Wkurzajace Komentarze...

Jijana

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
jblo
Nie wiem czy nazwac to problemem, czy moze mini apelem do niektorych osob. Chodzi o to, ze uwielbiam rzeczy typu: jeansy-rybaczki albo dlugie i tylko w ciemniejszch kolorach + jakas bluzka, bluza, najlepiej czarna. No i oczywiscie buty w styly adidasy :) Czesto spotykam sie z bardzo ... niefajnymi komentarzami, ze powinnam zmienic styl, ze za bardo lubie kolor czarny itp. Was chcialabym sie spytac co mam odpowiadac na takie teksty. Bo to jest prawda, uwielbiam czarne, proste ciuchy, dlugie ciemne jeansy i sporotowe obuwie. Ale czy to jest powod do taich zaczepek?? Chyabh nie powinam zmieniac stylu, prawda? Zreszta niektorzy moi przyjaciele uwarzaja ze lepiej mi w ciemnych rfzeczach. No bo mam jasne blond wlosy i dosc jasna karnacje. I wcale nie jakies "niebieskie oczeta" jak to czasem pisza, ale ciemne piwne. Czy powinnam zaczac ubierac sie jasniej i bardziej... odjazdowo?? W stylu, wiecie, rozowe bluzeczki do blekitnej mini?? Poradzcie, jak mam robic?
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Według mnie powinnaś nie zwracać na to uwagi poprostu, najważniejsze jest to że dobrze się czujesz. Ubieraj się tak jak Ci się podoba :]
 

Jijana

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
jblo
No ale co mam im odpowiadac? szczegolne ze znajduje sie w klasie gdzie pelno dziewczym uwielbiajacych styl barbie...
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Powiedz im poprostu, że lubisz się tak ubierać i nikt nie zmieni Twojego stylu. Przecież taka w końcu jest prawda, czyż nie ? :>
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
powiedz, ze nie chcesz wygladać tak jak twoje koleżanki, jak setki lalek barbie, ponieważ masz swój styl i juz, tak ci sie podoba i nikomu nic do tego. Nos to, co lubisz, w czym sie dobrze czujesz, to jest po prostu twój styl - jak zaczniesz nosic różowe bluzeczki nie pasujące do ciebie, to będziesz się glupio czuła i bedziesz sie chciala jak najszybciej schować ;) ja kiedys nosiłam podobne rzeczy do tych, które opisujesz, teraz sie deczko zestarzalam (tak twierdzi mój chłopak ;) ) i ubieram sie nieco inaczej, ale styl w dalszym ciagu pozostaje podobny. Ile od starszych ochrzanów zebrałam za to, że nie chce założyc niczego innego niz adidasy :p Twoje koleżanki niech pilnują swoich cukierkowych ciuszków a ty nos to co lubisz :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja bym najlepiej nic nie odpowiadala. Znudzi im sie w koncu. Jak im nie pasuje to niech nie patrza. Ty sie w tym dobrze czujesz to w tym chodzisz a jak im sie nie podoba to ich strata :)
Ja bym nie zwracala na to uwagi.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
A ja bym im odpowiedziała że sami powinni zmienic styl ubierania, bo jakoś dziwnie się ubieraja.
Albo cos w tym stylu. Tylko musisz sie liczyć z tym ze ta odpowiedz może ale nie musi wywołać kłutni.
Pozdro 3maj sie !!!
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Nie powinnaś zwracać uwagi na głupie komentarze :)
To Twoje życie, Twój styl i masz prawo ubierać się jak chcesz.
Jak komuś się coś nie podoba to niech nie patrzą,
wkońcu nie każesz im się patrzeć i głupio komentować.
;)
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Też miałam taki problem, ale po dłuższym czasie wysłuchiwania informacji jak powinnam się ubierać, dziewczyny z mojej klasy wreszcie zrozumiały, że i tak ich nie słucham ;)
 

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Noś to co lubisz to jest Twój styl! Co Cie obchodzi co inni mysla... chodz w tym w czym czujesz sie dobrze... nie przejmuj sie komentarzami... :) Lepiej być sobą... niż podobać sie innym! powinnać to obrucić na swoją dobrą stronę -nosisz to co lubisz- co Was to obchodzi... po co być kolejną lalą... która jest jak inne sto... taka sama...
zapraszam w moje progi :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ojej no nie przejmuj sie. Chodz w tym czym Ci sie podoba i nie zwracaj uwagi na innych. Przeciez to ty w tym chodzisz a nie oni. Ja tez sie czesto spotykam z glupimi komentarzami na temat mojego ubioru zy wygladu :/ ale co sie bede przejmowac...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Olej se to! To Twoja sprawa jak się ubierasz! Ja nigdy nie komentuję komuś w twarz jego ubioru, to strasznie prymitywne :/ wiadomo, czasem między koleżankami, w zamkniętej grupie, ale czego oko nie widzi, tego sercu nie żal ;)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja bym sie laskami nasladującymi lalke barbie nie przejmowałą bo to nie ma sensu, one myslą, ze kazdy musi być tak cukierkowo wystrojony jak one. Olej je, szkoda nerwów. Najważnejsze, ze Ty sie w tym dobrze czujesz, mnie moja matka potepia za sportowy styl, a ona by mnie w samych sukniach i zakietach na szpilach widziała :p a ja to mam gdzies, najgorzej jest jak ona mi cos kupuje, bo zawsze to cos jest różowe :/ i potem mam haje, ze tego nie nosze, a ja tego koloru zniesc nie moge :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
No właśnie! Te lalki barbie sa gorsze..
same rózowiutkie dziewczynki chodza i mysla ze sa cool :/
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
ja też ubieram się na czarno. Kocham ten kolor i nie w nikam w zaczepki ludzi. Ale czasami potrzebuje jakiejś zmiany. Ostatnio kupiłam sobie śliczną niebieską blzeczke i jeansową spudnice. Ja jestem brunetką o ciemnych oczkach i wiele ludzi mówi, że pasuje mi niebieski. tobie też polecam troszke niebieskiego. A stylu nie zmieniaj za nic. Tylko co jakiś czas wskocz w coś innego niż czerń.
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja tez lubie ciemne ciuchy i bluzy z kapturami... i adidasy... i sportowe czapki z daszkiem... ^_^
A co innym do tego jak sie ubieram? Jak sie nie podoba to niech sie nie patrza.
Tez tak myśle :D ja chodze w adidasach, mam bluzy z kapturem, pełno czapek z daszkiem :p ja sie tylko elegancko ubieram chyba jak mam sesje :D mój chłopak sie tez na sportowo ubiera, więc jakos razem wyglądamy :p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Widzisz, jeżeli Ci się podobają takie ciuhy to po co się przejmować innymi? w końcu to ty je nosisz, no i jak widać zwracasz tym na siebie uwagę, bo zaczepiają cię i mówią o zmienie koloru ciuchów :p

Też kiedyś uwielbiałam czarny, tyle, że ja tylko na czarno chodziłam ubrana. Po 3 latach zaczęłam powoli zmieniać ubrania na jaśniejsze i teraz już chodzę nawet w białych, uwielbiam niebieski- ale różowy- nigdy! :) Wiesz co ci powiem? jak tylko zmieniłam styl, skończyły się moje rozsterki miłosne i prawie każdy facet mógł być mój. Ubranie dużo daje.
 
Do góry