Wózek dziecięcy używany czy nowy ? Co wybrać ?

C

Calibri

Guest
Stella jest bardzo podobna do Mury, jest tylko trochę od niej lżejsza. Stelaż wygląda prawie tak samo.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
uxzywany :) bo po co przeplacac? :D ale oczywiscie musi byc dobrej firmy, zeby to byl porzadny wozek :) np ktorys marki quinny, to sa moim zdaniem niezawodne wozki :) a gdyby cos sie stalo, bo wiadomo, ze uywany to nie pierwszej jakosci, to firma quinny oferuje dozywotnia gwarancje :)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
A ja wlasnie nie wiem czy uzbieramy kase na nowy wózek, bo to jednak spory wydatek, a nie chcemy kupowac pierwszego lepszego. Zastanawiam sie nad uzywanym, mysle o Murze, bo piankowe koła bardzo by sie przydały podczas spacerów po naszej okolicy... No nic, musze to przemyslec, bo to nie taka latwa decyzja wybrac wozek dla maluszka :)
 
C

Calibri

Guest
sunkiss napisał:
A ja wlasnie nie wiem czy uzbieramy kase na nowy wózek, bo to jednak spory wydatek, a nie chcemy kupowac pierwszego lepszego. Zastanawiam sie nad uzywanym, mysle o Murze, bo piankowe koła bardzo by sie przydały podczas spacerów po naszej okolicy... No nic, musze to przemyslec, bo to nie taka latwa decyzja wybrac wozek dla maluszka :)
Skoro producent daje dożywotnią gwarancję na swoje wózki (ale tylko nowozakupione) to te używane też na pewno są bardzo dobrej jakości.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
A dlaczego nie używany? A jak ktoś ma np dwójkę dzieci to ma dla każdego nowy kupować, żeby był nie używany? Nie widzę nic złego w kupowaniu używanego sprzętu. Wśród moich koleżanek cały czas trwa wymiana - oddajemy sobie to, czego już nie potrzebujemy, albo się wymieniamy. Po co przepłacać i wyrzucać kasę?
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
sama szukam uzywanego quinny, bo myśle ze nie trzeba przeplacać, chociaż nie ma za wiele uzywanych modeli na aukcjach..
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Zależy oczywiście od wielu czynników, jak masz kogoś znajomego i wiesz jak był wózek użytkowany itp. to dlatego nie, ale ja np nikogo takie nie mam więc kupilismy nowy wózek
 
Do góry