Wośp I Tv Trwam

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
Telewizja Trwam musi przeprosić na swojej antenie Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za wyemitowany film "Woodstock. Przemilczana prawda". Taki wyrok zapadł we wtorek przed wrocławskim sądem okręgowym


W październiku zeszłego roku WOŚP pozwała związaną z o. Tadeuszem Rydzykiem wrocławską fundację Lux Veritatis, czyli formalnego właściciela TV Trwam. Chodziło o emitowany wielokrotnie na antenie TV Trwam film dokumentalny o Przystanku Woodstock. Latem 2004 r. kasety z filmem trafiły do mieszkańców Kostrzyna, w którym organizowano kolejną edycję Przystanku. W materiale festiwal muzyki rockowej został przedstawiony jako miejsce, gdzie w specjalnie oznaczonych namiotach można kupić narkotyki, nieletni są rozpijani, grana jest muzyka satanistyczna. Dowodem na to, że na Przystanku uprawiane są obrzędy satanistyczne, miała być pacyfa, która wisiała na scenie. W filmie wielokrotnie pojawiał się 12-latek z puszką piwa, a leżący na ziemi młodzi ludzie zostali przedstawieni jako narkomani.

Mecenas Krystyna Kosińska, pełnomocnik stacji o. Rydzyka, przedstawiała pozew jako bezzasadny. Argumentowała m.in., że nie wiadomo, które fragmenty materiału miałyby naruszać dobra osobiste WOŚP oraz że autorzy filmu są nieznani. Stacja odmówiła bowiem podania ich nazwisk.

Sąd nakazał w ciągu 14 dni przeprosić Fundację WOŚP na antenie TV Trwam, wpłacić 1 tys. zł na rzecz wrocławskiego domu dziecka i pokrycie kosztów sądowych przez Lux Veritatis. - Film był nierzetelny i jednostronny, doszło do naruszenia dobrego imienia fundacji. Prowadzący telewizję musi zachować należytą staranność i rzetelność w emitowanych materiałach. Zwłaszcza przy przyjmowaniu materiału nieznanego autora - uzasadniała wyrok sędzia Anna Buczyńska. Sąd stwierdził też, że nie ma dowodu na to, że na festiwalu są sprzedawane narkotyki oraz alkohol nieletnim i propagowany jest satanizm.

Jurek Owsiak nie krył wczoraj radości. Przy ogłaszaniu wyroku uśmiechał się i zacisnął pięść w geście triumfalnym. - Wyrok bardzo mnie cieszy. To dobrze, że są w Polsce także takie media jak TV Trwam i że każdy ma prawo do krytyki. Ale nie mieliśmy żadnej możliwości przedstawienia swoich racji na antenie. Być może ten wyrok skłoni inne osoby, które są pomawiane, do wytoczenia stacji i radiu procesów sądowych - mówił.

Wyrok jest nieprawomocny.


powyższy artykuł z satanistycznej GW :D

W radiu zdążyłem już usłyszeć, że TV Trwam nie przeprosi...

I co Taboret kolejny spisek mediów?
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
Oczywiście,że nie przeprosi,bo kto słyszał,żeby władza przepraszała?Słyszałem, również że tym ma się zająć Ziobro tak mówił zwolennik tej sekty i kto im podskoczy. Nikogo i niczego się nie boją
 

Attachments

  • diabełek.jpg
    diabełek.jpg
    2,9 KB · Wyświetleń: 9

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
- Film był nierzetelny i jednostronny, doszło do naruszenia dobrego imienia fundacji.
Bardzo ladny gest z strony Pana Owsiaka ze akurat na Dom Dziecka chce te pieniądze prekazać.
Przedewszystkim zainteresował mni ten fragment, a mianowicie w którym miekscu był on nierzetelny?? Mam wielu znajomych ktozy jeżdzą na woodstock i sami mówią ze tam jest jedna wielka ćpalnia, więc gdzie ta jednostronność. A czmu nikt nie zajoł sie sparawmi oczerniających i falszywychfilmów na o.Rydzyka. Tam była JEDNOSTRONNOŚĆ i co ?? i Nic?? Ukazane to była tak jak by prawdziwe :lol:

Dajcie spokój, żenada :lol: polskie sądy są dalej w rękach kmuchów, ale to niedlugo się zmieni.

