Sandrus

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
To może opowiesz???

sorki że zbytnio nie odp ale dużo mam nauki... no to opowiadam:)
jechałam raz z sylwia z dyski i zatrzymałysmy sie na stcji benzynowej.Kase obsługiwał jakiś koleś który pracował tam od niedawna na dodatek był młody(19-20 latek):p był duży ruch na stacji.wchodze z sylwia do srodka i podchodzimy do niego. sylwia do ekspedienta mówi:"poprosze gume" a ten koleś cały czerwony i ściszonym głosem pyta się "jaki smak?" sylwia na poczatku nie zajarzyła więc powiedziała mietowy. Koleś się na nia popatrzył zdziwionym wzrokiem i powiedział ze takich nie ma i zaczal wymieniac smaki: bananowy,truskawkowy i rodzaje!!!qpela slyszac to wybuchla smiechem i powiedziala ze chodzi jej o gume orbit a nie "ta gume" :) koles jeszcze bardziej sie zaczerwienil a klienci w sklepie mieli lane z niego:)a ja mialam najwieksze lane z tego w koncu to qpela:p
teraz jak wspomina o gumie to jej to wytykam:) teraz to wspominamy z humorem:)
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
Hihih...wspolczuje bo wiem jak to jest nie zrecznie wparowac tak gdzie ktos sie kocha, ja wprowalma do pokoju rodzicow a oni...ochyda :/ ale potem byla dziwna atmosfera :p
ja bym sie chyba zesilala ze smiechu :D niewiem dlaczego bo przeciaz to mormalna sprawa....ale zeby tak rodzicow przylapac....

A jesli chodzi o ta kumpele to przeciez to nic zlego i nie wiem dlaczego brzydzilas sie tam spac.....twoi rodzie pewnie tez to robia w sypialni i potem siedzisz na ich luzku
a wiek nie jest taki mlody. Niektorzy duzo wczesniej zaczynaja i nikomu to nie przeszkadza....no prawie nikomu
 

Nivcia

(= *Skromna duszyczka* =)
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ze ślicznej wioski :P
ja bym sie chyba zesilala ze smiechu :D niewiem dlaczego bo przeciaz to mormalna sprawa....ale zeby tak rodzicow przylapac....

No w prawdzie normalna a jednak nienormalna (haha..ale to ladnie brzmi :p ) nio wlasnie rodzicow..chyba nie zbulwersowalambym sie tak jak bym przylapala qmpele...

A jesli chodzi o ta kumpele to przeciez to nic zlego i nie wiem dlaczego brzydzilas sie tam spac.....twoi rodzie pewnie tez to robia w sypialni i potem siedzisz na ich luzku
a wiek nie jest taki mlody. Niektorzy duzo wczesniej zaczynaja i nikomu to nie przeszkadza....no prawie nikomu....

