Włatcy mÓch

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Fajne ale nie rozumiem takiego zachwytu tym Czesiem :mruga: Najlepsza jest Higienistka i Pani Frał :eek:k:
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Jak dla mnie kreskówka bomba xD Jedyna normalna i fajna polska bajka xD Chociaż nie dla wszystkich. Niektóre odcinki oglądałam po 3 razy i za każdy razem jak oglądam to się z tego śmieje :lol: Strasznie mi się podoba xD A najbardziej Czesio :) Dzień Dobry :]

A nie wiem ktoś dlaczego nie ma 4 sezonu ... ?
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
za:cenzura:ista kreskówka można sie pośmiać :D najbardziej lubie Anusiaka choć nie wszystkie odcinki były fajne... SP też spox i jeszcze przeróbka sąsiadów mój numer 1 :eek:k:
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Co sadzicie o tej kreskówce? o Czesiu, Maślanie, Konieczko,Anusiaku i reszcie ekipy? moim zdaniem bardzo fajny chociaż jednak wole SP :D



Moim zdaniem, straszna wiocha <_< Nudne i zupełnie nieśmieszne :bag:
 
K

Kulka83

Guest
ta ich ekipa jest niezła, a taksty takie jak u mnie w podstwówce były...wspomnienia.. :eek:k2:
ciekawa jestem co będzie następnej serii, bo z odcinka na odcinek Czesio coraz bardziej się rozwija...
 

koala-29

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
ja jestem fanką Móch, całej ekipy, a Czesia w szczególności :p
czekam na wersję kinową, ma być w styczniu na ekranach.
póki co wertuję komiks ;)
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
oj ja tez czekam na wersje kinowa, mam nadzieje, ze chlopaki pokaza klase i nie bedzie to niewypal :)
 

koala-29

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
ano. dość dużo tabu. a co sądzicie o tym, że łamie się reguły ortograficzne również? nie razi to was?
 
Do góry