Wierzysz W Przeznaczenie?

lineczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Czy wierzycie w przeznaczenie?? Czy wierzycie w coś takiego że jeżeli jest nam przeznaczony jakiś człowiek nasza druga połówka to choćby po 5 nieudanych małżeństwach i tak na siebie natrafimy?? W końcu sie odnajdziemy i będziemy razem szczęśliwi?? Ja wierzę moim rodzicom tak sie stało najpierw mój tata podkochiwał się w mamie ona nic o tym nie wiedziała potem każde poszło w swoją stronę wzięło pomyłkowy ślub a po latach przypadkowo się spotkali się umówili i po roku wzięli ślub!! Więc czy wierzycie w przeznaczenie?? Czy wierzycie w to że gdzieś juz jest zapisane to co nam sie przytrafii w życiu?? CZy to był tylko przypadek??
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Może i istnieje ale ja wierze pół na pół. Mogło to też być poprostu miłość ze szkolnych lat. Stara miłość nierdzewieje....
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Nie wierzę. Jeśli już to w matematyczną procentową szansę że coś się stanie. A poza nią, decydujemy sami ;)
 

NiKe

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Hmmmm od dłuzszego czasu przestałam wierzyć... We wszystko.. W przyjaźń, sprawiedliwosc, wolnośc słowa... (;
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Wierzę, że gdzieś na świecie urodził się człowiek, który jest mi pisany, że urodził się po to, by być szczęściem dla mnie, ja dla niego...
Przeznaczenie istnieje i nikt mi nie zabroni w nie wierzyć :D
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
ja wierze ze ten Swiat jest tak skonstruowany ze wszystko wychodzi na nasza korzysc. chocby wydawalo sie czasami ze jest inaczej. Wierze ze kazdy, kto potrzebuje milosci, dozna jej. Ale co z ludzmi ktorzy sa po rozwodzie albo nigdy swojej milosci nie spotkali? Na to mialam rozne hipotezy ale nie umiem sobie na to odpowiedziec....A meczy mnie to, poniewaz znam bardzo dobrze taka osobe- moja mama zyje juz od 13 lat bez mezczyzny :(. Ostatnio przyszla mi do glowy teoria, ze to ci ludzie, ktorzy sa wystarczajaco silni i niezalezni (a malo takich), a milosc, ktorej wszyscy przeciez potrzebuja, potrafia odnajdywac rowniez w innych sprawach i jakos w tym zyciu sobie radza...Choc osobiscie nie bylabym w stanie tak zyc.
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Ja w przeznaczenie nie wierze. Każdy jest kowalem swego losu.
Jakbym wierzył w przeznaczenie, to bym wierzył w to, że każdy człowiek z góry skazany jest na potępienie lub życie wieczne. Swymi czynami kreujemy swój los.
 

anulka_200

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj sie...
JA wierze w przeznaczenie moge nawet podac przyklad pewna dziewczyna jest juz chlopakiem piaty raz gdy sie rozstali po raz czwarty mysleli ze jzu nawet czesc sobie na ulicy nie powiedza, a jednak gdzies bylo zapisane ze oni musza byc ze soba no i juz sa ok 2 lat to dlugo moim zdaniem... :]
 

Domin

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec - Dzielnica Cudów:)
Ja nie wierzę w przeznaczenie, (wierzę w Boga!!) a nasze życie będzie wyglądać tak jak je sobie ułożymy, jeżeli otwierasz sie na cos np. na miłość i codziennie będziesz sobie mówić, że znajdziesz kogoś kto Cie pokocha to napewno znajdziesz wszystko zależy od tego czy jestes w stanie odczuwać miłość i czy chcesz ją odczuwać. Warto żyć według takiej zasady bo jeśli wierzysz w przeznaczenie to możesz czekać na swoja miłośc całe życie i sie niestety nie doczekasz! Więc nie siedź w domu tylko wyjdź do ludzi i powiedz sobie tak, że jestes w stanie kochać i być kochanym a miłośc sama Cie znajdzie. Pamiętaj że przyszłośc jest tak naprawdę nie odgadniona i zawsze możesz ją zmienić!
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Nie wierzę w przeznaczenie.
Zresztą taka wiara kłóciłaby się z wiarą w Pana Boga.

Piękny jest mit o androgyne, ale to tylko mit.
I całe szczęście ...

każdy człowiek jest inny i każdy człowiek pragnie być kowalem własnego losu, bo to jest ciekawsze i piękniejsze.
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
cóż ja wierzę, że droga każdego człowieka jest gdzieś zapisana...wierzę w przeznaczenie
 
K

Kotecek

Guest
Czy wierzycie w przeznaczenie?? Czy wierzycie w coś takiego że jeżeli jest nam przeznaczony jakiś człowiek nasza druga połówka to choćby po 5 nieudanych małżeństwach i tak na siebie natrafimy?? W końcu sie odnajdziemy i będziemy razem szczęśliwi?? Ja wierzę moim rodzicom tak sie stało najpierw mój tata podkochiwał się w mamie ona nic o tym nie wiedziała potem każde poszło w swoją stronę wzięło pomyłkowy ślub a po latach przypadkowo się spotkali się umówili i po roku wzięli ślub!! Więc czy wierzycie w przeznaczenie?? Czy wierzycie w to że gdzieś juz jest zapisane to co nam sie przytrafii w życiu?? CZy to był tylko przypadek??
Wedlug mnie przeznaczenie istnieje i dotyczy kazdej plaszczyzny naszego zycia a nie tylko milosci a co do milosci wierzez ze przeznaczenie moze nia kierowac bo jakby na to nie patrzecczasem mijamy sie z kims nawet nie zwracamy na niego uwagi a jednak spotykamy sie z ta osoba i zaczynamy rozmawiac. Jednak czasem przeznaczeniu trzeba umiec pomoc ja jestem takim tego przykladem i dzieki te,mu jestem szczesliw a:)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
wierzę, że ta gdzieś na górze wszystko to co się nam przytrafi jest zapisane. nie wiem czy to Bóg nad tym czuwa, czy jakaś inna siła. nie wierzę w przypadki. takie coś nie istnieje. a przeznaczenie? owszem :)
 
Do góry