Własny ślub :)

L

losiek

Guest
A mi sie marzy slub w stylu brytyjskim.......Skladanie przysiegi malzenskiej na łonie natury, moze jakis piekny park..A wesele w wykwintnej restauracji..(piekny bialy wystroj i pelno malych zaroweczek).ok 100 zaproszonych gosci(mam duza rodzine ale i tak wszystkich nie zaprosze)..Chcialabym miec skromna sukienke a moj mezczyzna bedzie mial na sobie piekny czarny frak:) Jak bede wychodzila zamaz to chcialabym zaspiewac piosenke na moim weselu dla naszych rodzicow...that's it
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
pomysłu na sam ślub nie mam,ale wiem,że chciałabym mieć krótka sukienkę xD taką troche za kolanko :p
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
a ja bym chciala wziasc slub w czarnej sukni w starym zamku,z jakims hrabia drakula... :) .... marzenie.... moja mama jakby sie dowiedziala to ohoho.... :D a tak bardziej realnie,to narazie jakos nie widze sie w roli zony i nie mam pomyslu na slub :) moze zostane stara panna zdziwaczala i bede miala 9 kotow? albo lepiej szczurow bo kotow nieznosze :p :)
 

mloda_zonka

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród nad Motławą
Mój ślub... hmm.. przeszedł najśmielsze oczekiwania :)
organizowaliśmy go nie całe 3 m-ce.. (był to slub cywilny z przyjęciem..)
wszystko było cudowne..ślub w stylu XIX w ... suknia, surdut.. miejsce ślubu (wyjątkowo śliczne).. restauracja.. :) ech, .. chciałabym to powtórzyć :)
 

madziula1111

next.
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
647
Punkty reakcji
1
Mój wymarzony ślub..
Jakieś łądne auto przyozdobione kwaitami i balonikami.
Dużo gości, ładna, elegancka sala.
Śliczna długia suknia i elegancki garnitur dla niego.
W ręku bukiecik z czerwonych róż lub innych równie ślicznych kwiatków.
Mnóstwo prezentów.
Po porstu musi być idealny, ale przede wszystkim przysły mąż musi mnie bardzo kochać :)
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Ja bym chciala miec slub w moim miescie w kosciele takim duzym, poniewaz podoba mi sie ta dluga droga do oltarza przez ktora musialabym isc w bialej dlugiej sukieneczce :)
Chcialabym zeby z przodu dziewczynki sypaly mi kwiatki a z tylu chlopcy trzymali sukienke...
Wolalabym zeby tata prowadzil mnie do oltarza ale to juz zalezy od tego czy moj maz sie zgodzi :p
Wesele marzy mi sie duuuze na okolo 100 osob na sali z tancami alkoholem itp ale kulturalne :)
Chcialabym jeszcze dojechac na te wesele dorozka :D
To chyba na tyle :p
 

Sloneczkooo

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Ojooj mi to sie marzy ślub w bazylice w Licheniu:) Tam jest slicznie:] A balety i te sprawy odbyły by siem na tym ślicznym ogromnym trawiniczku który znajduje się nie daleko tej bazyliki :D Ustawiło by siem tam takie ogromne namiociki... Na miejsce chciałabym przyjechać w białej karecie...albo na białym koniku..mmmm :D Ludzi bym zaprosiła z jakies 350 :D hmm to byłoby coś :) Ale takie weselicho to majatek:( lecz pomarzyć zawsze można:) hehehehe
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
ja pomimo mlodego jeszce wieku nie moge sie doczekac swojego lsubu...Chcialbym zeby byl to slub koscielny zawaety tradycyjnie w kosciele...oczywiscie wszystkie przesady bylyby zachowane, potem chuczne wseele duzo gosci, piekna bial suknia no i on...moj narzeczony-przyszly maz...najlepiej wygladajcy jak moj avataer:) co oczywiscie jest niemozliwe:(
czasem chcialbym miec slub jak w modzie na sukces...:))
 

Syssy

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Perlikolikowo
ślub...

mmh :) ze wszystkimi tradycjami..
piękna biała suknia, szczere życzenia, goście - prawdziwi przyjaciele..