Jak można przepraszać z a PRAWDĘ ??? Hę , wytlumacz mi ?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Taboretix, prawda jest pojęciem względnym.

Dlaczego nikt nie zajął się sprawą filmów nt. o. Rydzyka? - Spytaj raczej, dlaczego o. Rydzyk nie podał do sądu autora czy TV emitującej ten film, nie podał pewnie dlatego, ponieważ te filmy chociaż oczerniające są prawdziwe.

A co do Woodstock, może i jest tam ćpalnia, ale jeśli jedziesz tam to jedziesz w określonym celu, albo się bawić, albo się zaćpać. Jeśli ulegniesz presji tłumu i zamiast się bawić, zaczniesz ćpać razem z innymi to wynika z tego tylko to, że masz słabą wole lub brak Ci asertywności.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
jak ktos chce to zawsze nakręci taki film
a pozatym źle widocznie zrozumiałaś przekaz - Owsiak nie stwierdził, że narkotyków i alkoholu nie ma. Chodziło o to, że Trwam zrzuciło winę na niego. Co - to on sprzedawał? wstrzykiwał? bez przesady

to jest cos podobnego do:
idziesz na studniówkę, każda z dziewczyn robi sobie zdjęcie z sukienką do góry, żeby pokazac czerwone majtki i podwiązkę (jako pamiątka). I jest teraz różnica, jak dziewczyna pokaże udo, a wypnie tyłek do kamery czy aparatu. Będzie taka jedna, ktoś to nakręci i sfotografuje, puszczą w telewizji pod tytułem: "rozpustna zabawa maturzystów na studniówce"
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
On jest organizatorem i jeżeli takie coś występuje na jego imprezie to On powinien to usuwać, więc Owsiak jest winny tej demoralizacji.
Treści muzyczne na Woodstocku są EXTRA , zresztą moje klimaty i co do tego ze jest tam fajnie nie ma wątpliwości. No ale skorto Owsiak nie potrafi sobie poradzić z narkotykami na jego imprezie to ie powinien jej wogóle organizować.

A co do o.Rydzyka, to On nie podał do sąu tych "Reporterów" ponieważ prawda i tak sama prędzej czy puxniej wyjdzie na zewnątrz, a bawienie się w sprawy sądwe z ludźmi o tak niskim poziomie społecznym jest bezsensu :)
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Według Twojego rozumowania Kaczyński jest odpowiedzialny za każdego menela w wawie bo w końcu był prezydentem. Tak jak w wawie nie było zezwolenia na ćpanie, tak jest i na woodstocku, ale czy da sie tego upilnować?
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
On jest organizatorem i jeżeli takie coś występuje na jego imprezie to On powinien to usuwać, więc Owsiak jest winny tej demoralizacji.
A inaczej mówiłeś w przypadku tych chuliganów atakujących i wyzywajacych na spotkaniu rodzin radia maryja.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A inaczej mówiłeś w przypadku tych chuliganów atakujących i wyzywajacych na spotkaniu rodzin radia maryja.
No pewnie że inaczej ,ponieważ u Owsiaka jest impreza na ktoej dzieci ćpają i On sobie z tym poradzić nie potrafi. A to że dzinnikarze ze stacji która na każdym kroku oczernia RM sostają wyżucani, i ludzie starsi unoszą sie emocjami to jest całkime "inna para kaloszy" , nie możan porównywać dwóch całkowicie nie podobnych do siebie zjawisk. A jeżeli są podobne to napisz mi konkretne przykłady.
Tylko nie w stylu "Mysz wygląda jak Słoń ,bo też ma 4 nogi" :lol: bo sam wiesz że to nie ma sensu .
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
taaaa? słoń ma cztery nogi...? przez całe życie byłem oszukiwany, grrr :/
 

Reagle

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2005
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
w tym filmie była interpretacja pacyfki jako odwróconego krzyża prawda?? :]
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
No pewnie że inaczej ,ponieważ u Owsiaka jest impreza na ktoej dzieci ćpają i On sobie z tym poradzić nie potrafi. A to że dzinnikarze ze stacji która na każdym kroku oczernia RM sostają wyżucani, i ludzie starsi unoszą sie emocjami to jest całkime "inna para kaloszy" , nie możan porównywać dwóch całkowicie nie podobnych do siebie zjawisk. A jeżeli są podobne to napisz mi konkretne przykłady.
Tylko nie w stylu "Mysz wygląda jak Słoń ,bo też ma 4 nogi" :lol: bo sam wiesz że to nie ma sensu .

