Właśnie to potrafią faceci.

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Hmm,ten według mnie nie bedzie umiał odmówic, takie mam przeczucie.
Ale szkoda mi go troszkę. Bo tak jak mówicie moze i chce wlasnie dziewczynie takiej wybranej zaimponowac.
NIe wiem.
Ale nie rozumiem też po co jej o tym powiedział. WIdocznie on sie tym szczyci, i powiedział to dziewczynie o ktora walczy.

A ją zatkało aż.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Moze to bolesne, ale im chlopak / facet wczesniej sie wyszaleje tym lepiej - i dotyczy to w zasadzie wszystkiego, sex, uzywki, adrenalina itd. itp. Ja troche sie dziwie dzisiejszemu pokoleniu, ze takie 15-16 latki sa ze soba w "powaznych" zwiazkach. Ja w tym wieku bylem glupi jak but, z zadna nie wytrzymywalem na dluzsza mete, zreszta, cenilem sobie wolnosc, to ze moglem calymi dniami swirowac z kumplami, na dyskotekach potanczyc, "pomacac" ;) . Uczylem sie na bledach - za to teraz jestem spokojny :D Jakbym tego wczesniej nie robil to pewnie by mnie to dopadlo, ale pare lat pozniej.

Wiec ja bym powiedzial, ze wszystko zalezy od tego ile ten jegomosc ma lat. Jak ma 30 lat i dalej szaleje to moze jest np. niedojrzaly emocjonalnie i najwyrazniej przebimbal pare lat swojego zycia no i pewnie tego zaluje...

ps. no i powiedzmy sobie szczerze - jak facet jest atrakcyjny i dziewczyny / kobiety same mu wchodza do lozka no to sila ich nie bedzie odganial. To mega stereotyp (ale on funkcjonuje), ze facet "nie odmawia jak daja", no ale wlasnie ten stereotyp ksztaltuje cale zastepy mlodych mezczyzn ;)


ps2. a co do dwustronnego zwierciadla to chcialoby sie rzec: po co kobiety zadaja sakramentalne pytanie pt. "jak wygladam ? " ;D Faceci gadaja to co im sie podoba, a kobiety czesto slysza to co chca slyszec :)
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Faceci...
Tu z Tobą gadu gadu, miłe słówka. A z kumplami potrafi Cię od góry do dołu obgadać.
z resztą.. tacy Oni są. ;) ' wszyscy tacy sami' ;)
 

Dehlback

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Faceci...
Tu z Tobą gadu gadu, miłe słówka. A z kumplami potrafi Cię od góry do dołu obgadać.
z resztą.. tacy Oni są. ;) ' wszyscy tacy sami' ;)


Wiesz co? Z doświadczenia mogę powiedzieć, że TAKIE SAME, a nawet gorsze jesteście Wy... Kobiety...
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Tu z Tobą gadu gadu, miłe słówka. A z kumplami potrafi Cię od góry do dołu obgadać.
z resztą.. tacy Oni są.
No proszę jaka Ty doświadczona. Wszystko wiesz o facetach co?? Wybitnie żałosne...
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Faceci...
Tu z Tobą gadu gadu, miłe słówka. A z kumplami potrafi Cię od góry do dołu obgadać.
z resztą.. tacy Oni są. ;) ' wszyscy tacy sami' ;)

nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

to samo moze byc w druga strone temat nic nie wnosi bo to my prowadzimy zycie i my wybieramy z kim jestesmy czym wiazemy uczucie
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Aaaaa, no nie kłocić się proszee.


Hmm, co do wypowiedzi Greeq'a uważam, że z tą niedojrzałością to masz racje, tylko, żę on [ma 19, niestety, nie 30 xP] twierdzi, że jakby znalazł dziewczynę, [spotyka sie z jedna, tzn dwa razy spotkał, ale piszą ze sobą] to by był wierny tylko tej jednej. Kurde, ja w to nie wierze jakoś, nie to, że nie wierze w mężczyzn w ogole, bo wierze, ale w to jakoś za nic nie moge xD
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Znam taką sytuację mojej koleżanki. Jej kolega, ma wiele koleżanek, i po prostu tak dla rozywki, uprawia z nimi sex. Choć twierdzi, że gdyby miał Pannę, byłby jej wierny.

Jakoś w to nie wierzę.
W ogóle to nie jest jakieś normalne zachowanie...
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
A co w tym nienormalnego? Jeśli im to nie przeszkadza to czemu nie?
 

maynard

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
140
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Gorlice
napadacie Tu tak na facetów jacy to źli niedobrzy itd ale prawda jest taka że jak facet się starał jest dobry dla danej dziewczyny to ona ma go gleboko w D*PIE i robi z nim co chce bo wie że go może wykorzystać. Natomiast nie wiem co się dzieje właśnie z wami bo w sumie może nie wszystkie dziewczyny patrza teraz aby facet był kontrowersyjny oraz żeby posiadał najlepiej samochód... żałosne myślę że zarówno jedna płeć jak i druga jest winna.

przykładowo mój kumpel poszedł do łózka z panienka o która długo zabiegał po wszystkim usłyszał od niej że "Umówmy się że to był ostatni raz ", potem za 2 dni widział ją z innym i co miał sobie pomyśleć>>>????
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
MOze i sa takie, ale nie wszystykie.!

JA akurat patrze na to inaczej.

A to ze jemu to nie przeszkadza, to nie znaczy, ze innym ma sie poodbac. Jego wybór co on robi.
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Ale wiesz bierzemy pod uwage wszystki mozliwosci, było powiedzsiane że odnosi sie do kilku przykładów z jednego gatunku. A akurat temat jest załozony o tym.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Wiadome jest to, ze takie zachowanie jest nienormalne... a moze po prostu egoistyczne.
Tylko w dzisiejszym swiecie i kobiety i mezczyzni tak postepuja.
idac ulica po moim maly miasteczku widze bardzo duzo panienek 13-i wiecej lat (tragedia), ktore sa gotowe przespac sie z jakims przystojym kolesiem. w moim otoczeniu zawsze bylo to nienormalne i na cale szczescie bo wszystko ma swoje granice, ale naprawde jest duzo takich ludzi.
Chlopakow jezdzacych samochodami i czekajacyc na takie panienki tez jest miliony.
A szczerze mowiac chyba Ci chlopcy z kims to musza robic prawda?? :)
Z kazdym rokiem spada srednia wieku ludzi puszczajacych sie niestety...
Boje sie tylko, ze w epoce naszych dzieci czy wnuczat ten wiek moze osiagnac 10 lat.
Bo to juz bedzie tragedia zyciowa.
 
S

Spamerski

Guest
A co w tym nienormalnego? Jeśli im to nie przeszkadza to czemu nie?

Dokładnie, skoro nam się to nie podoba to tak nie postępujmy i będzie dobrze.
Dlaczego mamy decydować jak ktoś ma żyć? Każdy ma swoje życie i niech se robi co chce.

Drogie panie skoro atakujecie w ten sposób, że 'to potrafią faceci' to proszę podajcie jakieś wyniki, bania itd., aby można było sobie obrać jakiś pogląd. Ja podałem.
Kolejna sprawa, skoro facet zdradza to często z kobietą/dziewczyną, która też jest w związku, bo nie wierzę, że faceci zdradzają tylko z samotnymi...

Sugerowałbym zmianę tematu na 'to potrafią faceci i facetki', bo to wygląda mi na chęć 'wieszania psów'.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
No właśnie zacznijmy w ogóle od tego, że Wy panienki wcale święte nie jesteście...
 
S

Spamerski

Guest
Zacznijmy od różnic.
Facet jest w stanie przyznać się do zdrady, kobieta już nie za bardzo.
W pewnym stopniu zależy to od moralności Polaków, uważa się, że koleś zdradził, bo pewnie jego baba nie dawała mu wszystkiego. Facetka zdradziła, więc jest... kurtyzaną, nie liczy się powód. Nic ja już na to nie poradzę, ale gdyby panie częściej przyzwałyby się, to okazałoby się, że... to one częściej zdradzają, zresztą to co pokazało doświadczenie przeprowadzone na n-k, potwierdza moje zdanie.

Często tak bywa, że jak jesteśmy sfrustrowani to obwiniamy cały świat np. jak ktoś nie zda egzaminu to będzie mówił, że inni przekupili egzaminatora.
Dlatego, że kobiety (zdecydowana większość) nie mają odwagi mówić, że zdradzają, bo mają taki czy inni powód, starają się odbijać sobie atakami na mężczyzn. Warto jednak pamiętać, że kij ma dwa końce i każdy kto logicznie myśli potrafi to rozkminić.
 

maynard

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
140
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Gorlice
Spamerski przykro mi to stwierdzać ale muszę się z Tobą zgodzić
 
Do góry