra,to niestetymusiałabym się w tej chwili z Wami żegnac ;/ na szczęscie nie musze się zegnac...

a co do babci, to nieźle Arinka, nieźle :p
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Moj brat tez siedzi i czyta z kumplami w pracy moje posty.
A potem sie ze mnie leje <_<
Arina witaj w klubie.. ;/
 

ONA....

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do Was pytanko: Uprawianie seksu przed małżeństwem to dla chrześcijan grzech, a palcówa?? to też jest grzech??? Jak tak to jak to powiedzieć księdzu przy konfesjonale?? Proszę pomóżcie!! :(
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Hm.. jak jestes taka wierząca to po co dałaś sobie zrobić palcówke?
Wg. kościoła jest to grzech.. ale hm.. chyba mało kto sie z tego spowiada :p Ja np. nigdy nie powiedziałam tego księdzu :p (bo to chyba jest grzech śmiertelny...? czy coś tendy.. :lol:)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
... załoze sie ze nie jedna dziewczyna pomyslała choc przez chwile by taki prezent zrobic swojemu chłopakowi....

jednak miłość ślepa jest...

:(
 

SISIEK

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
WITAM!
ZNALAZŁEM SIE TUTAJ PONIEWAZ MAM BARDZOE NIETYPOWY PROBLEM :( MIONOWICIE:
2 TYGODNIE TEMU KOCHAŁEM SIE Z MOJĄ DZIEWCYZNĄ I PRZEZ PRZYPADEK WPADLISMY NA PUŁKĘ NA KTÓREJ BYŁ KAKATUS "Echinopsis" DZIEWCZYNA WBIŁA SOBIE W RĘKE I SZYBKO SIE Z ZTYM UPORAŁA JA NATOMIAST WBIŁEM SOBIE 3 KOLCE W CZŁONKA JEDEN KOLEC UDAŁO MI SIE WYCIĄGNĄĆ Z 2 NIE MOGE DAC SOBIE RADY A WSTYDZE SIE ISC DO LEKARZA ZACZYNA MI TO ROPIEC JEST JAKIS SPOSÓB NA WYCIĄGNIECIE TYCH KOLCY PROSZE ODPISZCIE I DAJCIE JAKIES POMYSŁY

Przeniosłem ten post z tematu o kaktusach. Tam on nie pasował. Może tu ci ktoś pomoże. :p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
prowokacja... ale ok, bawmy się dobrze ;>

powinienes obciać członka, mogło dojsc do zakazenia przez które umrzesz! naprawde albo udaj sie z tym do lekarza albo sam obetnij trudno, chcialo sie rznac to teraz sie ma problem... bądz dzielny!
 
Do góry