Wkrótce czeka Nas wielka wojna? (wizja Krzysztofa Jackowskie

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Wizje przyszłości się nie sprawdzają.
Wojnę wszyscy przepowiadają od zawsze, w każdym czasie i przestrzeni.
Jest to chwytliwy temat. Ludzie walczą ze sobą od wieków i średnio co ileś tam lat czy stuleci robi się większa wojna światowa.
Ze względu na to, że dawno tak nie było to przeczuwają takie wizje, ale one się nie spełnią. Za dużo filmów sf.
Takie coś zakończy się katastrofą ogólnoświatową, wszyscy to wiedzą i ci którzy chcą urzymać swoje wpływy finansowe wolą walczyć za pomocą ekonomii i wpływów światowych.

Przyszłości nie zna nikt przócz Boga, nawet szatan nie zna przyszłości.
 
M

MacaN

Guest
co ileś tam lat czy stuleci robi się większa wojna światowa.

Póki co, były dwie więc można przyjąć że co ileś tam tysięcy lat :]

Ze względu na to, że dawno tak nie było to przeczuwają takie wizje, ale one się nie spełnią.

Skąd to wiesz ?

Takie coś zakończy się katastrofą ogólnoświatową, wszyscy to wiedzą i ci którzy chcą urzymać swoje wpływy finansowe wolą walczyć za pomocą ekonomii i wpływów światowych.

Nikt nie mówi, że zaczną sie napierniczać od razu. mogą stracić kontrolę nad takimi wojnami jak te na bliskim wschodzie. A może ktoś, komu na wojnie zależy przeniknie do struktur wielkich państw ?

a tak poza wielkimi państwami - co na to powiecie ? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-potrzebny-jest-Kosciol-wojujacy,wid,14505406,wiadomosc.html?ticaid=1e7d5&_ticrsn=3
 
R

RobSon_85

Guest
Z oficjalnych źródeł wiem iż kolejna wojna wybuchnie 8 czerwca tego roku o godzinie 18:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie :D oj bedą strzelać bedą...
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Póki co, były dwie więc można przyjąć że co ileś tam tysięcy lat :]
Tak, światowych dwie, aczkolwiek wojny w punktach zapalnych trwają cały czas.


Skąd to wiesz ?
Ponieważ teraz wojny toczy się za pomocą gospodarki, teraz najpotężniejśi na Ziemi nie muszą prowadzić wojen by zarabiać w bilionach, teraz wystarczy mały sztucznie wywołany kryzys a zyski stukrotnie większe niż wojna, teraz wojny tworzy się tylko po to by utworzyć w sposób sztuczny sztuczną demokrację lub by "przekonać" nieprzekupne kraje.


Nikt nie mówi, że zaczną sie napierniczać od razu. mogą stracić kontrolę nad takimi wojnami jak te na bliskim wschodzie.
Nie ma czegoś takiego jak "stracić kontrolę" nie w obecnych czasach, w których wpływy wielkich państw są odczuwalne wszędzie. Niemalże wszystkie wojny począwszy od XIX wieku są zaplanowane.

A może ktoś, komu na wojnie zależy przeniknie do struktur wielkich państw ?
Nie ma takiej możliwości, mogą kogoś na niby przyjąć, lecz ta osoba będzie zawsze marionetką. To jest niepojęte jaka konspiracja rządzi naszą planetą. To zamknięta hermetycznie sekta z tradycjami masońskimi, to jest nie do ruszenia.


a tak poza wielkimi państwami - co na to powiecie ? http://wiadomosci.wp...1e7d5&_ticrsn=3
Ma to wydźwięk czysto duchowy, Kościół musi być wojujący, a nie uległy, musi walczyć o dusze na wszystkie sposoby i nie chodzi tutaj o karabiny czy broń masowej zagłady ale o wiedzę, wiarę, nadzieję i miłość. Jest różnica między zwykłym katolikiem a katolikiem wojującym, ale nie bezsensownie, czy złośliwie, czy krzywdząc innych.


Jako katolik cały czas jestem na wojnie, a polem bitwy me serce. Oblekam się w pełną zbroję Bożą aby móc się ostać wobec podstępnych zakusów diabła.
Efezjan 6:12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.
13 Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko.
14 Stańcie więc do walki przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość,
15 a obuwszy nogi w gotowość głoszenia dobrej nowiny o pokoju.
16 W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego.
17 Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże -
18 wśród wszelakiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu! Nad tym właśnie czuwajcie z całą usilnością i proście za wszystkich świętych


Pozdrawiam :)
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Wiesz Macan.. Może jakoś bez większego rozlewu krwi uda się rozwiązać konflikt z Iranem. Jednak jak dojdzie już do ataku to jestem pewien że jeśli Izarel poprosi o pomoc to Polska pierwsza pomoże. Obecnie bliżej nam do Izraela niż do USA. I wątpie że usłyszymy o tej pomocy. Raczej po cichu wyślą pomoc.
 
