Wielki problem

Anonim1234

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Otóż nazywam sie Michał chodzę do 2-giej klasy gimnazjum, kiedyś mialem pewien wypadek w tym nastąpiło pogorszenie słuchu...Oczywiscie z kazdym normalnie rozmawiam tylko czasem gdy ktos z daleka mnie woła to tego niesłysze :/ Dziewczyny w gimnazjum sie tym przejmuja, nie traktuja mnie zbyt powaznie, niektóre nawet olewaja. Zastanawiam sie czy jakaś dziewczyna sie mna wogole zainteresuje, mialem kiedys pewną dziewczyne ale zerwała ze mna gdy tylko sie o tym dowiedziała. Jak myslicie czy mam szanse na jakaś miłość??Teraz mam przyjaciółke choć boje sie ze ona tez sie o tym od kogos dowie i mnie oleje...
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Wiesz, to żaden problem... Dziewczyna była po prostu niedojrzała i nie warta Ciebie...taka prawda... zlewaj tak samo na nie, jak one na Ciebie...

1) Nie szukaj kogoś na siłe...W gimnazjum dopiero się dojrzewa i niektórych ludzi po prostu nie da sie zrozumieć.
2) Ja mam gorszy problem...Bo mam strasznie słaby głos, przez telefon jak kobieta, na żywo jak 8 letni dzieciak, nie mogę krzyczeć, muszę sie wysilac zeby ktos uslyszal mnie na przerwie lub w szerszym gronie osób, mimo to jestem dość lubiany i znalazłem dojrzałą dziewczynę dla której ten problem już od 4 miesiecy nie przeszkadza.

Spokojnie, znajdziesz sobie dziewczynę, wartą Ciebie ;)
 

Anonim1234

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Muszę przyznać ze mnie przekonaleś, zarazem pocieszyleś swoja wypowiedzią.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
dokladnie nic na siłe wkoncu znajdziesz dziewczyne ktora zaakceptuje twoja wade takie tez czasem sie trafiaja ;)
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wedlug mnie to nie jest zaden problem i nie masz sie czym przejmowac!
Jestes jeszcze mlody i po co Ci tak na sile dziewczyna?
Jestem pewna, ze dziewczyna, ktora w przyszlosci Cie naprawde pokocha, na Twa drobniutka wade nawet nie zwroci uwagi :)
Takze spokojnie i bez paniki, na wszystko przyjdzie czas! Jestem tego w 100% pewna!
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Otóż nazywam sie Michał chodzę do 2-giej klasy gimnazjum, kiedyś mialem pewien wypadek w tym nastąpiło pogorszenie słuchu...Oczywiscie z kazdym normalnie rozmawiam tylko czasem gdy ktos z daleka mnie woła to tego niesłysze :/ Dziewczyny w gimnazjum sie tym przejmuja, nie traktuja mnie zbyt powaznie, niektóre nawet olewaja. Zastanawiam sie czy jakaś dziewczyna sie mna wogole zainteresuje, mialem kiedys pewną dziewczyne ale zerwała ze mna gdy tylko sie o tym dowiedziała. Jak myslicie czy mam szanse na jakaś miłość??Teraz mam przyjaciółke choć boje sie ze ona tez sie o tym od kogos dowie i mnie oleje...

powiedz mi ile masz ubytku sluchu??

tylko nie pisz mi bdzur tylko podawal czy na dwie strony i ile decybeli i jakie tony to ci napisze konkretnie co i jak??? a nosisz aparat sluchowy????
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Dokładnie - nie przejmuj sie nimi.
Masz szanse i to jak każdy na MIŁOŚĆ. Głowa do góry.
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
E tam człowieku nie zamartwiaj sie tym :D ludzie maja po 50% i żyją normalnie :D to nie jest żadna wada więcej wiary w siebie :)

Ja też mam wadę słuchu coś gorzej na lewe ucho słyszę na takim diagramu mi wyszło ale wszystko w normie :p każdy ma wadę słuchu :) a jak mama krzyczy to przynajmniej nie będzie potrzeba słuchawek :p
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
Około 30% w plecy, a aparatu nie noszę.

Dużo ludzi ma ubytki słuchu czasem nawet niewielkie i powiem Ci że najlepiej będzie o człowieku (dziewczynie czy chłopaku)świadczyć to jaki ma stosunek do Ciebie i Twej wady

E tam człowieku nie zamartwiaj sie tym :D ludzie maja po 50% i żyją normalnie :D to nie jest żadna wada więcej wiary w siebie :)

Ja też mam wadę słuchu coś gorzej na lewe ucho słyszę na takim diagramu mi wyszło ale wszystko w normie :p każdy ma wadę słuchu :) a jak mama krzyczy to przynajmniej nie będzie potrzeba słuchawek :p

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią bo im więcej procent ma sie ubytku tym jest gorzej a przy 70% człowiek ma szczątkowy słuch, człowiek nie jest wstanie sie odnaleźć w grupie nie wszystko usłyszeć.Natomiast uważam że skoro masz nieduża wadę to dbaj o to by sie nie powiększyła Zapomnij o słuchawkach wtykanych w uszy A co do dziewczyn nie przejmuj sie nie wszystkie szybciej dojrzewają, niektórym zajmuje to mnóstwo czasu;)Dla przykładu ludzie którzy maja krzywe zęby maja sie chować po katach?nie! więc i Ty sie tym nie przejmuj
pozdrawiam
 

angelinka

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łodz
Chyba zartujesz ja jestem slaboslyszaca i nosze 2 aparaty sluchowe...i nie mam nawet przyjaciol ale mialam i wiesz co Ci powiem mam to gdzies bo wiem ze nie moge liczyc...a ze Twoja byla tak sie zachowala to swiadczy o jej niedojrzalosci.I mialam chlopaka ale gdy ludzie nie maja rak,nog sa gluchoniemy to maja swoja druga polowke sama spotkalam sie z takimi ludzmi wiec nie ma sie co martwic:)
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
Przykład angeliki świadczy że nie trafiła na dobrych ludzi
Ja też mam niedosłuch około 40% i noszę aparaty na oba uszy i spotkałam w swoim 18-letnim życiu wiele osób którym moja wada nie przeszkadzała i jestem pewna że i wy znajdziecie Niestety jest wiele osób które tego nie rozumieją ale na to nie mamy wpływu
pozdarwiam
 

angelinka

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łodz
agnes146 wiesz co masz racje nie trafilam na dobrych ludzi wogole nie mam zaufania do kogokolwiek ale nie spiesze sie z szukaniem drugiej polowki bo sporo osob mnie skrzywdzilo i zawiodlo wiec wole poczekac heh ja sie tym nie martwie ze nie mam chlopaka bo wiem ze mam na to czas:)pozdrowka
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
Dokładnie
Dlatego nie ma co popadać w paranoje i martwić sie na zaś tylko żyć dalej
Trzeba sie cieszyć że to tylko ubytek słuchu zawsze mogłaby być gorzej;)albo że jest to tylko ubytek słuchu a nie coś innego
pozdrawiam
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Cóż.
Może nie 'wyszumisz' się jak Twoi koledzy, ale kiedyś znajdziesz taką, która zaakceptuje w Tobie nie tylko tę ale i każdą wadę. ;)
Dziewczyny w gimnazjum zwykle nie są wystarczająco dojrzałe by przymknąć oko na takie szczegóły.
Jednak są takie 'dojrzalsze'.
Poszukaj, może znajdziesz, ale przygotuj się na rozczarowania.
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
:bag: no właśnie nie ma co się chować bo to nie jest żaden wstyd a na pewno jakaś laska się tobą zainteresuje no bo wiesz są jeszcze takie którym to nie przeszkadza :sexy: pewność siebie i wiara w swoje możliwości czyni cuda :p :]
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
nom może troszkę przesadziłem z tym ubytkiem w wysokości 50% :p ale w maju byłem na praktyce w kopalni hałas i te sprawy to tam norma i koleś powiedział że on ma 35% ubytek słuchu.
 

neska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
tak jak większość powiedziała, nie ma się czym przejmować, na pewno znajdziesz jakąś dziewczynę:) na Twoim miejscu nie zwracałabym na to aż tak bardzo uwagi, bo jak sam zwracasz na to uwagę i uważasz to za coś strasznego i wstydliwego to wydaje Ci się że wszyscy inni też na to zwracają i tak uważają, a zresztą jesteś jeszcze młody,Ty dojrzejesz i Twoi rówieśnicy też dojrzeją i będzie to inaczej postrzegane w otoczeniu, a jak ktoś uważa ubytek na słuchu za coś wstydliwego i w ogóle coś strasznego to po prostu są płytcy i puści ;)
 

tajemnica205

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
146
Punkty reakcji
0
jeżeli jakaś laska się w Tobie zabuja to nie mam wątpliwości że to nie będzie żaden problem ;) przecież każdy ma jakieś wady gorzej by było jakbyś wogóle nie słyszał ;p nie masz się czym przejmować ! sama mam takiego kolege i jest świetny ;)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Dużo ludzi ma ubytki słuchu czasem nawet niewielkie i powiem Ci że najlepiej będzie o człowieku (dziewczynie czy chłopaku)świadczyć to jaki ma stosunek do Ciebie i Twej wady



Nie zgodzę się z tą wypowiedzią bo im więcej procent ma sie ubytku tym jest gorzej a przy 70% człowiek ma szczątkowy słuch, człowiek nie jest wstanie sie odnaleźć w grupie nie wszystko usłyszeć.Natomiast uważam że skoro masz nieduża wadę to dbaj o to by sie nie powiększyła Zapomnij o słuchawkach wtykanych w uszy A co do dziewczyn nie przejmuj sie nie wszystkie szybciej dojrzewają, niektórym zajmuje to mnóstwo czasu;)Dla przykładu ludzie którzy maja krzywe zęby maja sie chować po katach?nie! więc i Ty sie tym nie przejmuj
pozdrawiam

heh widzisz ja mam niedosluch umiarkowany masz wypisane ile to jest w db

lekki - 20 - 40 dB
umiarkowany - 40 - 70 dB
znaczny - 70 - 90 dB
głęboki - powyżej 90 dB

znam osoby ktore maja gleboki fakt faktem ze ciezko z nimi sie porozumiec ale oni maja niesamowita energie i widzisz to ze oni chca zyc i studiuja cudowni ludzie przy takich ludziach inni ucza sie cierpliwosci do drugiego czlowieka

a co do twego przypadku to zapisz sie do jakies poradnii audiologicznej i zapytaj sie o aparaty
jak sie uczysz to wiekszosc finansuje panstwo a wiadomo ze taki aparat duzo kosztuje a w twoim przypadku beda to malutkie aparaty kanalowe co prawie nie widac wiem bo kolezanka takie ma ja mam wewnatrzuszne i zauszne zaleznosci co do czego sa potrzebne

ja to wykorzystuje to jako zalete musisz tak to wykorzystywac a zobaczysz to zainteresowanie toba :D

ja na brak towarzystwa plci pieknej nie narzekam a co najwazniejsze mam odpowiednie nastawienie do tego i ty tez musisz takie zrobic

a co do ciebie agnes tym sie nie zgodze nie wiem czy masz kontakt z takimi ludzmi niedosluszacymi ale ja mam sporo i widze ze wiele zalezy od nastawienia i otwartosci do ludzi
 
Do góry