Włatcy Móch - ulubiona postać

Twoja ulubiona postać?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

koala-29

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
W dzisiejszych czasach mieć coś na piśmie to brzmi groźnie ;)

sugerujesz, że wydanie komiksu to spisek i ktoś zbiera "teczki" na Czesia ???! :mruga:
a tak w ogóle to sobie myślę, że ciężko wybrać ulubioną postać, bo chłopaki są najlepsze razem.
trudno by sobie wyobrazić serial bez którejkolwiek postaci, no nie?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
czesio był fajną postacią na początku, gdy był bardziej głupkowaty, teraz potrzebowali zmian bo pomysłów brak na gagi było, więc dodali mu inteligencji i zmienili mu trochę charakter, stał się minihuliganem, co do niego nie pasowało, bo mimo że odpoczątku gnębił z resztą zajkowskiego, to nie tak jak teraz. a i teraz głuypkowatość czesia im nie wychodzi, na siłę jakby czegoś nie dosłyszy itp

konieczki nikt nie lubi? on jest :cenzura:iaszczy :D zwłaszcza jak poszedł wynegocjować piłkę gąbkę i kalkulator :D
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja lubie Konieczka bo to taki mały geniusz. Jednka zaznaczyłem Przekliniaka za wysublimowany język, teksty i disy.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Konieczko w moim rankingu stoi na pierwszym miejscu w tej głównej serialowej czwórce. Ale kierowcy autokaru i tak nikt nie przebije.

"-Potrzebujemy jakąś liczbę do gry...
-A jaką?
-Najlepiej pana IQ.
-66 i 6."
Pół godziny z tego lałem.
Albo:
"[pedalski głos]Okno zamknąłem? Zamknąłem. Kotu żwiru dosypałem? Dosypałem. Kotu wody dolałem? Dolałem.[/pedalski głos] [growl]Pentagram![/growl] [pedalski głos]Jak zwykle muszę o czymś zapomnieć.[/pedalski głos]" Ah ten akcent kota w życiu satanisty. :D
 

Sarmati

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Ja mam tak właściwie 3 ulubionych bohaterów:
Czesio, Marcel i Półkownik :p
 

Warsain

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Pff żaden. Nie lubię tego, ale najbardziej wkur***** mnie takie dzieci, co jak się podniecą krzyczą "hyhy ale za:cenzura:iaszczo", albo gadają jak taki Czesio....
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Nie lubię tej bajki ale,jeżeli już to Miś Przeklinak
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
:cenzura:a. Myślałem, że będę taki oryginalny pisząc, że nie lubię tej kreskówki. najszczerszą nienawiścią darzę Czesia.
 

olgus94

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
351
Punkty reakcji
0
Nie lubię ich :p Ale z tego co widziałam to Miś Przeklinak najlepszy wg mnie :)
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
Dołączam się do tych co nie lubią tej kreskówki. Moim zdaniem to poprostu ostra zżynka z south parku, który jest o niebo lepszy.
 
Do góry