Drogi Taboretix pytałem się o" On jest organizatorem i jeżeli takie coś występuje na jego imprezie to On powinien to usuwać
A więc ty uważasz że:
Owsiak jest odpowiedzialny
Rydzyk jest nie odpowiedzialny
za zachowanie uczestników jako organizator Tak?
To mi sie nie podoba,pachnie myśleniem PiS-owskim
Nie przekonuj mnie do dwulicowości.
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
No pewnie że inaczej ,ponieważ u Owsiaka jest impreza na ktoej dzieci ćpają i On sobie z tym poradzić nie potrafi. A to że dzinnikarze ze stacji która na każdym kroku oczernia RM sostają wyżucani, i ludzie starsi unoszą sie emocjami to jest całkime "inna para kaloszy" , nie możan porównywać dwóch całkowicie nie podobnych do siebie zjawisk. A jeżeli są podobne to napisz mi konkretne przykłady.
Tylko nie w stylu "Mysz wygląda jak Słoń ,bo też ma 4 nogi" :lol: bo sam wiesz że to nie ma sensu .

Drogi Taboretix pytałem się o" On jest organizatorem i jeżeli takie coś występuje na jego imprezie to On powinien to usuwać
A więc ty uważasz że:
Owsiak jest odpowiedzialny
Rydzyk jest nie odpowiedzialny
za zachowanie uczestników jako organizator Tak?
To mi sie nie podoba,pachnie myśleniem PiS-owskim
Nie przekonuj mnie do dwulicowości.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
taaa....

Taboretix - jak pijesz czy palisz (teoretycznie) to uważasz, że twoi rodzice nie zwracają na to uwagi? przeciez to w ich interesie leży, zebyś nie piła i nie paliła, prawda? he, ciekawe czemu mało komu sie to udaje

niektórzy nie umieją dziecka przypilnować, a co dopiero mówić o takiej zgrai

zresztą jakby na to nie patrzeć - przecież oni nie łażą ze strzykawkami przed nosem Owsiaka. To jak on niby ma to widziec? ma z policją przyjeżdzać i trzepać namioty?

chciałabym cie widzieć jak pilnujesz tą młodzież


peace ;)
 

elmarek

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
228
Punkty reakcji
1
Wiek
73
Miasto
Z Podlasia!
No pewnie że inaczej ,ponieważ u Owsiaka jest impreza na ktoej dzieci ćpają i On sobie z tym poradzić nie potrafi. A to że dzinnikarze ze stacji która na każdym kroku oczernia RM sostają wyżucani, i ludzie starsi unoszą sie emocjami to jest całkime "inna para kaloszy" , nie możan porównywać dwóch całkowicie nie podobnych do siebie zjawisk. A jeżeli są podobne to napisz mi konkretne przykłady.
Tylko nie w stylu "Mysz wygląda jak Słoń ,bo też ma 4 nogi" :lol: bo sam wiesz że to nie ma sensu .

Drogi Taboretix pytałem się o" On jest organizatorem i jeżeli takie coś występuje na jego imprezie to On powinien to usuwać
A więc ty uważasz że:
Owsiak jest odpowiedzialny
Rydzyk jest nie odpowiedzialny
za zachowanie uczestników jako organizator Tak?
To mi sie nie podoba,pachnie myśleniem PiS-owskim
Nie przekonuj mnie do dwulicowości.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Do "Martina"
Od kąd pamiętam, woodstock był kojażony oprócz dobre muzyki z narkotykami. A RM slucham dopiero od 3 lat więc nikt mi nie sugerowal tego. I skoro wszyscy wiedzą że tam sie ćpa na porządku dziennym, to dlaczego Owsiak nic nei zrobi. On podobno ratuje dzieci, więc czmu pozwala na to aby sie narkotyzowały. Jest ogranizatorem jest opowiedzialny i koniec. Przecież niemoże być tak że niema winnego :/
P.S
Nie piję i nie palę :p ... wie że to był przykład, ale sie chcialęm pochwalić :p
Do "Elmarek"
Atakowanie wroga w nerwach a ćpanie kiedy wszyscy o tym wiedzą to jest różnica.
Więc nie porównuj strarszych osób ktore były przez tych ludzi obrażani ( Obrażano RM, a więc również jego sluchaczy i to jeszzce kłamstwami) do ćpającej młodzieży.

