pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Noż kurde, jak dziewczyna Ci siada na kolanach, to się chyba liczy z podtekstem fizycznym, każda obca Ci chyba na kolanach nie siada?

Przepraszam, zapomniałam, ze ja jestem staroświecka i nie takie rzeczy sie teraz robi
 
R

rafal15s

Guest
ja mam 16 lat i podkoniec roku mielismy takie tam jaja w sklepiku szkolnym i na kolanach usiadla mi dosyc atrakcyjna koleznka i mmi nie staną, nawet nie bylo jkiegos drgniecia, i nie mam zadnych problemów z penisem
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
ja mam 16 lat i podkoniec roku mielismy takie tam jaja w sklepiku szkolnym i na kolanach usiadla mi dosyc atrakcyjna koleznka i mmi nie staną, nawet nie bylo jkiegos drgniecia, i nie mam zadnych problemów z penisem

czyli umiesz opanowywac swoje popedy :D

zreszta , kurcze to nie jest az tak seksualna sytuacja moim zdaniem .. bez przesady :p

choc oczywiscie jak masz dziewczyne , usiadzie Ci na kolanach , to chyba nie bedzie zla jezeli Ci stanie , moze nawet nie poczuc (he, wiem bo mialam taka sytuacje podobna) ;P
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Ale czego Ty się chłopie wstydzisz? Tego że facetem jesteś czy jak? Bo nie rozumiem problemu.
 

Riddck19

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Gdy dziewczyna Ci siada na kolanach, a ty się podniecasz, to normalna reakcja, gorzej jakbyś się nie podniecał ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
czyli umiesz opanowywac swoje popedy
biggrin.gif

jedno nie ma nic wspolnego z drugim, bo ta reakcja jest nieraz zupelnie niekontrolowana, podniecenia sie nie da przeciez wylaczyc jak guzikiem, co nie znaczy ze koles sie od razu rzuci na kobiete....

swoja droga ja tez mialem kilka takich sytacji :bag:

wiec chyba trzeba to "przecierpiec" :D

ale czego Ty się chłopie wstydzisz? Tego że facetem jesteś czy jak? Bo nie rozumiem problemu.

wstydzic sie nie ma czego, gorzej jak kobieta zauwazy i zle to zinterpretuje ;)
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
choc oczywiscie jak masz dziewczyne , usiadzie Ci na kolanach , to chyba nie bedzie zla jezeli Ci stanie , moze nawet nie poczuc (he, wiem bo mialam taka sytuacje podobna) ;P
Skąd możesz wiedzieć że komuś stanął skoro nic nie poczułaś siedząc na nim? Chyba że... nieważne :ninja:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Skąd możesz wiedzieć że komuś stanął skoro nic nie poczułaś siedząc na nim? Chyba że... nieważne :ninja:

Powiedzial mi to sam :D Tyle, ze my wtedy krotko blismy dopiero razem i to bylo tylko przytulenie i to nawet bardziej przyjacielskie, zaden wstep do seksu, takze bylam zszokowana :p

A co do Trolla, tak 'staniecie' penisa , to odruch niekontrolowany, tyle ze wyrazilam sie tak, a nie inaczej, poniewaz uwazam, ze to, ze nawet ladna, zgrabna dziewczyna usiadzie Ci na kolanach , to jest akcja nie az tak bardzo seksualna, tym bardziej jezeli zrobi to bez jakiegos 'kuszenia' , dlatego nie jest powiedziane, ze musi mu 'stanac'. No ale mniejsza :)
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
...to, ze nawet ladna, zgrabna dziewczyna usiadzie Ci na kolanach , to jest akcja nie az tak bardzo seksualna, tym bardziej jezeli zrobi to bez jakiegos 'kuszenia' , dlatego nie jest powiedziane, ze musi mu 'stanac'.