W 100% popieram :D
 

kashia

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Leszno
hehe taraz jak tak czytam te wasze posty to przypomniala mi sie sytuacja z tegorocznych wakacji...a raczej ostatni weekend wakacji ...:D no wiec jechalismy z kumpelami pod kamping nad jeziorko...mial byc to wypad bez facetow...wytrzymalysmy 2 dni bez nich no i wymieklysmy....zadzwonilysmy do naszych misiow zeby do nas przyjechali bo huligani wariuja ,bo niebezpiecznie chodzic same nocami itp itd no i przyjechali...tylko byl jeen problem ... niebylo miejsca dla jednej pary...no to ja kochana dobromyslna dałam namiot....ale powiedzialam ze skoro ja daje namiot to w nim niespie (wiedzialam ze noce juz sa lodowate)jedna para sie zgodzila...a rano mielismy polewke z nich...mowilismy ze bylo ich w nocy slychac, ze zostawili bale slady na sciankach itp ...of course zaprzeczali ale jednak mieli nietegie miny :D no ale co sie posmialismy to sie posmialismy...do teraz niewiemy co zaszlo w namiocie ....ale wolałam zeby ktos inny go skladal.... :sexy:
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
To chyba nie wpadka Qmpeli tylko raczej twoja... trzeba było przychodzić bez zapowiedzi godzinę wcześniej?? Nie rozumiem skąd to oburzenie ... poza tym 16 lat to wcale nie jest za mało lat, bo nasze babki i prababki zakładały jush w tym wieku rodziny i to było normalne...
Pragnę nadmienić , że gdyby nie to ble i fuj jak część osób określa tu seks to by was nie było..
Seks jest rzeczą normalną i naturalną a nie czymś patologicznym !!
Mogę sądzić, że osoby piszące ze to ble, fuj i obsceniczne nie miały jeszcze pierwszego razu nawet...
Ble i fuj to jest np. jak pani się z koniem zabawia , albo z pieskiem, albo jak pan posuwa truposze....
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Było lato, oboje mieli ochotę .Zrobili sobie dobrze i tyle.Dziwie się że aż tyle osób jest zbulwersowanych.
 

Attachments

  • love.jpg
    love.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 158

Wolvi

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Wogle dziwi mnie jak wiele osob na tym forom podchodzi do seksu... tylko po slubie 16 la to za mało... nei wiem czy to bardziej na pokaz czy to sciemy czy na prawde tak jest...

SEKS TO ZDROWIE :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
mogli sobie chociaż drzwi przekluczyc w namiocie :D
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
A jesli chodzi o ta kumpele to przeciez to nic zlego i nie wiem dlaczego brzydzilas sie tam spac.....twoi rodzie pewnie tez to robia w sypialni i potem siedzisz na ich luzku
a wiek nie jest taki mlody. Niektorzy duzo wczesniej zaczynaja i nikomu to nie przeszkadza....no prawie nikomu



To chyba nie wpadka Qmpeli tylko raczej twoja... trzeba było przychodzić bez zapowiedzi godzinę wcześniej?? Nie rozumiem skąd to oburzenie ... poza tym 16 lat to wcale nie jest za mało lat, bo nasze babki i prababki zakładały jush w tym wieku rodziny i to było normalne...
Pragnę nadmienić , że gdyby nie to ble i fuj jak część osób określa tu seks to by was nie było..
Seks jest rzeczą normalną i naturalną a nie czymś patologicznym !!
Mogę sądzić, że osoby piszące ze to ble, fuj i obsceniczne nie miały jeszcze pierwszego razu nawet...
Ble i fuj to jest np. jak pani się z koniem zabawia , albo z pieskiem, albo jak pan posuwa truposze....

Popieram obie te wypowiedzi i nie będę wiedcej pisała gdyż musiałabym powtórzyć to samo !!

Dziwi mnie ale tez postawa wielu osób którzy tak krytycznie patrzą na osoby które rozpoczęły wspólżycie, rozumiem 13 lat np to mało 14 mało dla niektórycyh 16 mała inni "Jak można przed ślubem". Myślę, ze to indywidualna sprawa każdej osoby, ktoś chce kochać się w wieku 14 lat np to będzie i jeśli będzie taka sposobnośc to będzie sam ponisił konsekwencje tego co zrobi!!
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Było lato, oboje mieli ochotę .Zrobili sobie dobrze i tyle.Dziwie się że aż tyle osób jest zbulwersowanych.
Ja rowniez. I to chyba nie wpadka kumpeli tylko twoja! 16 lat to wcale nie tak malo jak na seks, znam młodsze "napalone"
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
i czy to jest takie smieszne?? :/ jesli tak to jestes jakis dziwny, jak ty bys sie czul co?
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
no no niezle sie wygłupiła.. :D

teraz sie raczej w szkole juz nie pokaze..
a swoja drogą to wcale nie jest ładna i nie ma co tam pokazywac.. :/
 
Do góry