Musze Ci to jeszcze obszerniej opisać, abyś zrozumiał że ta rzecz ktorą napisaleś ma sie nijak do woodstocku. Kurczę, przecież tego sie nawet porównać nie da odpowiednio.
Wydaje mi sie że zanikła w Tobie możliwość odrużniania dorba od zła :/ ahhh.... straszne.
 

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
Bardzo ladny gest z strony Pana Owsiaka ze akurat na Dom Dziecka chce te pieniądze prekazać.
Przedewszystkim zainteresował mni ten fragment, a mianowicie w którym miekscu był on nierzetelny??
(...)
Dajcie spokój, żenada :lol: polskie sądy są dalej w rękach kmuchów, ale to niedlugo się zmieni.

Jak można przepraszać z a PRAWDĘ ??? Hę , wytlumacz mi ?
PRAWDĘ????
Od kiedy pacyfka to znak szatana?
Spytaj się swoich znajomych jak oznaczane były "specjalne namioty w których sprzedawano narkotyki" ?
itd.
Najlepiej przeczytaj sobie artykuł ponownie, tym razem ZE ZROZUMIENIEM.

Polskie sądy w rękach komuchów? To jest dopiero żenada, domyślam się gdzie to usłyszałeś. Sądy są niezawisłe i prędko się to nie zmieni.

On jest organizatorem i jeżeli takie coś występuje na jego imprezie to On powinien to usuwać, więc Owsiak jest winny tej demoralizacji.

To zostało już wcześniej skomentowane, ja mam tylko 1 pytanie... Czy to oficjalne stanowisko RM? :mruga:

A co do o.Rydzyka, to On nie podał do sąu tych "Reporterów" ponieważ prawda i tak sama prędzej czy puxniej wyjdzie na zewnątrz, a bawienie się w sprawy sądwe z ludźmi o tak niskim poziomie społecznym jest bezsensu :)


Rydzyk nie podał ich do sądu, bo prawda wyszła na zewnątrz... chyba że wolisz rydzykowską propagandę.
Skoro wizerunek ojca dyrektora i jego mediów jest tak krystalicznie czysty jak piszesz, to dlaczego nie załorzy autorom "kłamliwych i oczerniających" artykułów sprawy karnej? Wydaje mi się, że znikła w tobie możliwość odróżniania faktów od propagandy.
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
tak czy siak - jak dla mnie Rydzyk i całe jego kółko gospodyń wiejskich to się leczyć powinni.
i poprę Owsiaka, a nie oszołomów

tyle z mojej strony
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
tak czy siak - jak dla mnie Rydzyk i całe jego kółko gospodyń wiejskich to się leczyć powinni.
i poprę Owsiaka, a nie oszołomów
:lol:

"Oklepca" ... mówiłeś coś o propagandzie, a widzisz post powyżej. Typowy przyklad manipulacji , czyli enta osoba pisz to samo :lol:... żenada i już :p

A napisz mi tak szczerze, czy jesteś pewien że jak byś chciał, to nie znalazl byś tych namoitow z narkotykami?? Napewno byś znalazl bo wszystkiego sie mozna dowiedzieć. A tamci ludzie przyjechali sie "Dobrze Pobawić" więc znając naszą dzisiejsza młodzież, napewno nie bawili sie bez alko i dragów . Tak arzeczywistość, a Owsiak najpierw ratuje dzici bardoz szczytną akcją, a potem za te same pieniądze te dzieci "Zabijają się" pod jego czujnym okiem ...... " Czy ktoś zrobił więcej ?!" - chcialo by sie zapytać ( dla nie kumaych, to było aslo Owsiaka z orkiestry :p )
 
Do góry