Wisła Kraków...

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
no i tak powinno być!!...ja np. kocham Wisełkę ale to nie znaczy że mam od razu nienawidzieć Legii, Craxy, itd...Jak Legia grała w P UEFA to trzymałem za nich kciuki tak samo jakby to była Wisła...bo w końcu to Polacy!!
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
ciekawe co to bedzie w przyszłym sezonie...Wisełka bez Żurawia... ale za to ze wspaniałym trenerem Wernerem Lièką,który miał poprawić defensywę co jak na razie mu sie nie udało ale za to p[ogorszył skuteczność Białej Gwiazdy......ehhhh......Heniu Wracaj!!....Lièka...Wisla ¾ehna...!!...jít svinì past...!!

[ Dodano: 29 Czerwiec 05, 17:42 ]
z godzine temu doszła mnie miła wiadomośc oprócz Jerzego Basałaja z Wisły został wywalony Werner Lièka....Panie Cupiał chwała ci za to...!!
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wisla RULEZ !!! Najlepszy Polski zespół, chociaż po ostatnich meczach widać że brakuje chlopakom motywacji. Napewno zmieni się to w przyszlym sezonie :) Ciekawe kto zastąpi Żurawia ja stawiam na Kuźbe

DJ_KaSeTa napisał:
Wisły został wywalony Werner Lièka....Panie Cupiał chwała ci za to...!!

Zgadzam się !!!
 
A

addam

Guest
Jakto kto zastąpi Żurawskiego? Paweł BROŻEK!!! //[23]
WISŁA PANY!!!
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
Dobrze ze Żuraw odchodzi do celticu, nie jest jeszcze stary i na wyspach ma sznase na lepszo karjere :) Oby tak dalej Wisłą "robiła" dobrych polskich piłkarzy ;)
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
nom oby Wisła promowała więcej Polaków i zgadzam sie z Adamem:

addam napisał:
Jakto kto zastąpi Żurawskiego? Paweł BROŻEK!!! //[23]
WISŁA PANY!!!
hehe....w końcu dobry zawodnik tylko trza mu dac szanse.....
polio napisał:
Najlepszy Polski zespół, chociaż po ostatnich meczach widać że brakuje chlopakom motywacji
a z tym bym sie nie zgodził...bo gdyby był Henryk Kasperczak trenerem Wisełki do końca to by sie inaczej gra potoczyła...Liczka za bardzo eksperymentoał z tym ustawieniem defensywnym przez co Wisła traciła skuteczność w kolejnych meczach rundy wiosennej...w końcu jesienią Wiślacy pojechali Zagłębie 7:0 a już w PP dostali...widać co zmiana trenera przyniosła....
 
S

slodziutkaa

Guest
niom żurawski jest ccol nienawidze frankowskiego.. jego bramki sa do du[ppy zawsze ktos mu podaje.. zamiast strzelac.. a on cieszy się sławą..
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
hmmm...slodziutkaa wiesz co Franka też lubie może nie tak jak Żurawia ale daże go wielką sympatią....a co do jego bramek dobrze że jest taki ktoś kto potrafi zrobić coś z podaniami od kolegów z drużyny i w Wiśle jest nim Franek i chwała mu za to...lepiej żeby partnerzy podawali do niego gdy jest on na czystej pozycji niż gdyby mieli strzelać i nic z tego by nie wyszło dobrego dla drużyny....bo nie liczy sie kto strzelił liczy sie to że bramka wpadła...bo gdyby tych Franek nie nastrzelał razem z Maćkiem to by Wisła dziś nie mogła grać w eliminacjach do LM, nie byłaby mistrzem Polski i kto wie może by nie grała w ekstraklasie...a tak to przeżyliśmy wielkie chwile jak triumfy w P UEFA nad Parmą, Schalke04, no i super był mecz wyjazdowy z Lazio...a to że chłopakom nie wyszło w kraju to wina przesunięcia terminu meczu z powodu kaprysów gwiazdek z Rzymu...
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
buhehehehe najbardziej to mnie rozwala tekst "Franek lowca bramek"

jak chcemy na kogos powiedziec ze jest burakiem to zawse to zawsze rzucamy te okreslenie...
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
Cracovii przez dwa "i" skarbie :p

to byl taki wstep, mily akcent :p
a z kibicami Wisly widuje sie codziennie i nawet mowia do mnie "moja kochana zydowczko" albo "icus sLoneczko Ty moje" wiec spotkania Wisly z Cracovia przebiegaja bardzo pokojowo :p
to byl taki maly zarcik zeby was rozruszac :p
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
:/ :/ :/ prymitywny chlopcze jestes... takie ikonki to robia moze wrazenie na Twoich kolegach i raczej swiadcza o tYm jak pusto masz w glowie :/ a mnie to szczerze mowiac nic a nic nie rusza :/
 

skruszony

Zbanowany
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
kiSka co tam od razu sie tak denerwować...nawet lubie Craxe..tak tylko dla żartów żem tego gifa tu wrzucił...szkoda tylko że zespół Stawowego nie wywalczył miejsca dającego start w P UEFA...by było co oglądać a tak to będzie tylko kompromitacja....ale mam nadzieje że 2. krakowski klub pokaże dobrą piłke w LM...
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
skruszony napisał:
szkoda tylko że zespół Stawowego nie wywalczył miejsca dającego start w P UEFA...by było co oglądać a tak to będzie tylko kompromitacja....
no niestety sie nie udalo :) ale ja uwazam ze nawet lepiej, bo musimy jeszcze troszke forme podszlifowac zeby nie skonczyc UEFA zanim jeszcze dobrze nie zaczniemy :D
 
Do góry