Wielki siniak na udzie

opatia

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Nabiłam sobie gigantycznego siniaka na udzie, boli jak nie wiem co i wygląda średnio atrakcyjnie. Macie jakieś sprawdzone sposoby, żeby szybciej zniknął i nie bolał? Jakaś maść, okład? Cokolwiek, co mogłoby pomóc.
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
siniak to podskórny wylew, musisz poczekać aż się wchłonie ;p
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
łykaj ruthinoscorbin i naklej prel blue na tego siniaka. powinno pomóc :)
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
a tak na pryszlosc. gdy sie gdzies uderzycie i czujecie ze bedziecie mialy siniaka posmarujcie to miejsce natychmiast bialkiem z jajka. odczekajcie az to wyschnie i zostawcie to tak okolo godziny. nie wiem jak to dziala, ale siniak sie nie pojawia wogole, albo jest delikatny. mamy to sprawdzone juz niejednokrotnie w domu.
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
pierwsze słyszę. może kiedyś wypróbuję, ale to już wyższa szkoła jazdy i więcej zachodu. np. na wyjazd do apteczki jajka już nie wsadzisz jak prela, więc warto też znać nie-domowe sposoby.
a co można z samych żołtek oprócz kogla mogla zrobić?
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
zoltko mozesz dodac np do jajek w czasie panierowania kotletow. jedno zoltko wiecej nie zaszkodzi, a sie nie zniszczy.
 

opatia

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Dzięki, o metodzie z jajkiem nie słyszałam, zresztą o prel blue wczesniej też nie, ale pani w aptece zachwalała, że na pewno pomoże. Rzeczywiście przyjemnie chłodzi i zmniejsza opuchliznę. No i niedrogi jest.
 
Do góry