wesele - osoba towarzysząca

Status
Zamknięty.

malenkawro2709

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
W sierpniu mam wesele siostry. Mam 20 lat i nie mam kogo wziąść jako osobe towarzyszącą. Próbowałam szukałam myslałam że kogos znajde ale nikt nie jest chętny. Czy to będzie wstyd iśc samej(nie jestem świadkową).
Czy ktos kiedyś był w podobnej sytuacji i jak wyglądała jego zabawa(przesiedział i przenudził sie czy poszalał) dodam że na wesele z młodych nikt inny nie idzie sam.
 

Słoneczko:)

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
1
Wiek
41
To czy będziesz się dobrze bawić na weselu zależy tylko od Ciebie i od ludzi, którzy tam będą, a nie od tego czy z kimś pójdziesz, bo może się okazać, że osoba, którą zaprosisz nie będzie miała ochoty się bawić czy szaleć, a i Tobie się wtedy wszystkiego odechce, także nic na siłę.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Ojej, ja byłam sama, każdy facet na weselu o mnie dbał i bawiłam się lepiej niż mogłabym kiedykolwiek przypuszczać.
Wyluzuj...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
A co w tym takiego strasznego? Prócz tego,że widok reszty par wtedy nieźle podku... to pomyśl ,że wszyscy przystojniacy ,którzy tam będą mogą być Twoimi partnerami do tańca i wogóle będziesz mogła szaleć bardziej i więcej niż gdybyś była z towarzyszem.
 

malenkawro2709

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Może i macie racje ale pomijając fakt troche wstyd miec 20 lat i nie miec z kim iść na wesele własnej siostry to raz. A dwa ech przecierz wszyscy będą teraz patrzeć bo w kolejce do żeniaczki jestem następna ja
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
A wszystkie obecne pary tam są już w narzeczeństwie/po ślubie?
Poza tym , to impassibull ,żebyś jako jedyna była singlem na weselu. Zawsze sie jeszcze ktosik znajdzie, może nawet taki singiel, przystojny singiel... :D
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Może i macie racje ale pomijając fakt troche wstyd miec 20 lat i nie miec z kim iść na wesele własnej siostry to raz.
Ja miałam 23 i byłam sama na weselu przyjaciela.
I nie chodzi o to, że nie miałam z kim iść, tylko o to własnie, że nie miałam ochoty potem wszystkim tłumaczyć, "nie, to nie jest mój mąż". Pewnie w końcu bym wypaliła "To jest mój kochanek, co jakiś czas radośnie się bzykamy".
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
To żaden wstyd że nie masz osoby towarzyszącej. Lepiej iś samej niż z nudiarzem. Poza tym idąc sama masz świetną okazję do poznania wielu fajnych chłopaków i do dobrej zabawy.
 

Ewelinka***

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
271
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
:::Kraina Szczęścia:::
To nic złego że pójdziesz na to wesele sama.... z reszta to wcale nie świadczy ze bedziesz sie nudziła na nim.... Bedzie napewno dużo rodziny i znajomych wiec na pewno sie z kims pobawisz xD
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
nie czym się przejmować! ja na 100dniówkę poszłam sama i jakoś przeżyłam:p
z doświadczenia wiem, że ludzie którzy są sami np. na weselach często bawią się lepiej, niż ci, którzy są z kimś.
głowa do góry i nie patrz na innych :D
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
To żaden wstyd:)
Nie masz się czym przejmować/martwić.
Może na weselu będzie jakiś fajny, przystojny, samotny facet:p
 

malenkawro2709

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
A czy ktoś z was był na weselu jako brat lub siostra pana/panny młodej sam? Bo to zaraz zaczną sie podszepty że teraz to moja kolej się weselić :(
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Może i macie racje ale pomijając fakt troche wstyd miec 20 lat i nie miec z kim iść na wesele własnej siostry to raz. A dwa ech przecierz wszyscy będą teraz patrzeć bo w kolejce do żeniaczki jestem następna ja

to zadne wstyd kolezanka ma 26 alt i poszla sama na wesele bo nie chciala nikogo brac itp

a co do wesela to wez mnie chetnie sie toba pobawie ale jest jeden klopot w sierpniu najprawdopodobnie mnie nie bedzie wiec kiszka z tego :/

tak ja bylem sam na weselu a co inni powiedzia to mam w :cenzura:e co ich to interesuja najgorsze sa ciotki i babcie beda ciagle gadac o facecie bo stara panne zostaniesz

mimo ze znam osoby ktore maja po 28 lat i sa singlami a ja mam 21 i mam sie spieszyc bo starym koniem zostane :D
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
A czy ktoś z was był na weselu jako brat lub siostra pana/panny młodej sam? Bo to zaraz zaczną sie podszepty że teraz to moja kolej się weselić :(
No ja nie byłam.
aczkolwiek tym gadaniem ciotkek się nie przejumuj. Gadać to one będa zawsze.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Łooo za nim mój brat sie ożeni...to ho (!).

Nie byłam w takiej sytuacji.
Przyszykuj sobie karteczkę "jestem lesbijką" i przyklej na czoło kiedy zaczną sie głupio pytać - myśle,że im minie po tem..
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
jak był ślub mojej siostry tez nie miałam z kim iść ale poprosiłam mojego przyjaciela który miał kobietę ale wypożyczyła mi go na ten jeden wieczór bez problemu ( dodam ze znamy sie kilka lat) :)
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
No wiesz, to, że pójdziesz sama wcale nie oznacza, że musisz się nudzić... zawsze znajdzie się ktos do tańca:D:D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja tam byłam sama :)
a moja koleżanka poszła z jej koleżanką też można :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry