WENUS VS. MARS

lonely-virgo

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraina marzeń i snów
Drżenie rąk, przyspieszony oddech, motylki w brzuszku, wypieki na policzkach nieprzespane noce, przed oczami wciąż mamy twarz ukochanej osoby - to pierwsze objawy zakochania!! Wielu ludzi twierdzi, że idealna partnerka powinna być: ładna, młodsza, niższa, a co najważniejsze - powinna umieć udawać, że jej inteligencja jest co najwyżej równa jej partnerowi. :eek:czami: Jeśli zaś chodzi o chłopaków - powinni być wyżsi, dobrze zbudowani, mieć ładne oczy, zadbane paznokcie... Ja osobiście tak nie uważam, dla mnie nie liczy się wygląd zewnętrzny, tylko wnętrze człowieka. A wy co o tym myślicie??
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Ja wybrałam czułosć.Ale tak naprwde on sam juz jets dla mnie ważny.Taki jaki jest,ale jak go kocham to wszystko w nim uwielbiam.
 

lonely-virgo

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraina marzeń i snów
hmm... nikt nie wybrał na razie w ankiecie wyglądu, a mi się wydaje, że nawet jeśli mówi się co innego, to zawsze liczy się wygląd tej drugiej osoby, bo partner musi nam się również podobać fizycznie. Dobra, przyznam się, ja też jestem za wyglądem, przynajmniej troszkę :]
 

Creazy

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Zaznaczyłam charakter... Wg mnie to on jest najwżniejszy!! Oczywiście chlopak musi mi się podobać, pierwsze wrażenie zawsze jest ważne, ale co z tego, że byłby śliczny & pusty :| W charakterze można zaliczyć kilka cech z ankiety, np czułość, lub dodac ważną: wierność ;)
 

arbusek

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
176
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
wlkp
Myślę, że swojego wymażonego partnera nie można określić tylko za pomocą jednej cechy. Ja chociaż wybrałam w ankiecie charakter, uważam, że równie ważne są inteligencja, poczucie humoru, niezawodność, no i reszta też, może tylko troszke mniej. A co do wyglądu, to nie powiem... Ceni się go, chociaż niezbyt często sie o tym wspomina, a pierwsze wrażenie- jak już ktoś wcześniej napisał- jest rzeczywiście ważne. Pozdrawiam!;)
 
G

giana

Guest
Pierwsze wrażenie jest bardzo istotne, mówi się, że faceci są wzrokowcami, jednak kobiety również zwracają uwagę na wygląd. Prawdą jest, że na pewno nie w takim stopniu jak nasza cudowna płeć przeciwna :) Znaczącym jest równiez fakt, ze trudno byc z kimś kto mi sie nie podoba. Facet musi mieć w sobie to coś (coś co nie ma nic wspólnego z wyglądem). Dziewczyny na pewno wiedzą o czym mowa, panowie nie koniecznie... :)
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Najważniejszy jest charakter, zdecydowanie- sposob bycia wartości danego człowieka . Nie oszukujmy się wygląd również ma znaczenie.Ale dla mnie liczy się poczucie humoru , podobne patrzenie na przyszłosc.Czyli przede wszystkim wnetrze mężczyzny. :hyhy:
 

Creazy

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
arbusek, giana, Dona21 - macie tesh rację !! :)
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Charakter jest bardzo wazny- ale nie twierdze ze wyglad sie nie liczy :p
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
no własnie KAŻDY pod jakimś względem zwraca uwagę na wygląd.Jedni mniej drudzy bardziej...dla mnie to też nie jest najważniejsze.Charakter to przedewszystkim...inteligencja również ale dobrze jest też jak ma inne cechy np. poczucie humoru wkońcu może to iśc w parze z sobą :] i jak jest czuły towarzyski i bez nałogów to już wogóle :D hihi i jak to giana napisała facet musi mieć to coś ;) Pozdrowionka 4all :]
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Madzia:( napisał:
jak to giana napisała facet musi mieć to coś
Dokladnie ja osobiscie nie mam konkretnego typu faceta poprostu musi miec to cos zeby zwrococ moja uwage na siebie :):)
 

kundzia16

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Mnie za to pociągają skromni faceci!!! Nie musi mieć BMW ani chodzić na solarium żeby był pociągający!!! Mnie osobiście kręcą tacy nie odkryci do końca. Tajemniczość, swój mały inny w głowie świat i oni sami!!! Tyle mi wystarczy!! Nie musi byc wybitnym mmyślicielem, playboy-em czy kimś znanym. Poprostu musi być sobą. :looka:
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
ja znam wiele metrakow...niestety... pojechclam z jednym kiedy na kolonie to kurde mial wiecej kremow pod oczy n dzien na noc ode mnie :| woogle jakies zele to twarzy toniki ...itp...ohhh to nie facet jak dla mnie :dezorientacja:
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
astaroth napisał:
ohhh to nie facet jak dla mnie
dokladnie zgadazam sie tez z nam takiego cglopaka co ma pelno kremow tonikow itp. Normalnie dba o siebie do przesady ...
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
wiadomo, że wygląd wewnętrzny jest ważny, a nawet najwaznejszy, bo z biegiem czasu człowiek się starzeje, dostaje zmarszczków, zmienia się a to co w zostaje do końca życia- chociasz NIE ZAWSZE! czas, może zmienić wnętrze tak samo jak wygląd.
Dla mnie wygląd zewnętrzny tez jest ważny. Nie chciałabym, żeby mój facet nosił szerokich spodni (takie jakie nosił zanim mnie poznał), lubię kiedy włosy ma nieco dłuższe. Lubię kiedy jest przystojny :)
 

munia_z

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
nie z tej ziemi
na tym chyba polega miłość od pierwszego wejżenia :) A na co zwracacie najpierw uwagę ??? bo ja zakochałam się w oczach mojego mężczyzny, a potem to uczucie zaczęło się rozwijać i dla mnie najważniejsze jest to w tym wszystkim, żeby BYŁ!!! (przy mnie oczywiście;)) Wygląd zewnętrzny nie jest ważny, ale kobiety lubią otaczać się pięknem :D Ważny jest charakter!!! sama znam taki przypadek, że chłopak jest strasznie brzytki :/ wyglądem przypomina koze :) ale gra na gitarze, przepięknie śpiewa i ma TO COŚ w sobie! Panienki lgną do niego strasznie, a on przeświadczony w swojej boskości zmienia je jak rękawiczki! aha! a najgorsze, że wydaje mu się, że kobiety nie mają przed nim tajemnic, że poznał nasze tajniki, taki don juan bleeee
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się że jednak niezawodność.Nikt nie zagłosował na wygląd?Coś nie chce mi się wierzyć że wszyscy patrzą tylko na charakter i inne tego typu przymioty. :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Myśle że wygląd to nie jest sprawa pierwszorzena ale jest ważny . Dla mnie liczy sie charakter , niezawodność , poczucie chumoru i chyba wierność.
 
Do góry