Wojsko

Status
Zamknięty.

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Psychedelic
Mój przyjaciel znalazł pewnego dnia w internecie szczegółowy opis jakiejś choroby psychicznej i postanowił użyć jej jako obrony przed wojskiem. Gdy był na komisji lekarskiej udawał wszystkie możliwe objawy i mógł na zawsze pożegnać się z piętnem służby wojskowej.
IMHO bardzo dobry pomysł.
a jednak... :)
 

karolina_20

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podlasie
dzięki jeszcze raz za miłe słowa:)
osobiście nie chce żeby uciekał od wojska. ma już 22 lata i czas najwyższy uregulowac stosunek do służby wojskowej. nie ma co tego odkładać!

Anulka:) nie łam się! będzie dobrze :) zobaczysz jak szybko minie nam ten czas :) najwyżej będziemy się pocieszały wzajemnie :)
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Nie wiem czy mam rację, ale chcę pomóc, jeśli się myylę to mnie poprawcie. Jesli jeszcze nie wzioł bileciku idźcie do urzędu i weźcie cywilny expresowo, i niech powiadomi ich, ze ma żonę, wtedy będą musieli płacic rozłąkę, to go nie wezną. jakbyś była jeszcze w ciązy to też jest na jego kozyść. Niech zapisze się do jakiejś szkoły jest pełno takich. Ale niech nie przegina z uciekaniem, mojego kumpla za to chcą zamknąć !!!! Jakby mojego chcieli wziąśc to kombinuja tak, ze na bank go nie wezną. Koledzy mi opowiadali co się tam dzieje..... przez te 9 misięcy bym osiwiała chyba ..

Mój kolega też idzie 2 listopada nie pamiętam tej miejscowości ale wiem, ze do desantu :) Jade na przysięgę !!!!
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Karolina witaj w grupie!
Nawet nie wiesz jak ja cię rozumię!
z tą różnicą, że mój wychodzi już za 23 dni :)
możesz sobie mówić, że jestem szczęściarą, w pwenym sęsie tak, ale teraz kiedy ty byłas ze swoim chłopakiem, ja byłam bez swojego.
Najgorszy był pierwszy miesiąc- widywałam się z nim dzień w dzień i tak nagle go już nie było... Wzieli go pod Poznań- to druga str. pols
ki jak patrząc ode mnie. Na przepustkach był z 5 razy :/
Trafiła mu się nejdna z najgorszych jednostek. Za każdym razem kiedy wyjezdzał ryczałam jak głupia a on nie umiał mnie uspokoić. teraz kiedy zostało już tak mało dni, dłuży mi się jeszcze bardziej! chcę żeby był już zawzę przy mnie! Przed pujściem do wojska zaręczył się ze mną :)

wiesz,on będzie miał sie trudniej niż ty- patrz na to z tej strony. On będzie daleko od Ciebie, zamknięty, daleko od znajomych. Tylko on i myśli co możesz teraz robić. Ty możesz wszędzie wyjść, możesz poznawać ludzi- ta obawa, że może znajdziesz sobie innego. Wiem bo Kamil nie był pewny czy będę z nim kiedy wyjdzie z wojska.
Czekałam na Niego- bo wiem, że warto :)

Zaś, bardziej wiem co ty będziesz czuła, będzie ci brak jego piszczot, głosu- wszytkiego! Bedzie mógł mieć komórke, na szczeście mamy smsy do siebie za 1 grosz piszemy do Siebie bardzo dużo smsów na dzień to dużo daje.
Nie dopuszczaj do Siebie myśli, że Cię już nie kocha bo pisze dziwne smsy! w wojsku moga wpłynąć na psychike. Wiem, bo np. kiedy mój chłopak nie zaliczył biegów wmawiali mu że jest do niczego i że jak mogę go kochać. Przez jakiś czas był dziwny.
Wspieraj go! on tam nie jedzie na wakacje. Zapewniaj że go kochasz.
A ty? po 3 miesiącach przyzwyczaisz się dop jego nieobecności. Wiem, że to długo.
Ciesz się, że to 9 miesięcy! ja czekam na swojego 10.
Zobaczysz będzie dobrze ;)
A teraz współczuję, bo szykuje się dzień w którym będziesz się raczej bardzo źle czuć...

woozek- statystyki sa dziwne, bo na to wychodzi, że WSZYSCY będący w wojsku stracili dziwczyny- mój jakoś mnie nie stracił :>

Wittch- jesli ma już date poboru do wojska to bilet ma. I nawet jesli jest się po ślubie mogą wziąść do wojska, co innego jak są dzieci.
 

karolina_20

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podlasie
I nie ma go :( pojechał w środe :( jeszcze wczoraj był w węgorzewie a już dziś przenoszą go do torunia :( czemu tak daleko :( popłakałam sobie jeden wieczór i jakoś sie trzymam chociaż nie wiem na jak długo. Nie wziął telefonu bo bał się że może go stracić. Dostaje szału jak nie słysze od niego chociaż głupiego sygnałka.
 

karolina_20

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podlasie
nie ma go juz 9 dni :( jest mi ciezko!! ale juz 26 listopada bedzie mial przysiege :) nie moge sie doczekac kiedy go zobacze :) bardzo za nim tesknie!
Arina a co u ciebie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry