Woj. Kujawsko Pomorskie Hmm ?

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Cartman hehe no na to wychodzi.. mówiłeś że masz 30km do Włocławka to w jakiej miejscowości mieszkasz? i wiesz coś o tej Kąkowej??
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
" Kąkowa "- pierwszy raz słysze coś takiego... nie przyznam się dokładnie w jakiej miejscowości:p ... ale nie wiem czy znasz troszke okolice Włocławka... niedaleko od Włocławka jest Lipno :p Mówi Ci to Coś ?
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Lipno a powiedz mi tylko w która stronę to jest? Albo z której dzielnicy się w tamtą stronę jedzie? Bo tak to nie kojarze..
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Lipno? Well wsiadam w busa i jestem :). Ja mieszkam trochę w drugą stronę - bo trzeba z Włocka jechać na Gostynin i po drodze zauważyć (a to nie takie łatwe) moją malutką miejscowość.. :D.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Już wiem gdzie Lipno :D Po drugiej stronie aniżeli ja przyjezdzam do Włocławaka....
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Ale zawsze możesz przyjechać w strone Lipna :p tylko pytanie- po co :p jak by nas tak było ze 100....to mogli byśmy się spotkać :D ale to tylko czysta fantazja :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a ja jestem z pod bdg, z pod naka, wie ktos gdzie jest chociazby to naklo :D ?
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Ja wiem, ja wiem :p:p Jadąc pociągiem do Szczecina kilkanaście razy przejeżdżałem przez Nakło :p
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ale zawsze możesz przyjechać w strone Lipna tylko pytanie- po co jak by nas tak było ze 100....to mogli byśmy się spotkać ale to tylko czysta fantazja

No owszem, niestety tak się mają sprawy że troszke mało osób jest hehe no cóż.. pomarzyć zawsze można ...
W końcu za marzenia nie każą... :D
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nakło to jeszcze nic - dość popularna miejscowość. Moją żeby znaleźć na mapie, to trzebaby mieć naprawdę porządną mapkę :D.

Nie uważam, żeby to była aż taka czysta fantazja! Nawet małe spotkanie w parę osób możnaby skołować ;).
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ej ej ej.. ja tu powiedziałam ze te prawie 200km dla mnie to nie przeszkoda :D
Oczywiście jak będe akurat miała wolne :(
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No fakt - mogłoby być nieco trudne :). Ale w końcu to tylko jedno województwo, jeszcze nie tragedia. Fajnie byłoby się tak spotkać.... ;).
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
jak dla mnie to najlepiej do miasta wojewódzkiego :D na razie jest tu te pare osó, i zeby tylko regularnie odwiedzały ten temat, byłoby mi ło;)
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
do miasta wojewódzkiego to ja mam za daleko :p:pi wogóle za duże miesto :D bym się zgubił :p heh
 
Do góry