Jeżeli jest atrakcyjna to raczej nie ma opcji żeby nie stanął. Można się w takiej sytuacji wysilać aby nie osiągnąć maksymalnego wzwodu ale całkowicie się tego ukryć nie da.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Jeżeli jest atrakcyjna to raczej nie ma opcji żeby nie stanął. Można się w takiej sytuacji wysilać aby nie osiągnąć maksymalnego wzwodu ale całkowicie się tego ukryć nie da.

aha, myslalam , ze jak tak po kolezensku to nie stanie ;p poniewaz wielu facetow mowilo mi, ze dla nich to tylko kolezenskie ze strony dziewczyn no ale moglam sie mylic ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Powiedzial mi to sam :D Tyle, ze my wtedy krotko blismy dopiero razem i to bylo tylko przytulenie i to nawet bardziej przyjacielskie, zaden wstep do seksu, takze bylam zszokowana :p

A co do Trolla, tak 'staniecie' penisa , to odruch niekontrolowany, tyle ze wyrazilam sie tak, a nie inaczej, poniewaz uwazam, ze to, ze nawet ladna, zgrabna dziewczyna usiadzie Ci na kolanach , to jest akcja nie az tak bardzo seksualna, tym bardziej jezeli zrobi to bez jakiegos 'kuszenia' , dlatego nie jest powiedziane, ze musi mu 'stanac'. No ale mniejsza :)

Tylko ze to nie musi byc akcja bardzo seksualna aby natapila ta reakcja ;)

aha, myslalam , ze jak tak po kolezensku to nie stanie ;p poniewaz wielu facetow mowilo mi, ze dla nich to tylko kolezenskie ze strony dziewczyn no ale moglam sie mylic
mruga.gif

wyglodniali faceci slabo kontroluja swoje rekacje, czasem maly bodziec wystarczy i nieszczescie gotowe :D
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
jak dziewczyna ladna siada to musi sie liczyc ze skutkami, a jak sie zaczyna wiercic to juz w ogole hehe ;D szczerze mowiac mam na to w.y.j.e.b.a.n.e - te co siadaja na kolanach sa z reguly jakos tam zainteresowane wiec zawsze mozna sytuacje obrocic w zart. Szczerze mowiac gorzej bym sie poczul jakby mi przy brzydkiej stanal - sam bym musial siebie skarcic w stylu: "co Ty, glupi ?" :D :p
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Tylko ze to nie musi byc akcja bardzo seksualna aby natapila ta reakcja ;)



wyglodniali faceci slabo kontroluja swoje rekacje, czasem maly bodziec wystarczy i nieszczescie gotowe :D

wyglodniali faceci , masz na mysli siebie.. tzn brak Ci kobiety ?:)

jak dziewczyna ladna siada to musi sie liczyc ze skutkami, a jak sie zaczyna wiercic to juz w ogole hehe ;D szczerze mowiac mam na to w.y.j.e.b.a.n.e - te co siadaja na kolanach sa z reguly jakos tam zainteresowane wiec zawsze mozna sytuacje obrocic w zart. Szczerze mowiac gorzej bym sie poczul jakby mi przy brzydkiej stanal - sam bym musial siebie skarcic w stylu: "co Ty, glupi ?" :D :p

no p[rzy tkaiej zapasniczce sumo by chyba nie stanal :p raczej bylby wstret cio
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
faceci ktorzy maja partnerki maja na codzien mniejsze napiecie i o niekontolowane podniecienie u nich naturalnie duzo gorzej ;)


No raczej tak. Sa zaspokojeni, ze tak powiem :p No i partnerka i jej dobro jest dla nich priorytetem.


Ale mam rade, nie wiem czy dobra :D Jezeli chlopak nie chce, zeby mu stanal jak jakas mu siada, to niech wyobrazi sobie otyla dziewczyne ze zdeformowana twarza i wlosami na klacie :D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
No raczej tak. Sa zaspokojeni, ze tak powiem
jezyk.gif
No i partnerka i jej dobro jest dla nich priorytetem.

a jakze ;)

Ale mam rade, nie wiem czy dobra
biggrin.gif
Jezeli chlopak nie chce, zeby mu stanal jak jakas mu siada, to niech wyobrazi sobie otyla dziewczyne ze zdeformowana twarza i wlosami na klacie
biggrin.gif

Fajna dziewczyna mi siada na kolana a ja mam myslec o jakies Rebece ? :lol:

No chyba ze mam dzinsy... to trzeba....
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
a jakze ;)



Fajna dziewczyna mi siada na kolana a ja mam myslec o jakies Rebece ? :lol:

No chyba ze mam dzinsy... to trzeba....

Nie, tylko mowie dla goscvi , ktorzy nie chca podniecac sie przy lasce z ktora nie sa, bo ich to krepuje. :p
 
Do góry