<3
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Piękna suknie , ślub albo na wielkim promie przy zachodznie słonca , lub na plaży tez przy zachodznie słonca, albo w starym zamku i taki klimat żeby był hmmmm :]
Ale to marzenia hehe ;] ale kto wie mozę sie spełnią hehe :]
 

filifionka89

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
staram sobie za duzo nie wyobrazac na temat mojej przyszlosci czyli slubie tez na razie ;)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
ślub? to chyba odległa przyszłość jak dla mnie :)

ale chyba tradycyjny. biała suknia oczywiście, organy... w kościele :)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Chciałbym, aby zagrał Armin van Buuren, a przy samym wejściu był koszyk z tabletami.
szczerbatypm9.gif
 

atsami

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Pomimo mlodego wieku juz mi sie marzy slub i malzenstwo.


Gdzies daleko od cywilizacji. Zamek albo jakas łąka kolo wielkiego lasu, zeby bylo magicznie, zeby nie zapomniec o tym dniu.
Sukienke sama zaprojektuje. Ma byc zwykla prosta przylegajaca do ciala ale ma miec w sobie to cos magicznego, zeby moj przyszly maz oczu ode mnie nie mogl oderwac :D
Ksiadz, my, swiadkowie, rodzina. To wszytsko.
 

ferbi91

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Mi się marzy ślub taki jak w większości filmach...
Zawsze chciałam, i pewnie do ślubu będę chciała, żeby do ołtarza odprowadził mnie tata :) żeby to on "oddał" mnie w ręce ukochanego, który z moim bukietem bedzie już tam na mnie czekał :) Cała ta "ceremonia" ślubna... kiedyś chciałam gdzieś na plaży... chorwacja... włochy... takie tam marzenia (ja z "nim" za nami goście, przed nami ksiądź a za księdzem morze... romantiko) :p ale mama ni uświadomiła jedno "jak w szpilkach na piasek"??? <hahaha> :D
Goście??... tylko najbiżsi (znaczy rodzina i przyjaciele)
a potem huczne wesele i zabawa do białego rana :) mam tylko nadzieje że nikt się nie upije :p
kurde ja tu o ślubie marze a chłopaka nawet nie mam :D

pozdrowionka dla wszystkich zakochanych ;)
 

GirlNextDoor

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Miasteczko Studenckie
Mnie będzie prowadził do ołtarza tata, wcześniej żadnych bzdurnych błogosławieństw, wkońcu przecież wiadomo że jak jest wesele i rodzice na nim są to pewnie nam błogosławią. Kapela grająca utwory Franka Sinatry. ( żadnej wiejskiej kapeli z przygrywkami " a teraz idziemy wódzie pić", " rym cym cym" " bo to tanga trzeba dwojga" itp) Eksluzywnie, tylko najbliższa rodzina i przyjaciele, a potem wsiąść na statek i popłynąć w podróż dookoła świata.
 

milka2306

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
35
slub marzen?? hmmm.....
ja w sukience wlasnego projektu (oj mam wyobraznie)
moj wybranek czekajacy na mnie przed oltarzem w jakims egzotycznym miejscu
jako goscie rodzina, przyjaciele i to tyle
a po zlozeniu przysiegi samolot na majorke do 5 gwiazdkowego hotelu na miesiac miodowy
i szalenstwo szalenstwo szalenstwo!!!!!!
 

rusałka

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mój ślub... Chciałabym kościelny w "starym "stylu...suknia biała z koronkowymi rękawami, mało gości, drewniany kościółek na wzgórzu, stary ksiądz, dorożka... wesele w wiejskiej karczmie, dużo wódki ;p, wesoła kapela....taki bym chciała mieć. Nie wyobrażam sobie życia "na kocią łapę", uważam że każdy związek powinien dążyć do zalegalizowania.
 
Do góry