Worek bokserski

Fubu

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
1
Witam
mam zamiar troche poboksować i mam problem dotyczący worka.
Mam 17 lat,176 wzrostu i 65 wagi.Czy worek o wysokości 180 cm będzie dobry dla mnie? Czy lepszy będzie mniejszy np 150?
myślałem nad tym: http://www.allegro.pl/item722556537_worek_bokserski_treningowy_180x45_wzmacniany_cz.html

Proszę o pomoc ;p
 

Fubu

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
1
Nic nie trenowałem,bez prawka nie mam możliwości dojazdu ;p
Słyszałem już o tych złych nawykach itd. ale jak narazie ćwiczyłbym szybkość i siłe uderzeń oraz wysokie kopnięcia
 

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
W wyborze Ci raczej nie pomogę, ale przydałby mi się taki worek, żeby rozładowac to co we mnie się kotłuje.
Może pewnego dnia sobie sprawię.
 

Fubu

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
1
To pomoże ktoś z tym workiem? Troche zależy mi na czasie a nie wiem jaki zamówić ;p
 

Kaj

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
294
Punkty reakcji
28
http://www.justfight.pl/worek-treningowy-thai-31569.html
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
worek jak worek jeśli masz miejsce kup sobie większy dla ciebie i tak nie będzie różnicy choć może faktycznie styknąłby ci 150 co do worka to najważniejsze, żeby nie kupic byle szmelcu, ze po paru miechach będzie cały rozwalony i nie będzie się do niczego nadawać.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
ale jak narazie ćwiczyłbym szybkość i siłe uderzeń oraz wysokie kopnięcia
Jak masz to trenować jak nie wiesz nawet jak prawidłowo stać na nogach, wyprowadzić ciosy proste i sierpowe? Zadbaj o swoją ogólną kondycję zrób prawko i zapisz sie na jakieś SW.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
kupiłem kiedys cos podobnego i po miesiącu klepania porwal sie przy szwach na górze
 
A

Alternative Trippin

Guest
Moim zdaniem, jak zaczniesz teraz trenować na większym to tym lepiej dla Ciebie. Zaczniesz lepiej kontrolować swoją siłę na większych obiektach. Albo_albo ma rację - kupisz teraz coś taniego, to za miesiąc będziesz żałował - lepiej dopłacić trochę do większego i przede wszystkim porządniejszego sprzętu. Najlepiej popytaj na forach typowo bokserskich albo sportowych w ogóle.
 

gorky

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
96
Punkty reakcji
0
zdecydowałem się na tego http://www.allegro.pl/item746168383_super_worek_bokserski_145_40_wypelniony_ring.html
dzięki za wypowiedzi
 
H

Haan

Guest
Odświeżę wątek, bo święta nadchodzą, a tata chce bratu kupić taki właśnie prezent pod choinkę. Powiedzcie proszę, czy taki worekbędzie dobry dla 17latka? JEst szczupły, ale silny, trochę trenuje na ławeczce i na sztandze, ma jakieś 170 cm...szukamy czegoś na początek, żeby się nie rozwaliło od dwóch uderzeń, ale też by nie kosztował fortuny...ten wybór będzie dobry?
 

Wojtek92

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
To jest bez sensu. Powinieneś ćwiczyc pod okiem trenera a tak to jeszcze ten worek Ci krzywdę zrobi. zajmij sie nauką pacanie
 

Fubu

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
1
Haan polecam ten na którego ja się zdecydowałem :p nie oszczędzam go od miesiąca i nic mu nie jest. :eek:k:
Wojtek92 tata do ciebie mówi pacanie a Ty powtarzasz po nim? Tobie worek zrobił krzywde? Nie masz nic do powiedzenia to nic nie pisz bo sie ośmieszasz :bag:
 
Do góry