wifi

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
byc moze nie odpowiedni dzial, ale prosze o pomoc :)

jakie sterowniki powinnam zainstalowac do laptopa Medion N 9726 abym mogla korzystac z internetu za pomoca wifi?
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
byla, ale znajomy ktory mi uruchamial na poczatku kompa powiedzial ze mam pobrac z internetu, a ja szukalam i nie mam pojecia skad to pobrac... w tych sprawach jestem kompletnie zielona:/
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ten modem jest wewnętrzny, czy z zewnątrz podpięty?
Nie wiem, mam innego laptopa, ale na Viście żadnego zewnętrznego oprogramowania nie potrzebowałem.
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jaki modem?! Chyba chcesz uruchomić kartę WLAN? Wpisz tu http://www.medion.com/pl/download.htm nr seryjny swojego laptopa.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
a jesteś pewna, że ten model ma wbudowane wifi? w sumie zawsze możesz kupić sobie kartę wifi np. http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=714 dzięki niej przynajmniej wiesz, że będziesz miała stabilny link, nawet jak sygnał będzie bardzo słaby
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
komp napewno ma wbudowane wifi bo na tych diodach co powinny sie świecic jest znaczek sieci, ale nie wiem jak mam sie podlaczyc:/
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Nie patrz czy komputer ma diody czy nie. Ja w swoim laptopie [Acer Extensa 5620Z] mam diodę bluetooh, a wcale go nie mam.
 
Y

Yee

Guest
Wifi to podstawa w laptopie. Zanim kupiłam swojego hp compaq 100razy pytałam się obsługi w swiatlaptopow.pl czy mój model ma wifi.
Nie wyobrażam sobie korzystać tylko i wyłącznie z neta płynącego kablem... Od czego są hot spoty! :)

Trzymam kciuki za uaktywnienie wifi w twoim laptopie. Szkoda, że masz Vistę, gdybyś pracowała na xp z wynajdywaniem sterowników nie byłoby problemów, a tak...
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Do laptopa został dołączony jakiś oryginalny system np. XP Home Edition OEM [czyli wersja tylko i wyłącznie dla tego komputera, która nie może być sprzedawana osobno tzn. bez nowego komputera] ?


Mam Acer'a Extensa 5620Z, na którym po kupieniu był Linux, i wszystko śmigało [łącznie z wi-fi], Pan w sklpie ostrzegł mnie, że na płytce nie ma sterowników do wszystkiego, albo są i mogą nie działać poprawnie itd. Ja to olałem, a później miałem niezłą męczarnie szukając sterowników do wi-fi pod XP. Na płytce dołączonej do laptopa też były sterowniki do wi-fi pod XP, lecz nie działały [błąd przy instalacji]. Musiałem poszukać w internecie no i znalazłem [pamiętam jak się cieszyłem :D].

A więc ponawiam pytanie. Komputer był kupowany bez systemu, czy dostałaś do niego oryginalnego XP'ka?
 
Do góry