Wirus na MP3

Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Dolny śląsk
Mój brat twierdzi, że trzeba zrobić formatab ale jak to już mi nie powiedział :/ Dodam tylko, że mam pojemność 2 GB a mogę zająć nie całą połiowę prez to, że to cos tam siedzi...
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Też miałam wirusa na mp3. Przeskanuj AVG Anti-Spyware 7.5 i już. Będzie po problemie.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Też miałam wirusa na mp3. Przeskanuj AVG Anti-Spyware 7.5 i już. Będzie po problemie.
i usunełaś go za pomocą VG Anti-Spyware 7.5 ? Jak sama nazwa mówi program jest anty spyware, a nie przeciwko wirusom (nie antivirus).
wink2ba3.gif
tongueek6.gif
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
i usunełaś go za pomocą VG Anti-Spyware 7.5 ? Jak sama nazwa mówi program jest anty spyware, a nie przeciwko wirusom (nie antivirus).
wink2ba3.gif
tongueek6.gif
Przysięgam Ci, że tak :) Wtedy, kiedy miałam takie cholerne problemy z kompem. Ostatnio chciałam zgrać sobie rzeczy na mp3 i miałam wszystko od nowa. Ale jakoś dało radę.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
pobierasz powyższy program, instalujesz i skanujesz "zawirusowane" mp3.
 
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Dolny śląsk
Zeskanowałam MP3 przez ten program, wirusa już nie ma, ale nadal nie mogę wgrać nowych rzeczy...Pisze, że nie może utworzyć pliku lub katalogu... :'(
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Ja tam nie wiedzę AVG Anti-Spyware. Jest jakiś AVG (nie podali jaki), ale domyślam się, że chodziło o AVG Anti-Virus, skoro testowali programy antywirusowe. ;-)
 
S

serwor

Guest
Ja tam nie wiedzę AVG Anti-Spyware. Jest jakiś AVG (nie podali jaki), ale domyślam się, że chodziło o AVG Anti-Virus, skoro testowali programy antywirusowe. ;-)
AVG Anti-spyware jeszcze rok temu nazywało się ewido.Firma AVG go kupiła i zmieniła nazwę. Najnowszy płatny antywirus[ale tylko płatny] tej firmy to połączenie AVG Anti-spyware i ich starego antywirusu.Całkiem dobry. A na podanym teście ewido było na 29 miejscu ,nieżle jak na antyspy.
 
Do góry