M

MacaN

Guest
Nie ma takiej możliwości, mogą kogoś na niby przyjąć, lecz ta osoba będzie zawsze marionetką. To jest niepojęte jaka konspiracja rządzi naszą planetą. To zamknięta hermetycznie sekta z tradycjami masońskimi, to jest nie do ruszenia

Tutaj niestety muszę się z tobą zgodzić. Prezydenci, premierzy nie rządzą światem.

Jest to jednak do ruszenia - jedna, wielka rewolucja. Stworzenie ruchu oporu, dotarcie do najważniejszych masonów, do poruszających za sznurki i wybicie ich co do jednego. Pamiętajmy, że przeciętny szeregowy, a nawet oficer nie ma pojęcia o tym, kto nim zarządza. Jeśli Zniszczyć najważniejszych w wojsku, to można przejąć władzę w każdym kraju na świecie i wymienić WSZYSTKICH Sędziów, Prokuratorów, policjantów starej daty, postawić ich przed sądem i na ich miejsce wrzucić nowych, młodych ludzi. Innymi słowy zamach stanu na całym świecie.

Ten mechanizm nie rozpędził się jeszcze na tyle, żeby dokonanie czegos takiego było nie możliwe, jednak to się powoli zmienia i w końcu się zmieni.


A tak ogólnie Creator nie lubię się odnosić do twoich postów, bo ty po prostu przypominasz sobie o temacie po miesiącu albo dłużej i tracę wątek.

Wiesz Macan.. Może jakoś bez większego rozlewu krwi uda się rozwiązać konflikt z Iranem. Jednak jak dojdzie już do ataku to jestem pewien że jeśli Izarel poprosi o pomoc to Polska pierwsza pomoże. Obecnie bliżej nam do Izraela niż do USA. I wątpie że usłyszymy o tej pomocy. Raczej po cichu wyślą pomoc.

Taka pomoc to pół biedy. Mi chodzi o taką jawną, ogólnie żeby na siebie terrorystów i wojny nie ściągnąć.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Jakich terrorystów i jaką wojne? Nie mając atomówki i pocisków balistycznych Iran nam nic nie zrobi. Obecnie podajże maksymalny zasięg Irańskich pocisków balistycznych to 2 tys. km. A bsl czy myśliwce nigdy się nie przedrą do nas. A co do terrorystów to masz na myśli chyba tajnych agentów Irańskich, tak? Sądze że w Polsce ich nie ma :) Jednak miejmy nadzieje że do konfliktu nigdy nie dojdzie.
 
M

MacaN

Guest
Pisząc terroryści mam na myśli ataki terrorystyczne na Polskie budynki i nie tylko budynki :)
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Ale jaki terrorysta miałby atakować Polskę z powodu Iranu nie będąc agentem Iranu?
 
M

MacaN

Guest
A jak atakuje Al-Kaida ? Po prostu ruch oporu stworzonych przez ludzi walczących z najeźdźcą, nie jacyś agenci Iranu tylko samobójcy wysadzający sie w imię Boga i dla Kraju.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Czy ja wiem.. W czasach pokoju granice są strasznie szczelne i służby śledzą takie osoby które są jeszcze daleko od swojego celu. A w czasie konfliktu granica będzie chyba zamknięta.
 
M

MacaN

Guest
... Uważasz, że dziś przeciętny Irańczyk nie będzie w stanie dostać się do UE ? Np. w celu Wakacji ? :)
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Uważam że nawet podejrzany Irańczyk dostanie się do UE. Gdy będzie chciał nacisnąć czerwony przycisk dopiero go przymkną.
 
M

MacaN

Guest
Problem jest w tym messi, że oni go nie zdąża zwinąć. Takiego człowieka można co najwyżej ściągnąć ( za pomocą snajpera i jego karabinu wyborowego ), bo on naciskając przycisk wysadza siebie.


Oczywiście atak taki jak na WTC nam nie grozi, USA to, co wyprawiało 11 września to była parodia jakaś normalnie... Mam nadzieję, że jakby się WP dowiedziało o samolocie porwanym i kierującym się prosto na Warszawę, to 50 km. przed Warszawą by nie zastanawiali się godzinę nad wysłaniem f-16, tylko by posłali rakietę w stronę tego samolotu.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Strzelec wyborowy strzela z karabinu wyborowego :)

Nie wiem jak to w Polsce jest ale np. w Niemczech wojsko nie może zestrzelić samolotu pasażerskiego.
 
M

MacaN

Guest
A powinno móc, bo co innego w takim wypadku zrobić ? Jednak ja na niemcach bym naszego prawa nie opierał, ich nadal trzymają się ograniczenia po II wś.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Tego to ja już Ci nie powiem..

Hahahah My mamy większe ograniczenia i ponosimy większe koszty II WŚ niż Niemcy. Niemcy są suwerennym krajem więc ich prawo jest tylko ich wymysłem.
 
Do góry